Обсъждане на игрите и приложенията за Android

Всичко за мобилните комуникации.
User avatar
Anti-Corruption
V.I.P
V.I.P
Posts: 433
Joined: 07 Feb 2012, 18:09

Обсъждане на игрите и приложенията за Android

Post by Anti-Corruption »

Предлагам в тази тема да дискутираме игрите, предназначени за Android. :)
Какво мислите за The Amazing Spider-Man 3D? Като графика е идеална, но когато започнеш да я играеш омръзва бързо. Освен това изглежда еднаква и трудна. Мисиите си приличат и с всяка една мисия играта става все по-трудна. Сега мисля да пробвам Batman: The Knights Rises. :)
User avatar
Wakaflocka
V.I.P
V.I.P
Posts: 1137
Joined: 12 Jun 2012, 15:56
Location: У кръчмата на село

Re: Обсъждане на игрите за Android.

Post by Wakaflocka »

Като цяло няма лошо да има една такава тема, но пък при мен Android-а ми е 2.3.6 и почти никакви игри не ми тръгват. Мислил съм да root, но не знам дали ще мога да си вдигна версията понеже е стара. Иначе съм играл няколко игри от по-известните. Също така, някой да е играл Pou? Знам, че е детска, но е забавна пък и племенника ми я обожава. :D
User avatar
Andreew
V.I.P.
V.I.P.
Posts: 804
Joined: 24 Oct 2011, 14:25
Steam Community ID: shitmove

Re: Обсъждане на игрите за Android.

Post by Andreew »

За тези, които са със Android им препоръчвам Jetpack Joyride,Hill Climb Racing.На мен лично ми харесват доста и са много зарибяващи. :)
User avatar
See ya later aligator
V.I.P
V.I.P
Posts: 585
Joined: 07 Feb 2011, 22:00

Re: Обсъждане на игрите за Android.

Post by See ya later aligator »

До преди няколко дни играех Real Boxing
https://play.google.com/store/apps/deta ... realboxing

Интересна е нищо, че сюжета е един и същ. Има тренировки, не просто да добавяте някакви точи, а тренировки - скачане на въже, за скорост и сила разбира се. Останах доволен и изиграх кариерата до край.

NFS Most Wanted
https://play.google.com/store/apps/deta ... .nfs13_row

Много доволен, още я играя, дори се събираме в даскало няколко човека в края на стаята и я играем заедно.. Добра графика, добър сюжет интересна е!

Into the dead
https://play.google.com/store/apps/deta ... ive.sif.DR

В момента също я играя на 14-та мисия съм. Интересна е, сравнително трудна, но доста зарибяваща като започнете да отключвате новите оръжия. Силно я препоръчвам!
И на нея правим game zone в класната стая и няколко човека я играем.. ;дд

FIFA14
https://play.google.com/store/apps/deta ... fifa14_row

Добра графика, лесен контрол + друг вид много интересен забравих как се казва, но като я инсталирате - той е по подразбиране.
Кофти при тази безплатна версия е това, че KICK OFF-a е палтен и другите видове игри.. единствено Game of week мисля, че беше и развитие на отбор.


Сега си търся някакви от рода на Real Boxing, Into the dead и по-реалистични куест игри.
:o
User avatar
idle
Потребител
Потребител
Posts: 655
Joined: 08 May 2012, 10:19
Favorite version: CS: Global Offensive
Contact:

Re: Обсъждане на игрите за Android.

Post by idle »

Real Racing 3. Това е може би най-добрата безплатна игра.
User avatar
Anti-Corruption
V.I.P
V.I.P
Posts: 433
Joined: 07 Feb 2012, 18:09

Re: Обсъждане на игрите за Android.

Post by Anti-Corruption »

Harsh Kidd. wrote:За тези, които са със Android им препоръчвам Jetpack Joyride,Hill Climb Racing.На мен лично ми харесват доста и са много зарибяващи. :)
Ако самата фирма на телефона е пуснала ъпдейт, можеш. При root внимавай, защото гаранцията изтича, а и можеш да бъгнеш телефона. Затова внимавай.
User avatar
See ya later aligator
V.I.P
V.I.P
Posts: 585
Joined: 07 Feb 2011, 22:00

Re: Обсъждане на игрите за Android.

Post by See ya later aligator »

@idle прав си.. забравих какво друго Real съм пропуснал в поста си ;дд по-късно ще го добавя. И аз силно препоръчвам и тази игра!!!
User avatar
KiLLeR.
Потребител
Потребител
Posts: 173
Joined: 06 Mar 2011, 22:46
Skype: ЛС
CS Nick: KiLLeR ;]]
Favorite version: CS: Global Offensive
Steam Community ID: killer__________
Location: Тук-там!?!

Re: Обсъждане на игрите за Android.

Post by KiLLeR. »

Игрите от поредица Cut the Rope са интересни и зарибяващи. Ако обичате билярд може да пробвате 8 Ball Pool. :)
User avatar
spek
Потребител
Потребител
Posts: 591
Joined: 28 Jan 2011, 14:11

Re: Обсъждане на игрите за Android.

Post by spek »

Аз пък съм се зарибил към най-елементарната игра - Happy Jump. :D
User avatar
Anti-Corruption
V.I.P
V.I.P
Posts: 433
Joined: 07 Feb 2012, 18:09

Re: Обсъждане на игрите за Android.

Post by Anti-Corruption »

Кои са любимите ви игри за 2013? Играли ли сте някоя нова игра от 2014? Превъртях Deus Ex: The Fall :)
User avatar
Slays IYI
Потребител
Потребител
Posts: 666
Joined: 16 Jun 2011, 22:47
Favorite version: CS: Global Offensive
Steam Community ID: 765611980960040

Re: Обсъждане на игрите за Android.

Post by Slays IYI »

Flappy Birds. :mrgreen:
User avatar
Enigma.
V.I.P
V.I.P
Posts: 299
Joined: 11 Jul 2012, 16:56
Contact:

Re: Обсъждане на игрите за Android.

Post by Enigma. »

Засега игрите, които най-много ми харесват и ги играя са traffic racer и flappy birds..
User avatar
signal-
Потребител
Потребител
Posts: 17
Joined: 31 Jan 2014, 20:02

Re: Обсъждане на игрите за Android.

Post by signal- »

Играл съм доста игри, но с времето всяка ти омръзва. Сега се зарибих по flappy bird.
User avatar
UnknownBGPlayer
Потребител
Потребител
Posts: 294
Joined: 11 Nov 2013, 23:34
CS Nick: UnknownBGPlayer
Favorite version: CS: Global Offensive
Steam Community ID: gstamoss

Re: Обсъждане на игрите за Android.

Post by UnknownBGPlayer »

Disrespectt wrote:Като цяло няма лошо да има една такава тема, но пък при мен Android-а ми е 2.3.6 и почти никакви игри не ми тръгват. Мислил съм да root, но не знам дали ще мога да си вдигна версията понеже е стара. Иначе съм играл няколко игри от по-известните. Също така, някой да е играл Pou? Знам, че е детска, но е забавна пък и племенника ми я обожава. :D
Амии... Root + инсталиране на Custom Rom, като теб те знам колко може да програмираш ще си намериш безплатен (на 90% съм сигурен че не знаеш и думичка на Java, едва ли модифицирани AndroidJDK), ако телефонът ти е известен се надявай на CM10/11 (абе някаква версия в която да е включен)...

Иначе наскоро се зарибих по няколко игрички:

Need For Speed Most Wanted;
Flappy Bird/s(не знам дали беше със S или без него накрая, иии жалко че собственика я изтри от googleplay :D, защото ся някои аверчета не могат да я свалят)
Какво друго... хммм има и няколко самоделни игри от класа ми направени (пълна нула ама и забавни с графиката на flappy-то :Д)

Иначе рядко играя Angry Birds, от време на време О!Думи;Traffic Racer, гледам си капачката от Queen's :D hill clim racing я бях превъртял почти (почти всичко ъпгрейднато и минати по 8000+ метра от почти всички мапове, докато не преинсталирах телефона (да си инсталирам моя нов custom rom) и не заминаха всички резултати :D :D :D и се отказах от играта....
Fruit ninja/Cut The Ropе даже съм ги закупил за съпорт на авторите защото са доста добре направени игри и преди бях доста добър на subway но след преинсталацията и него отказах :D Таа има още 1-2 игрички, но аз играя много рядко, най вече напоследък NFS/Flappy-то и то в училище да се състезаваме кой ще е най добрият :D


Иначе, телефонът го използвам най-вече за работа и затова има доста софтуерни глупости които съм му добавил (електроника, изчислявания и прочие) и тъй....
User avatar
See ya later aligator
V.I.P
V.I.P
Posts: 585
Joined: 07 Feb 2011, 22:00

Re: Обсъждане на игрите за Android.

Post by See ya later aligator »

Странно, само аз ли не намерих Flappy birds, а си свалих Flappy wnigs ;d няма значение същото е.. Един рекорд от 15 имам и не мърдам от него :D
Днес зарибих целия си клас и от стаята се чуваха "мамка ти, тъпа игра, АААААААА!!!" и подобни ;д

За Traffic Racer ще ви посъветвам да отключите възможно по-бързо камиона, който дава +1 живот. След това си отключих последното BMW преди ъпдейта и станах маг на високите скорости. После си свалих няква версия с 1287367812398123 пари и ми стана безинтересно.
В момента играя Hungry shark Evo и съм на третата акула и събирам 15 000 за четвъртата, но има време тука до ден - два са ми в кърпа вързани ;д

Също препоръчвам горещо BADLAND беше ме зарибила преди, но я врътнах за два дни ;д с няколко приятелчета в даскало разцъквахме и Bridge Constructor, което също е доста яко и понякога изнервящо ;д

О да и нещо, което може да играете няколко човека тъй като сами няма да успеете Slice / Slice HD .. аз съм си свалил HD другото не съм го търсил. УСПЕХ! ;д;дд
Post Reply

Return to “Телефони и таблети”