Android, Windows Phone или iOS

Всичко за мобилните комуникации.
User avatar
See ya later aligator
V.I.P
V.I.P
Posts: 585
Joined: 07 Feb 2011, 22:00

Re: Android, Windows Phone или iOS

Post by See ya later aligator »

Докато Apple не си произвеждат частите сами, няма какво да говорим за тях. Това не е фирма, а просто име... Факт е, че двата вида ОС се използват масово. Кой заради качество, кой заради име и мода...
User avatar
Independent.
Потребител
Потребител
Posts: 114
Joined: 01 Oct 2012, 15:25

Re: Android, Windows Phone или iOS

Post by Independent. »

Перфектен телефон - няма, перфектна операционна система - няма, няма и да има.

Sent from my Samsung using Tapatalk.
User avatar
benz
Потребител
Потребител
Posts: 35
Joined: 17 Feb 2010, 11:34
CS Nick: benz
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: anhibg
Location: Бургас
Contact:

Re: Android, Windows Phone или iOS

Post by benz »

See ya later aligator wrote:Докато Apple не си произвеждат частите сами, няма какво да говорим за тях. Това не е фирма, а просто име... Факт е, че двата вида ОС се използват масово. Кой заради качество, кой заради име и мода...
Ама изобщо нямаш право на това изказване. Гледай документалните филми за Steve Jobs, вкл. и най-новия и тогава пак можем да си говорим дали Apple не е фирма.
User avatar
NSDA
Потребител
Потребител
Posts: 53
Joined: 04 Jul 2013, 15:38
Skype: pidbolito102
CS Nick: NSDA
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: nsdaaaaa
Location: Doncaster, England

Re: Android, Windows Phone или iOS

Post by NSDA »

:shock: Никога не правете грешката да си купувате Windows Phone твърде ограничени функции !
Според мен андроид е най-доброто поради причината, че имаш по голям избор.
Иос също е на ниво.
User avatar
Barry Allen
The Flash
The Flash
Posts: 291
Joined: 18 Jan 2009, 15:15
CS Nick: Axemption
Favorite version: CS: Global Offensive
Steam Community ID: axemption

Re: Android, Windows Phone или iOS

Post by Barry Allen »

benz wrote:
See ya later aligator wrote:Докато Apple не си произвеждат частите сами, няма какво да говорим за тях. Това не е фирма, а просто име... Факт е, че двата вида ОС се използват масово. Кой заради качество, кой заради име и мода...
Ама изобщо нямаш право на това изказване. Гледай документалните филми за Steve Jobs, вкл. и най-новия и тогава пак можем да си говорим дали Apple не е фирма.
Всъщност има. Нито процесорите, нито екраните, нито паметта се произвежда от Apple.
User avatar
See ya later aligator
V.I.P
V.I.P
Posts: 585
Joined: 07 Feb 2011, 22:00

Re: Android, Windows Phone или iOS

Post by See ya later aligator »

Barry Allen wrote:
benz wrote:
See ya later aligator wrote:Докато Apple не си произвеждат частите сами, няма какво да говорим за тях. Това не е фирма, а просто име... Факт е, че двата вида ОС се използват масово. Кой заради качество, кой заради име и мода...
Ама изобщо нямаш право на това изказване. Гледай документалните филми за Steve Jobs, вкл. и най-новия и тогава пак можем да си говорим дали Apple не е фирма.
Всъщност има. Нито процесорите, нито екраните, нито паметта се произвежда от Apple.
:o
Samsung... преди време се говореше, че искат да ги сменят и да намерят друг производител, но не знам дали това стана реалност. Май не... но дори и да греша Apple си остава просто име... поне за телефоните и подобни джаджи. При компютрите не съм запознат.
User avatar
Shazzrah
Потребител
Потребител
Posts: 254
Joined: 01 Oct 2010, 18:44

Re: Android, Windows Phone или iOS

Post by Shazzrah »

Знам само, че SONY произвежда сензорите на камерите на всяка една фирма, която произвежда телефон.
Btw, Windows Phone 10 направо ме изуми като операционна система и определено си заслужава да си купиш телефон с нея! Докоснах се до Microsoft Lumia 950XL и останах МЕКО КАЗАНО ОЧАРОВАН ! Чак се почудих дали не съм индианец, че имам Android телефон. WinPhone до година-две максимум да са задминали Android и iOS - гарантирам!
Изглежда, че Бил Гейтс ще завземе пазара с телефони. Тоя човек е гений! :mrgreen:
Дано SONY почнат да произвеждат телефони с WP. :bigsmile: И без това дизайна си им е премиум на тях, пък и с тази операционна система ще станат чук и гек.
User avatar
Tumbac
Потребител
Потребител
Posts: 1039
Joined: 24 Jun 2012, 15:26
Skype: valkata2012
CS Nick: Tumbac
Favorite version: CS: Global Offensive
Steam Community ID: suplexcitybg5
Contact:

Re: Android, Windows Phone или iOS

Post by Tumbac »

southsidahz wrote:Знам само, че SONY произвежда сензорите на камерите на всяка една фирма, която произвежда телефон.
Btw, Windows Phone 10 направо ме изуми като операционна система и определено си заслужава да си купиш телефон с нея! Докоснах се до Microsoft Lumia 950XL и останах МЕКО КАЗАНО ОЧАРОВАН ! Чак се почудих дали не съм индианец, че имам Android телефон. WinPhone до година-две максимум да са задминали Android и iOS - гарантирам!
Изглежда, че Бил Гейтс ще завземе пазара с телефони. Тоя човек е гений! :mrgreen:
Дано SONY почнат да произвеждат телефони с WP. :bigsmile: И без това дизайна си им е премиум на тях, пък и с тази операционна система ще станат чук и гек.
Съмнявам се да заебат PC операционните системи и да се насочат точно към телефоните
Last edited by shhnedo on 19 Dec 2015, 18:33, edited 2 times in total.
Reason: Не се иказвай по този начин!
User avatar
kHRYSTAL the Plug
Потребител
Потребител
Posts: 314
Joined: 13 Apr 2014, 17:35
CS Nick: kHRYSTAL THE PLUG
Favorite version: CS: 1.6
Location: Domenican Republic
Contact:

Re: Android, Windows Phone или iOS

Post by kHRYSTAL the Plug »

Andorid, защото съм свикнал телефона да ми е Androind. Мисля, че са по-добри, а също повече хора използват тази система. :D
User avatar
CityLife
V.I.P
V.I.P
Posts: 842
Joined: 26 Mar 2013, 13:54
Steam Community ID: kajikvostanae60
Location: ВАИ Холдинг.

Re: Android, Windows Phone или iOS

Post by CityLife »

Използвам и Android и iOS, но повече предпочитам Android. По-лесен е и бързо се свиква, докато при iOS е малко объркано.
User avatar
Mr.Hell
Потребител
Потребител
Posts: 28
Joined: 01 Apr 2013, 18:44
Skype: nqq ti kaa ( batista2355 )
CS Nick: F4W. EloHell
Favorite version: CS: 1.6
Location: Doly na spirkata

Re: Android, Windows Phone или iOS

Post by Mr.Hell »

Android по-просто е а и iOS не бих използвал.
User avatar
benz
Потребител
Потребител
Posts: 35
Joined: 17 Feb 2010, 11:34
CS Nick: benz
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: anhibg
Location: Бургас
Contact:

Re: Android, Windows Phone или iOS

Post by benz »

Много сте ми интересни като кажете Apple не е фирма, защото не си произвежда сама частите. Хахахаха. Коя фирма си произвежда абсолютно всичко сама? Вероятно би могло да е Самснуг, защото те имат пръст дори в производството на самолетни двигатели.

Та по въпроса с Apple: https://www.apple.com/supplier-responsi ... t_2015.pdf
Просто забележете доставчиците им. И техния брой - над 200.
Прочетете и това: http://www.apple.com/supplier-responsibility/

Като цяло погледнете как е направен сайта на Apple, това по принцип е достатчно. После вижте каква бъркотия е сайта на Samsung: http://www.samsung.com/bg/home/. С хладилниците.

Android: пошла, недодялана, бъгава система. iPhone от 2012-та бие всички андроиди до 2014, от 2014 нататък вече пада. А моя iPhone в момента ще бие всички андроиди до 2017-2018 сигурно. На бързина на работа и качество на изработка говорим. И стабилност на системата, да не забравяме. Вижте темите във форума за какво са - бъгове с приложенията, iOS има ли замесен или android?

Не знам как разумен човек може да е фен на Android. Процента оплакващи ми се приятели от андроид е към 60%, а от iOS няма и 10%.
User avatar
Unity Man
VIP
VIP
Posts: 1118
Joined: 12 Oct 2015, 20:21
CS Nick: BiTurbu
Favorite version: CS: Global Offensive

Re: Android, Windows Phone или iOS

Post by Unity Man »

Мисля, че Андроид защото съм му свикнал и нямам никакви проблеми!
User avatar
Shazzrah
Потребител
Потребител
Posts: 254
Joined: 01 Oct 2010, 18:44

Re: Android, Windows Phone или iOS

Post by Shazzrah »

benz wrote:Много сте ми интересни като кажете Apple не е фирма, защото не си произвежда сама частите. Хахахаха. Коя фирма си произвежда абсолютно всичко сама? Вероятно би могло да е Самснуг, защото те имат пръст дори в производството на самолетни двигатели.

Та по въпроса с Apple: https://www.apple.com/supplier-responsi ... t_2015.pdf
Просто забележете доставчиците им. И техния брой - над 200.
Прочетете и това: http://www.apple.com/supplier-responsibility/

Като цяло погледнете как е направен сайта на Apple, това по принцип е достатчно. После вижте каква бъркотия е сайта на Samsung: http://www.samsung.com/bg/home/. С хладилниците.

Android: пошла, недодялана, бъгава система. iPhone от 2012-та бие всички андроиди до 2014, от 2014 нататък вече пада. А моя iPhone в момента ще бие всички андроиди до 2017-2018 сигурно. На бързина на работа и качество на изработка говорим. И стабилност на системата, да не забравяме. Вижте темите във форума за какво са - бъгове с приложенията, iOS има ли замесен или android?

Не знам как разумен човек може да е фен на Android. Процента оплакващи ми се приятели от андроид е към 60%, а от iOS няма и 10%.
Не позна, Самсунг правят и совалки. Искаш да ми кажеш, че като е хубав сайта на Apple и телефоните им са хубави ли? Кажи ми, аждеба, какъв е смисъла да купувам телефон за 1500лв. като мога да го намеря със същите характеристики, но със Андроид на цена до около 800-900лв. ? Ти разбираш ли, че за тея пари дето пускат телефони тея от Apple аз ще си купя две Голфчета? Ти не каза нито един +, защо да купим Iphone? Само за едната плавна работа на операционната система няма да дам 1600лв. , пък каквото ще да става. Заблуден си с тоя Айфон. Изработката им е смешна пластмаса, какво и е толкова специалното? Същите сапунерки като Самсунг с цена близо двойна по скъпа от тях - никаква разлика. От както Стив Джобс го няма Apple вървят ли, вървят само надолу.
User avatar
Kendall
Потребител
Потребител
Posts: 39
Joined: 23 May 2014, 17:24
Skype: naiden254
CS Nick: Kendall
Favorite version: CS: Global Offensive
Steam Community ID: DeepS1
Location: България

Re: Android, Windows Phone или iOS

Post by Kendall »

IOS!- Бърз функционален, а за тези които плуят ios просто не са го пробвали до сега.
Post Reply

Return to “Телефони и таблети”