CS-bg.info - форумът на CS-bg :: Counter-Strike фен сайт

Проблем с теглене на програми

Всякакви теми относно софтуера и операционните системи...

Модератори: Екип Технологии, Помощник-модератори

Проблем с теглене на програми

Мнениеот Gatko245 » 20 Мар 2017, 17:01

Здравейте, oт 3-4 дена имам проблем с лаптопа. Значи, когато искам да си изтегля skype горе само зарежда и нищо не ще да се изтегли. Ето: http://prikachi.com/images.php?images/729/9072729s.png
Другото което ме интересува, че съм си купил FIFA 17 и STAR WARS Battlefront 3, и съм дал към 150 лв, а Origin-a ми се развали и трябваше да го изтрия. След като го изтрих вече официалният им сайт не ми зарежда. Чаках го 30 минути и не зарежда пак. Ето: http://prikachi.com/images.php?images/736/9072736b.png
Ако може някакви съвети ?
Последна промяна Gatko245 на 22 Мар 2017, 18:21, променена общо 1 път
Gatko245

Аватар
Потребител
Потребител

[ Профил в сайта ]

Re: Проблем.

Мнениеот iVoka » 21 Мар 2017, 21:08

Оправи си заглавието, пък дали ще получиш само времето ще покаже.
iVoka

Аватар
CS-bg.info Admin
CS-bg.info Admin

Профил в Steam
[ Профил в сайта ]

ESEA имат удоволствието да обявят сезон 25 на своята лига, който ще включва повече дивизии за някои региони, както и редица подобрения базирани на обратната връзка от сезон 24.
DreamHack потвърдиха, че Ninjas in Pyjamas и Virtus.pro са получили покани за тяхното събитие Masters в Малмьо.
Играчите на CSGO.one обявиха, че се разделят с уебсайта за залози на скинове, след като от тях е поискано да нагласят няколко онлайн мача.

Назад към Софтуер и операционни системи