AskMe v2.0 - Система за въпроси

Каталог на готовите системи за управление на съдържанието (Content Management System) - e107, Joomla, Drupal, Wordpress, phpFusion.

Харесват ли ви дизайна и системата?

Да, и двете са супер
15
54%
Дизайна е супер
2
7%
Системата е супер
5
18%
Не, и двете не ми харесват
6
21%
 
Total votes: 28

User avatar
Mystogan
Потребител
Потребител
Posts: 546
Joined: 03 May 2013, 08:13

Re: AskMe v2.0 - Система за въпроси

Post by Mystogan »

Най-гадното е ,че няма регистрации :X. Иначе мисля да използвам системата ти във един мой проект (ако разрешиш де :D) който най-вероятно ще бъде готов 2014.
А ето каква идея имам за v3.0, освен регистрации можеш да направиш начална страница със новини свързано със сайта и тн. който могат да се добавят от административния панел :).
User avatar
Number
Потребител
Потребител
Posts: 19
Joined: 29 Mar 2012, 22:23
Contact:

Re: AskMe v2.0 - Система за въпроси

Post by Number »

Е регистрацията не е трудна за направа . И новините не мисля, че ще бъдат голям проблем. Въпроса е дали му се занимава или не ;) .
User avatar
Mystogan
Потребител
Потребител
Posts: 546
Joined: 03 May 2013, 08:13

Re: AskMe v2.0 - Система за въпроси

Post by Mystogan »

crazy12 wrote:Е регистрацията не е трудна за направа . И новините не мисля, че ще бъдат голям проблем. Въпроса е дали му се занимава или не ;) .
Точно :). Обаче имам проблем - стигнах до паролата на админ панела. Пиша я и после ми излиза бяла страница/фон и нищо друго. Отивам на началната страница и нищо не стана. Рестартирах компютъра/интернета и така няколко пъти... Идеи ??
User avatar
Anti-Corruption
V.I.P
V.I.P
Posts: 433
Joined: 07 Feb 2012, 18:09

Re: AskMe v2.0 - Система за въпроси

Post by Anti-Corruption »

lastkay wrote:
crazy12 wrote:Е регистрацията не е трудна за направа . И новините не мисля, че ще бъдат голям проблем. Въпроса е дали му се занимава или не ;) .
Точно :). Обаче имам проблем - стигнах до паролата на админ панела. Пиша я и после ми излиза бяла страница/фон и нищо друго. Отивам на началната страница и нищо не стана. Рестартирах компютъра/интернета и така няколко пъти... Идеи ??
cPanel -> Конфигурация на PHP -> Сменяш текущата версия с по стара.
User avatar
Charlike Mike Reagent
Потребител
Потребител
Posts: 395
Joined: 29 Jun 2012, 12:28
CS Nick: Deusch. или BashCaroline#
Favorite version: CS: 1.6
Contact:

Re: AskMe v2.0 - Система за въпроси

Post by Charlike Mike Reagent »

BrannikBG wrote:
lastkay wrote:
crazy12 wrote:Е регистрацията не е трудна за направа . И новините не мисля, че ще бъдат голям проблем. Въпроса е дали му се занимава или не ;) .
Точно :). Обаче имам проблем - стигнах до паролата на админ панела. Пиша я и после ми излиза бяла страница/фон и нищо друго. Отивам на началната страница и нищо не стана. Рестартирах компютъра/интернета и така няколко пъти... Идеи ??
cPanel -> Конфигурация на PHP -> Сменяш текущата версия с по стара.
+ Включване на грешките ini_set('display', 'on'); - за по-лесно ориентиране. Задължително ги спирайте като пускате сайтовете си публично за използване - дет се вика production, ма как ш го разберете.. :cry:
User avatar
Mystogan
Потребител
Потребител
Posts: 546
Joined: 03 May 2013, 08:13

Re: AskMe v2.0 - Система за въпроси

Post by Mystogan »

Мерсаж :3. Оправи се :D
User avatar
Number
Потребител
Потребител
Posts: 19
Joined: 29 Mar 2012, 22:23
Contact:

Re: AskMe v2.0 - Система за въпроси

Post by Number »

Или ако сте изцяло новаци, вместо да правите, това което каза чарли, може да си правите нещо по-просто от рода на error_reporting(0); в началото на всеки файл .
Макар че това, което той казва е по-добре. Говоря за когато си пускате сайта, а не как да оправите горе посочения проблем, защото очевидно вече е решен ;д.
User avatar
DamyanovBG
Потребител
Потребител
Posts: 49
Joined: 28 Feb 2011, 20:39
CS Nick: DamyanovBG
Favorite version: CS: 1.6
Location: София, България
Contact:

Re: AskMe v2.0 - Система за въпроси

Post by DamyanovBG »

Обмислям 4-та версия на системата, но търся човек, който да направи един дизайн безплатно. Ако има желаещи, могат да ми пратят едно лично съобщение ^^
Last edited by DamyanovBG on 24 Jun 2014, 10:18, edited 1 time in total.
User avatar
hackera457
Потребител
Потребител
Posts: 124
Joined: 19 Feb 2011, 11:20
CS Nick: hackera_vd
Favorite version: CS: 1.6
Location: Видин

Re: AskMe v2.0 - Система за въпроси

Post by hackera457 »

Number wrote:Или ако сте изцяло новаци, вместо да правите, това което каза чарли, може да си правите нещо по-просто от рода на error_reporting(0); в началото на всеки файл .
Макар че това, което той казва е по-добре. Говоря за когато си пускате сайта, а не как да оправите горе посочения проблем, защото очевидно вече е решен ;д.
ЧЕ човека може да си сложи дефиницийте за грешките в config файла, тъй като го инклудва намсякъде и така няма да има ядове, ако сайта ти е от много страници, никой няма да седне да си играе
Post Reply

Return to “CMS - каталог на готови системи”