Как да разпознаем хаковете ?

В този раздел ще намерите много полезни теми, свързани с CS 1.6

В темите можете да пишете единствено ако имате въпрос, свързан с конкретния урок!
User avatar
BaD JokeR
Потребител
Потребител
Posts: 24
Joined: 10 Dec 2008, 16:45

Re: Как да разпознаем хаковете ?

Post by BaD JokeR »

Да ви питам има ли такъв хак като Джадай щото много ми гоо казват а аз не съм чувал за него(до скоро)? Поне не съм виждал такъв хак и ако има по 'кво се познава че е той? Също да питам има ли хак само да не те лови флаш и нищо друго към него? Извинявам се ако не му е тук мястото. :new-user: :post1: предварително.
User avatar
lamer4e7o
Потребител
Потребител
Posts: 1879
Joined: 13 Aug 2007, 10:24
Favorite version: CS: 1.6
Location: Горна Оряховица

Re: Как да разпознаем хаковете ?

Post by lamer4e7o »

Джедай, Алейн, Евил Хук - Всичките правят едно и също, само, че някой са по добри от други. Сега пич не мога баш да ти кажа как да го познаеш, естествено като убие някой изписва отдолу, но някой не изписват. И още нещо ако търсиш хакове не ТУК - В гугъл, и някъв друг хакерски сайт. :roll: :wink:
User avatar
BaD JokeR
Потребител
Потребител
Posts: 24
Joined: 10 Dec 2008, 16:45

Re: Как да разпознаем хаковете ?

Post by BaD JokeR »

Аз не си търся хакове. Да голям съм ламер и ако направя 10 фрага на мап е рекорад ама аз никога няма да почна с хак. Освен т'ва цс-а ми е с cheating death и не пуска никви хакове.
User avatar
georgimavrov
Потребител
Потребител
Posts: 35
Joined: 17 Apr 2008, 13:08
Skype: m_a_v_r_o_v
CS Nick: f!rs7---
Contact:

Re: Как да разпознаем хаковете ?

Post by georgimavrov »

ЕХЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ :D :D :shock: браво :o :o :o :flowers:
User avatar
B0LT
Потребител
Потребител
Posts: 12
Joined: 07 Feb 2009, 11:04

Re: Как да разпознаем хаковете ?

Post by B0LT »

Не всичко е ясно и написано на място, но все пак браво за труда :)
Трябваше да се постараеш повече ,например да обясниш какво е:
ESP: -
ESPname: -
ESPDistance: -
EspHealth: -
NoRecoil: -
No SPread: -
No Smoke : -
Sillence : -
Brust: -
AutoShot: -
AutoPistol: -
RadarEnemy: -
Мене ако не ме домързи може да допълня кое какво е и как да се разпознават, защото наистина съм свидетел(не само в вашите сървър) как хака си играе и админа си го гледа и най ми става смешно като ми каже НЕ Е ХАК ГЛЕДАХ ГО ! Ма няма начин излизам и влизам другаде :)
User avatar
Crazy_bastard
Banned
Banned
Posts: 11
Joined: 15 Mar 2009, 19:37
Skype: helper_php
Location: Пазарджик

Re: Как да разпознаем хаковете ?

Post by Crazy_bastard »

ludaka_plezzz wrote:Много полезен урок браво!!! :clapp:
User avatar
itsakA
Потребител
Потребител
Posts: 185
Joined: 22 Feb 2009, 17:23
Favorite version: CS: 1.6
Location: Ботевград

Re: Как да разпознаем хаковете ?

Post by itsakA »

Много добро уроче браво :o
User avatar
lamer4e7o
Потребител
Потребител
Posts: 1879
Joined: 13 Aug 2007, 10:24
Favorite version: CS: 1.6
Location: Горна Оряховица

Re: Как да разпознаем хаковете ?

Post by lamer4e7o »

B0LT wrote:Не всичко е ясно и написано на място, но все пак браво за труда :)
Трябваше да се постараеш повече ,например да обясниш какво е:
ESP: -
ESPname: -
ESPDistance: -
EspHealth: -
NoRecoil: -
No SPread: -
No Smoke : -
Sillence : -
Brust: -
AutoShot: -
AutoPistol: -
RadarEnemy: -
Мене ако не ме домързи може да допълня кое какво е и как да се разпознават, защото наистина съм свидетел(не само в вашите сървър) как хака си играе и админа си го гледа и най ми става смешно като ми каже НЕ Е ХАК ГЛЕДАХ ГО ! Ма няма начин излизам и влизам другаде :)
Ми без пари толкова :D Мерси, но все пак не се старах много, все пак това са умения. 8)
User avatar
denis1000
Потребител
Потребител
Posts: 44
Joined: 01 Mar 2009, 20:41
Skype: denis_detelinov1
CS Nick: scRew ;> ftw!
Favorite version: CS: 1.6
Location: В нас

Re: Как да разпознаем хаковете ?

Post by denis1000 »

lamer4e7o wrote: 1. Дисаблер или така наречения aim hack, също така срещан и като CD HACK > Лесно се разпознава (според мен). 1: Като стреля мерника му се клати около главата на врага (ест ако е настроен на bot 1, тоест да бие глави)
А как може да го премахним преди знаех но съм забравил
User avatar
B0LT
Потребител
Потребител
Posts: 12
Joined: 07 Feb 2009, 11:04

Re: Как да разпознаем хаковете ?

Post by B0LT »

Като го баннеш , няма друг начин :)
User avatar
denis1000
Потребител
Потребител
Posts: 44
Joined: 01 Mar 2009, 20:41
Skype: denis_detelinov1
CS Nick: scRew ;> ftw!
Favorite version: CS: 1.6
Location: В нас

Re: Как да разпознаем хаковете ?

Post by denis1000 »

Мерси

сори за спама
User avatar
brem
Banned
Banned
Posts: 21
Joined: 07 Nov 2008, 19:09
Skype: DREEM_TeAm

Re: Как да разпознаем хаковете ?

Post by brem »

lamer4e7o wrote:Доста от Вас са се чудили как да разпознаят видовете хакове ето сега в тази тема ще ви обясня може и да не е толкова нужна но на някои може да им потрябва... :wink:
1. Дисаблер или така наречения aim hack, също така срещан и като CD HACK > Лесно се разпознава (според мен). 1: Като стреля мерника му се клати около главата на врага (ест ако е настроен на bot 1, тоест да бие глави), 2. Играча не го лови флаш (ест ако така е настроен дисаблера), 3: Мерника на хакера лепне от враг на враг, 4: Следене по стени (може някой да не е толкова глупав за да ги следи по стените, за това внимавайте). Това са . Мисля, че е лесно хващането на играч който играе с дисаблер. :wink:
2. Wall Hack ! Има доста видове Wall Hack-ове но всичките правят едно и също, внимавайте защото при уалловете е малко трудно октриването на играча който го ползва затова трябва да се внимава. 1: Следене по стените. 2: Играчът не го лови флаш (естествено ако е така настроено). 3: Доста често излизане на стрелба и то с глава (ест половината ще кажат мога да те чуя но при уалловете ти излиза направо с глава на втория - третия коршум) . Мисля, че са това, все пак внимавайте защото уалловете са най-трудните за откриване хакове. :wink:
3. Speed Hack ! Няма как да не го разпознаете просто си личи от първия убит човек. 1: По бърза скорост на вървене от другите играчи, 2: Когато стреля някой (автоматик) мерника му играе толкова много все едно играча е изпил 10 галона с вино, 3: Лепнене на мерника от играч на играч, 4: Не го лови флаш. Това е за speed hack-овете, най-лесното хващане на играч който играе със Speed. Естествено има и такъв вид спийд хак който се казва ECC и може би половината от Вас не са го чували, той пак си има спийд същите са работите като при другите спийд хакове само че при него има едно нещо което другите го нямат, то е че по време на игра (до като не умре) постояно играчът се върти във кръг (може да не сте виждали такова нещо повечето от Вас), някой ще си помислят че е номера със стрелките като натиснеш лявата и в лява страна почва но това е сравнително бързо даже веднъж като гледах такъв хакер ми стана лошо даже. :shock:
Еми това е от мен, дано сте запомнили някои нещица от урока ми. :wink:
П.С. Ако имате въпроси питайте.
П.С#.2 Благодаря на модераторите предварително че няма да локнат или делнат темата ! :wink:
П.С#3. Урокът е писан лично от мен и не съм го копирал от никъде.
CD hack = пускам си конзолата на хака, изключвам айма,флаша и въри познай че съм хак =]
User avatar
lamer4e7o
Потребител
Потребител
Posts: 1879
Joined: 13 Aug 2007, 10:24
Favorite version: CS: 1.6
Location: Горна Оряховица

Re: Как да разпознаем хаковете ?

Post by lamer4e7o »

Ей такива като теб, са много зле. Не се сърди но е така, малък ламер. Все ще се разбере че си с хак, защото дори и да не искаш като стреляш някой с дисаблера мерника ти играе около тялото му, така, че.. :mnmn?: Няма да ти мине номера според мен. :new_puppy_dog_eyes: :sarcastic_hand:
User avatar
B0LT
Потребител
Потребител
Posts: 12
Joined: 07 Feb 2009, 11:04

Re: Как да разпознаем хаковете ?

Post by B0LT »

Ако искаш си пусни ХАК С wall/aim/speed/noflahs/norecoil/ и изключи wall/aim/speed/noflahs/norecoil/ и естествено, че няма да те познаят ... Пфф кви хора пишат и защо изобщо пишат ... :evil:

Трябва да спретна едно ръководство скоро .. :)
User avatar
darthmoon
Потребител
Потребител
Posts: 38
Joined: 27 Sep 2008, 15:23
Skype: SchnitzelLand <3
CS Nick: SchnitzelLand . #glooMy <3
Favorite version: CS: 1.6
Location: Sofia
Contact:

Re: Как да разпознаем хаковете ?

Post by darthmoon »

Не се правете илюзий ..
В днешно време не можеш да знаеш дали един човек е хакер или просто е ПРО.
Тези, които играят добре с хак и се крият дори и да няма админ аз им викам "Pro NOOBS".
Просто човека няма да следи по стените, няма да излиза на пукане и ела разбери го, че е wall.
Ти си мислиш, че е про а той :flowers: изненада хакче ;>
Post Reply

Return to “Уроци”