Въпрос за VAC ban

За въпроси относно играта и сървърите за нея.
Locked
User avatar
natorion
Потребител
Потребител
Posts: 35
Joined: 11 Jun 2013, 16:04
Steam Community ID: destroyerCHO

Въпрос за VAC ban

Post by natorion »

Въпросът ми е , ако имам VAC Ban той пермаментен ли е ? Четох във форуми , че има играчи които са ги unban-вали след 1 година , те пускат пак хака и тогава е пермаментен.. Това вярно ли е..

И 2-ри въпрос : това хак ли е според вас https://www.youtube.com/watch?v=tegyZmA ... e=youtu.be , или тия от steam ейтака си ме баннаха за нищо... Авто Бота им постоянно ми праща съобщения..

Има ли разлика между Majorly disruptive и Manorly disruptive..
User avatar
THE SPARTAN
Потребител
Потребител
Posts: 321
Joined: 07 Jul 2012, 21:08
Favorite version: CS: Global Offensive

Re: Въпрос за VAC ban

Post by THE SPARTAN »

Има шанс, но е минимален. Същото е и с trade ban-овете, виждал съм, че махат VAC-ове на играчи c много игри и левели с махнати VAC-ове, ама ти не се надявай.
User avatar
koiazliwe
Потребител
Потребител
Posts: 228
Joined: 28 Jun 2009, 20:06
Skype: koiazliwe
CS Nick: index
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: 76561197995192416

Re: Въпрос за VAC ban

Post by koiazliwe »

Имах един дето сам си ги махаше VAC банове,чужденец беше и отказваше да каже как става само разкри,че става через смяна на DNS ,стана Глобал (1АК реален ранк ) и играта му затъпя и спря да играе.
User avatar
n1ki
Потребител
Потребител
Posts: 45
Joined: 09 Apr 2015, 16:40

Re: Въпрос за VAC ban

Post by n1ki »

Не знам, но Valve с тези банове могат да си я заврът в г**а играта... Тъкмо ми изтече наказанието от 7 дена влизам да играя дигнах дори и ранк и днес кат влязох ми падна нета и после като се пробвах пак да вляза пак 7 дена cooldown...Яко!! :reve: :sarcastic_hand:
User avatar
THE SPARTAN
Потребител
Потребител
Posts: 321
Joined: 07 Jul 2012, 21:08
Favorite version: CS: Global Offensive

Re: Въпрос за VAC ban

Post by THE SPARTAN »

n1ki wrote:Не знам, но Valve с тези банове могат да си я заврът в г**а играта... Тъкмо ми изтече наказанието от 7 дена влизам да играя дигнах дори и ранк и днес кат влязох ми падна нета и после като се пробвах пак да вляза пак 7 дена cooldown...Яко!! :reve: :sarcastic_hand:
да, то сигурно те е баннало 5 пъти заради спрял нет преди това?
User avatar
n1ki
Потребител
Потребител
Posts: 45
Joined: 09 Apr 2015, 16:40

Re: Въпрос за VAC ban

Post by n1ki »

Ако говориш за след първите ми 7 дена бан - не не ме банвало... Директно си ме баннаха 7 дена пак, явно им харесва това число xD Попринцип би трябвало да ми сваля левела на бановете до 1 (30 мин.), на другите с които съм разговарял е така, но явно не искат аз да я играя повече тая игра и може да е за добро. Нито съм трол, нито убивам съотборниците. Единствено до момента съм получавал наказание заради афк и то защото ми се налагало да излизам...все пак не живея в тая игра и на всеки се случва. Като цяло цялата им система съкс. никога не са ме банвали толкова много от играта и то без да си направил нещо...това ми е най - смешно. Играх играта за удоволствие и забавление те ми го убиха мерси!!
User avatar
flas7
Потребител
Потребител
Posts: 220
Joined: 24 Feb 2014, 19:45
Skype: ЛС
CS Nick: CAWALLY a.k.a carlCOX*

Re: Въпрос за VAC ban

Post by flas7 »

аз пък се изгаврих със ц4 1 рунд.. преебах теамматовете (изгубихме рунда и те умряха при бомбата) ... след това 1 от играчите ( руснак) си изкара яда като ме застреля и директно получи 7 дена бан :D после аверите му ме псуваха цяла игра а аз се залях от смях аххаха
User avatar
VertageN
Потребител
Потребител
Posts: 837
Joined: 01 Mar 2011, 08:25
Steam Community ID: vertagen

Re: Въпрос за VAC ban

Post by VertageN »

Ама чакай, пич. Ти си играй играта и излизай когато искаш, но защо трябва да разваляш играта на съотборниците си. За това са те баннали. Намалява се на 30 минути чак след като не си бил банван за 2-3 седмици.
User avatar
group
Потребител
Потребител
Posts: 1
Joined: 16 Apr 2015, 15:26

Re: Въпрос за VAC ban

Post by group »

Tъĸмo ми изтeчe нaĸaзaниeтo oт 7 дeнa влизaм дa игpaя дигнax дopи и paнĸ и днec ĸaт влязox ми пaднa нeтa и пocлe ĸaтo ce пpoбвax пaĸ дa влязa пaĸ 7 дeнa сооldоwn...Яĸo!! ???
[url=http://www.****gma.co]lean six sigma[/url]
Last edited by shhnedo on 16 Apr 2015, 16:27, edited 1 time in total.
Reason: Нарушена т.7 от правилата на форума!
User avatar
Zhekovski
Потребител
Потребител
Posts: 6
Joined: 16 Apr 2015, 14:52

Re: Въпрос за VAC ban

Post by Zhekovski »

Има огромен шанс да си хакер. Много е лесно да свалиш реплейа и да го пуснеш, като в реалност ако си бил с wall-hack и си давал информация на твоите съотборници или си се възползвал от нея самата, се счита за VAC. Това, че играеш като начинаещ е друго, за което и хак няма да ти помогне. Steam не банват без причина.
Locked

Return to “Помощ и въпроси за CSGO”