[Урок] Как да извлечем оригиналното демо от Overwatch case.

В този раздел ще намерите много полезни теми, свързани с CS GO

В темите можете да пишете единствено ако имате въпрос, свързан с конкретния урок!
Post Reply
User avatar
The Prodigy
Потребител
Потребител
Posts: 394
Joined: 07 Mar 2009, 14:21
Skype: sa6k0o_94
CS Nick: The Prodigy ♥
Favorite version: CS: Global Offensive
Steam Community ID: 76561198051924736
Location: Cydia.app
Contact:

[Урок] Как да извлечем оригиналното демо от Overwatch case.

Post by The Prodigy »

Оказва се че ограничените демота които ни дава Overwatch съдържат оригиналното демо от играта в себе си. Защото Valve не са го криптирали, някой по умен от мен е измислил начин как да извлече оригиналното демо от OW case.
Урокът е само с цел забавление и/или промяна на гледната точка от OW case.
Не е сигурно дали работи на 100%.

Всичко което ви трябва е самият CS:GO с достъп до Overwatch и този малък уеб сайт - http://66.172.33.162/ .

1. Влизате в CS:GO и изтегляте Overwatch случая без да го пускате.
2. Влизате в ***:\Steam\steamapps\common\Counter-Strike Global Offensive\csgo и намирате файлът съответстващ на OW демото - "myassignedcase.evidence"
3. Влизате в сайта и прикачвате "myassignedcase.evidence"
4. След това в горното поле пишете CaseID (сериен номер на демото), който намирате от тук
5. Чакаде да бъде прикачено вашето демо и ако сте написали правилно номерът на случая и сте прикачили правилният файл. Ще ви бъде даден линк за сваляне на оригиналното демо.
6. След като изтеглите оригиналното демо го слагате в папката на CS:GO. Влизате в играта и пишете в конзола playdemo "името на демото".


Авторът е написал, че неговият tool не работи винаги на 100%. Лично аз не съм го пробвал защото имам ниска скорост на upload и демото трябва да се качва отново и отново ако сте сгрешили ID на случая, което не е толкова трудно да се сгреши понеже е написано с ужасно малки букви.
Post Reply

Return to “Уроци”