D Y N A M I C||͇̿P͇̿U͇̿B͇̿L͇̿I͇̿C͇̿|DD2 - ИНФО!

Дискусии относно Counter-Strike 1.6.
Post Reply
User avatar
SLASHERR
Потребител
Потребител
Posts: 6
Joined: 24 Nov 2022, 14:24

D Y N A M I C||͇̿P͇̿U͇̿B͇̿L͇̿I͇̿C͇̿|DD2 - ИНФО!

Post by SLASHERR »

╔»━━━━━[ DYNAMIC-CsGOD PUBLIC ]━━━━━«╗
〢✹ Ние предлагаме моднат сървър тип ПУБЛИК 8K FPS!
〢‎✹ Поддръжка 24/7 и съпорт!
〢✹ Всяка вечер 32/32 играе се денонощно! Единствения в България където играят до 5 сутринта!

Сървъра всяка вечер сменя мапове и се играят ОЛД СКУЛ мапове със едни от най-добрите играчи в българия!
Опровергавам слуховете за сървъра , лош екип , ботове и т.н - НИЩО ВЯРНО! Поздрави на конкуренцията която вече този сървър в България НЯМА ТАКАВА!
Екип с дългогодишен опит във сферата , добронамерен и учтив към всеки един играч, докато не дойде някой да прави проблеми!
Сървъра представлява дд2 публик, менюта със скинове , музика между рундовете, ранк система и прочие!
ЕЛА , ПРОВЕРИ И СИ ВАДИ ИЗВОДИ!
Разбира се няма да се толерира ХЕЙТА и на момента ще бъде Гагнат и в последствие баннат!

〢✹ И ТУК , ЩЕ ОБЕСНЯ НЯКОИ ПОДРОБНОСТИ ЗА ХОРАТА КОИТО ПЛУЯТ СЪС ЗАВЪРЗАНИ ОЧИ!
Сървъра е ДД2 , при пускането си преди около 10 месеца имаше ботове , в момента няма никави и още на втората седмица бяха премахнати защото , АЗ ХОРА ИМАМ!
Не пускам темата за да набирам екип , ЕКИП СЪЩО ИМАМ!
Сървъра се пълни да не кажа най-много от всички останали , но ще кажа ,че съм стигал по 15 човека да чакат на опашка и да ми спамят за място!
Ще обесня на тези които разправят по форумите , че ДИНАМИК това и онова!
Сървъра за 9-10 месеца изяде пари колкото цели вериги не са набивали , и заслужава пълното уважение от всеки друг сървър/верига!
Екипа е отговорен , няма баннат играч без да е влезнал със ЧИЙТ , Отказал проверка, тролил, рекламирал , или не е нахулил сървъра защото неговият любим сървър нямал хора!
Всеки е добре дошъл да играе , нямам лоши чувства към никой , но под формата да играе , нямам на предвид да дойде и да почне да хули сървъра!
Екипи от вериги като Сектор , Денджър, Фатал и така нататъка , не веднъж са идвали да плуят сървъра и да приканват играчи!
Не знам на какво "жалко" положение съм аз , но като сте толкова напред защо си просите хора от моя сървър?
Надявам се темата не бъде изтрита , оставям я като информация и обобщение , какво представлява сървъра!
Last edited by iVoka on 10 Nov 2023, 10:08, edited 1 time in total.
Reason: Моля без реклама на сървъри във форума!
Post Reply

Return to “Counter-Strike 1.6”