Какви са впечатленията Ви от CSPromod BETA 1.05?

Дискусии относно CSPromod - бъдещето на професионалния Counter-Strike.
User avatar
Ps 3ng1n3
Потребител
Потребител
Posts: 151
Joined: 22 Dec 2008, 18:20
CS Nick: SeX On ThE BeAcH >3 ;]
Favorite version: CS: 1.6
Location: East GaGkle

Re: CSPromod BETA 1.05

Post by Ps 3ng1n3 »

В сайта видях: За Non-Steam версия на играта проверете в торент тракерите. Ние нямаме право да разпространяваме пиратската версия. :reve: :reve:
User avatar
Xen
V.I.P
V.I.P
Posts: 618
Joined: 14 May 2009, 16:07
Steam Community ID: XEN3
Location: Враца

Re: CSPromod BETA 1.05

Post by Xen »

Ps 3ng1n3 wrote:В сайта видях: За Non-Steam версия на играта проверете в торент тракерите. Ние нямаме право да разпространяваме пиратската версия. :reve: :reve:
Не виждам кое по-точно е смешното. Искаш да ме вкарат в затвора за това, че разпространявам пиратска версия на Counter-Strike: Source, качен на мой сървър ли? 'айде помисли преди да пишеш пълни безсмислени кретении..
User avatar
Ps 3ng1n3
Потребител
Потребител
Posts: 151
Joined: 22 Dec 2008, 18:20
CS Nick: SeX On ThE BeAcH >3 ;]
Favorite version: CS: 1.6
Location: East GaGkle

Re: CSPromod BETA 1.05

Post by Ps 3ng1n3 »

И как по точно разпространявате игра за Steam, би ли ми обяснил по - подробно, все едно да не си копувам като 1вия тъпак игрите а да си ги свалям ... пфф смешници :sarcastic_hand: Вие разпространявате само Стеам версията не пиратската пхах
Last edited by lamer4e7o on 04 Feb 2011, 21:54, edited 1 time in total.
Reason: Айде без обиди, а?
User avatar
eXtReMe ZoNe
eXtReMe ZoNe
eXtReMe ZoNe
Posts: 250
Joined: 19 Dec 2007, 18:05
CS Nick: eXtReMe ZoNe
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: extremezoneftw

Re: Какво мислите за новата бета версия?

Post by eXtReMe ZoNe »

Даже не мога да я пробвам тъй като като се опитам да вляза в някой сървър ми забива цялата игра и се налага да я махна от Task Manager. И да, имам инсталиран Source SDK. Някой да има някакви идеи от какво е проблема и как да го отстраня?
Иначе до колкото видях клипове и до колкото прочетох за играта докато си чатихме с WildBeast разбрах, че не е това, което сме очаквали с него.

Edit: Успях да оправя проблема и бих казал, че от страна на gameplay си е г/д същата работа както и CSPromod 1.04. Персонажите са повече от ужасни. Изглеждат като вдървени и когато ги режеш с нож се чува шум все едно режеш мрежа. :mrgreen:
Като цяло играта ми харесва, но докато не си оправят бъговете едва ли ще има достатъчно хора, които да я играят. Все пак се надяваме като излезе пача, с който се предполага, че повечето бъгове ще бъдат премахнати, но трябва да се знае, че никога бъговете не могат да се изчистят на 100%. :wink:
User avatar
Xen
V.I.P
V.I.P
Posts: 618
Joined: 14 May 2009, 16:07
Steam Community ID: XEN3
Location: Враца

Re: CSPromod BETA 1.05

Post by Xen »

Ps 3ng1n3 wrote:И как по точно разпространявате игра за Steam, би ли ми обяснил по - подробно, все едно да не си копувам като 1вия тъпак игрите а да си ги свалям ... пфф смешници :sarcastic_hand: Вие разпространявате само Стеам версията не пиратската пхах
Виж как се смееш на собствената си тъпота... Да, разпространявам Steam версията. Това е позволено тъй като играта CSPromod е безплатна, но за да се подкара е нужно легално копие на играта Counter-Strike: Source, която пък е с авторски права и аз нямам никакво право да и разпространявам пиратската версия, качена на мой сървър. Мога само да предоставя връзка към друг сървър, от който да се изтегли, но и за това ще ме търсят, затова и връзка не съм сложил. Като не си наясно с нещата най-добре не пиши. Не те знам дали си се напушил, напил, надрусал или и трите, ама знай, че пишеш пълни глупости.
User avatar
GoldenDevil
Потребител
Потребител
Posts: 2
Joined: 27 Feb 2011, 18:23

Re: Какво мислите за новата бета версия?

Post by GoldenDevil »

Много радва новата версия...все още не съм и свикнал но иначе е уникална :flowers:
Locked

Return to “CSPromod”