Ето доказателно че не съм Wall hack :)

User avatar
OldCapitalBoy1914
V.I.P.
V.I.P.
Posts: 737
Joined: 22 Sep 2011, 14:53
Location: Shumen/Bulgaria

Re: Ето доказателно че не съм Wall hack :)

Post by OldCapitalBoy1914 »

TheMaster wrote:Ми не... няма да се оплакваме защото сте пълни смешници, нагласена работа, пу дано да умрете утре :D Умряла работа сте :) И дано да го видят повечето играчи за да разберат що за стока сте :) Едно голямо НИЩО :) Предупредих добрите, по добре се откажете може да Ви лепнат, че сте и Wall, CD, Allien, Jeday, Aim кой знае.... :)

Абе вие сте големи нахалници бе. Никой не ви е карал на сила да участвате. И да, всичко е нагласено. Платиха ми подкуп от 240346034949693 лева.
User avatar
CweTkoB
Потребител
Потребител
Posts: 19
Joined: 06 Jul 2011, 11:48
CS Nick: `CweTkoB
Favorite version: CS: 1.6

Re: Ето доказателно че не съм Wall hack :)

Post by CweTkoB »

Ей, смешници вземете се откажете от правенето на турнири защото като ви гледам кви реасони давате напрао ми се смееееее :sarcastic_hand: :sarcastic_hand:
Тъпанари, които не знаят какво значи ЦС!
User avatar
eLemeNt.
Потребител
Потребител
Posts: 72
Joined: 23 Jan 2010, 09:58
Favorite version: CS: 1.6

Re: Ето доказателно че не съм Wall hack :)

Post by eLemeNt. »

Tumba wrote:Направете си още 100 профила и се защитавайте от тях...
Не знаеш ли че тука не може да си направиш повече от един акаунт ?
И не сме нахалници защото не съм wall hack ама вие сте "професионалисти" и то големи :)
Айде поздрави и искам да кажа на добрите играчи да се отказват направо защото ще станете wall, cd, jaday,alien и т.н. :)
Поздрави от мен и от TheMaster :)
Айде с здраве :)
Last edited by eLemeNt. on 30 Nov 2012, 22:06, edited 1 time in total.
User avatar
MacbookPro
Потребител
Потребител
Posts: 67
Joined: 10 Nov 2009, 11:53
Skype: noname_hakera
CS Nick: TheMaster
Steam Community ID: bringmaster
Location: По света и у вас :)
Contact:

Re: Ето доказателно че не съм Wall hack :)

Post by MacbookPro »

Tumba wrote:Направете си още 100 профила и се защитавайте от тях...
ОКК! :) Ще си направим още 10009438964512 профила :) И да никой не ни е карал на сила, но просто се осрахте многоооо :) Искахме да се пробваме, видяхте, че ги мажем ония и хайде дисквалификация :) много слаба работа. :)

П.С И браво за подкупа, сега ако искаш си купи или плати да ти направят програма която ти показва даден играч дали е хак :sarcastic_hand:
Last edited by MacbookPro on 30 Nov 2012, 22:06, edited 1 time in total.
User avatar
CROTCHETZ
Потребител
Потребител
Posts: 10
Joined: 25 May 2012, 10:23
Favorite version: CS: 1.6

Re: Ето доказателно че не съм Wall hack :)

Post by CROTCHETZ »

Вижте сега аз лично не бях в сървъра от началото на мача,но влязох към края когато бяхте дисквалифицирани.Арбитрите не са се паднали случайно,а са доказали,че си знаят работата!5 Арбитри те гледаха и не смятам,че ще сгрешат точно тези хора.Както ви казаха не веднъж-решено е,спрете да спорите и обиждате.Ще погледна и аз демото,след като се изиграят мачовете и ще кажа какво мисля.
User avatar
eLemeNt.
Потребител
Потребител
Posts: 72
Joined: 23 Jan 2010, 09:58
Favorite version: CS: 1.6

Re: Ето доказателно че не съм Wall hack :)

Post by eLemeNt. »

Абе как да ви обесна че АЗ С ХАК НЕ ИГРАЯ !!!!! Тва че онея са толкова слаби че и с затворени очи мога да ги бия .. И айде че съм набил една глава през флаш леле голяма загува и айде wall hack съм я се стегнете малко като организирате турнири по не ги правете как трябва а не кат някви пълни смешници :)
User avatar
MacbookPro
Потребител
Потребител
Posts: 67
Joined: 10 Nov 2009, 11:53
Skype: noname_hakera
CS Nick: TheMaster
Steam Community ID: bringmaster
Location: По света и у вас :)
Contact:

Re: Ето доказателно че не съм Wall hack :)

Post by MacbookPro »

Get In The Rhythm wrote:Вижте сега аз лично не бях в сървъра от началото на мача,но влязох към края когато бяхте дисквалифицирани.Арбитрите не са се паднали случайно,а са доказали,че си знаят работата!5 Арбитри те гледаха и не смятам,че ще сгрешат точно тези хора.Както ви казаха не веднъж-решено е,спрете да спорите и обиждате.Ще погледна и аз демото,след като се изиграят мачовете и ще кажа какво мисля.
Един свестен човек. :) Евала ти правя :) Той не тръгна да се заяжда с нас и темп подобни, а ни обясни накратко, че има и вариант и да продължим след като прегледа демото и той реши, а не е така наизуст да казва. :)
П.С. За всички, който бяха вътре и се направиха на п*тки :) http://vbox7.com/play:50da4160

-- Пет Ное 30, 2012 10:26 pm --

Абе отворковци скапани, нали като си Wall (поне доколкото знам) трябва да вижда през стените и небето май трябваше да му е черно, защо това не се вижда при него??? Или е някой модифициран Wall, който не е такъв??? Понеже много знаете. :)
User avatar
eLemeNt.
Потребител
Потребител
Posts: 72
Joined: 23 Jan 2010, 09:58
Favorite version: CS: 1.6

Re: Ето доказателно че не съм Wall hack :)

Post by eLemeNt. »

А са де какво правим ?? Ако не съм wall hack че ми е любопитно какво правим, искам отговор от някой "организатор" ако може така да го наречем :)
User avatar
MacbookPro
Потребител
Потребител
Posts: 67
Joined: 10 Nov 2009, 11:53
Skype: noname_hakera
CS Nick: TheMaster
Steam Community ID: bringmaster
Location: По света и у вас :)
Contact:

Re: Ето доказателно че не съм Wall hack :)

Post by MacbookPro »

waNex_eLemeNt wrote:А са де какво правим ?? Ако не съм wall hack че ми е любопитно какво правим, искам отговор от някой "организатор" ако може така да го наречем :)
Сега SAD на MAX и ще се направят на ударени и, че не са видели мнението :)
User avatar
NikolayDONG
V.I.P
V.I.P
Posts: 839
Joined: 14 Jan 2010, 20:31
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: lastsummerbg

Re: Ето доказателно че не съм Wall hack :)

Post by NikolayDONG »

Слагам край на споровете ви. Щом арбитрите са преценили, че сте използвали непозволени средства, значи е така. Арбитрите не са от седмица-две тук. Всеки арбитър си знае задълженията, а и щом са избрани за арбитри, значи са се доказали достатъчно!
Locked

Return to “Стари теми”