Какво е Steam?

Всякакви теми, свързани с платформата Steam.
Post Reply
User avatar
kreizi
Потребител
Потребител
Posts: 4
Joined: 09 Mar 2012, 21:21

Re: Какво е Steam?

Post by kreizi »

Здравейте имам странен проблем с този стеам. Значи купих си Skyrim от там и получих код за активация на играта. Но когато го въведа и ми дава Invalid poduct key,забелязах също,че кодът е 19 цифров. Някакви идеи как да активирам играта - хем си я закупувам и после невалиден код и как става това?
User avatar
Xen
V.I.P
V.I.P
Posts: 618
Joined: 14 May 2009, 16:07
Steam Community ID: XEN3
Location: Враца

Re: Какво е Steam?

Post by Xen »

Първо ни кажи от къде си го купи и тогава ще ти кажем какъв е проблема?
User avatar
¦•••SHERIFA•••¦
• STEAM ¦ EA ¦ BATTLE.NET ¦ TOP SELLER •
• STEAM ¦ EA ¦ BATTLE.NET ¦ TOP SELLER •
Posts: 979
Joined: 24 Nov 2009, 23:07
CS Nick: ¦•••SHERIFA•••¦

Re: Какво е Steam?

Post by ¦•••SHERIFA•••¦ »

Кажи кое е това място „там“ (Direct URL)? Тъй като, ако е от Steam, то ключ ВЪОБЩЕ нямаше да получиш, тъй като е Steam Exclusive заглавие.

Относно кода, то той при всички случаи не трябва да е 19. За Skyrim (ако е закупуван от 3rd party site) е 15 Digits.
User avatar
kreizi
Потребител
Потребител
Posts: 4
Joined: 09 Mar 2012, 21:21

Re: Какво е Steam?

Post by kreizi »

Ами от сайта на steam като дадеш на store и си избираш определена игра.
User avatar
¦•••SHERIFA•••¦
• STEAM ¦ EA ¦ BATTLE.NET ¦ TOP SELLER •
• STEAM ¦ EA ¦ BATTLE.NET ¦ TOP SELLER •
Posts: 979
Joined: 24 Nov 2009, 23:07
CS Nick: ¦•••SHERIFA•••¦

Re: Какво е Steam?

Post by ¦•••SHERIFA•••¦ »

Така, и? Успя ли да се разплатиш (€50)? Получи ли дигитална касова бележка на Steam-ската си е-поща? Логваш ли се със същият си акаунт, който си използвал при закупуването? Къде и защо/как си получил този напълно безсмислен 19 Digits код?
User avatar
kreizi
Потребител
Потребител
Posts: 4
Joined: 09 Mar 2012, 21:21

Re: Какво е Steam?

Post by kreizi »

Готово като я закупих сама се добави в лаунчера ми. Нещо преди това не съм правил като хората. А искам да попитам тъю като дочух: игрите,които тегля през лаунчера след като ги закупя кракнати ли са или ориг? :)
User avatar
MaDKaTZe
Потребител
Потребител
Posts: 94
Joined: 14 Aug 2008, 13:01
Favorite version: other
Location: Kingdom of Choas

Re: Какво е Steam?

Post by MaDKaTZe »

Интересна политика имат тия от Valve - продават кракнати игри. :D Оригинална е естествено...
User avatar
MightyMe
Потребител
Потребител
Posts: 226
Joined: 24 Dec 2009, 15:07
Location: Wild Wild West
Contact:

Re: Какво е Steam?

Post by MightyMe »

kreizi wrote:Готово като я закупих сама се добави в лаунчера ми. Нещо преди това не съм правил като хората. А искам да попитам тъю като дочух: игрите,които тегля през лаунчера след като ги закупя кракнати ли са или ориг? :)
Случайно, да не пробваш да въведеш като „ключ“ Confirmation Number-а, който го получаваш на Steam е-пощата ти? Ако да, той не се използва с такава цел. Той и другите неща, които са ти пратили са PoPs (payout poofs), които се използват за възстановяване на акаунта ти.
User avatar
kreizi
Потребител
Потребител
Posts: 4
Joined: 09 Mar 2012, 21:21

Re: Какво е Steam?

Post by kreizi »

2legit2quit wrote: Случайно, да не пробваш да въведеш като „ключ“ Confirmation Number-а, който го получаваш на Steam е-пощата ти? Ако да, той не се използва с такава цел. Той и другите неща, които са ти пратили са PoPs (payout poofs), които се използват за възстановяване на акаунта ти.
Как позна? :bigsmile: Точно него въвеждах и си викам защо не става - ама човек,който си няма понятие от стеам е така.
User avatar
danniel551
Потребител
Потребител
Posts: 2
Joined: 14 Sep 2011, 14:53

Re: Какво е Steam?

Post by danniel551 »

Аз имам един проблем с стеама. Като включа играта (играя..играя..) и след това я изключа в диспечер на задачите ми пише, че още е включена играта. И пак мога да я включа и да я изключа и така в диспечер на задачите може да ми пише, че съм пуснал цс-са 15 пъти. Не че нещо но всеки път трябва да влизам в диспечера и да я изключвам.... ДАНО да сте ме разбрали :new_puppy_dog_eyes:
User avatar
¦•••SHERIFA•••¦
• STEAM ¦ EA ¦ BATTLE.NET ¦ TOP SELLER •
• STEAM ¦ EA ¦ BATTLE.NET ¦ TOP SELLER •
Posts: 979
Joined: 24 Nov 2009, 23:07
CS Nick: ¦•••SHERIFA•••¦

Re: Какво е Steam?

Post by ¦•••SHERIFA•••¦ »

Да, разбрано е. Решенията са може би две или три:

1. Преинсталиране на Бозindows-а;
2. Преминаване (най-сетнe) към Бозindows 7 (а може би и 8 дори);
3. Преинсталация на Steam, инсталиране на друг дисков дял и място, както и изчистване на излишните процеси и сервизи (които са НЕнужни).

Ако 1., или 2., или 3. не помогне някое от тях, то пробваш някое от другите две. Ако си пробвал вече с две, то винаги остава третото.
User avatar
denitos
Потребител
Потребител
Posts: 123
Joined: 08 Jan 2011, 14:11
Skype: deni2294
CS Nick: denitos
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: denitos
Location: Rotterdam, Netherlands
Contact:

Re: Какво е Steam?

Post by denitos »

danniel551 wrote:Аз имам един проблем с стеама. Като включа играта (играя..играя..) и след това я изключа в диспечер на задачите ми пише, че още е включена играта. И пак мога да я включа и да я изключа и така в диспечер на задачите може да ми пише, че съм пуснал цс-са 15 пъти. Не че нещо но всеки път трябва да влизам в диспечера и да я изключвам.... ДАНО да сте ме разбрали :new_puppy_dog_eyes:
За най сигурно, един чист преинстал на windows-а, и си гледаш кефа :)
(Препоръчвам ти 8-цата, ако не ти хареса ще си инсталнеш 7 отново)
User avatar
Wtf duDe
Сървърчета Админ
Сървърчета Админ
Posts: 24
Joined: 27 Feb 2012, 21:04
Skype: nqkoi246
CS Nick: WtfduDe
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: 0887676566
Location: През лятото в боровец.

Re: Какво е Steam?

Post by Wtf duDe »

Здравейте искам да питам нещо за стеама, сега вчера си го поръчах и искам да питам той за енократно ползване ли е защото имам 2 компа и искам да я instal и на 2та или трябва да си закупа още 1 steam ? за да си го instal и на 2та ?

:D
User avatar
denitos
Потребител
Потребител
Posts: 123
Joined: 08 Jan 2011, 14:11
Skype: deni2294
CS Nick: denitos
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: denitos
Location: Rotterdam, Netherlands
Contact:

Re: Какво е Steam?

Post by denitos »

r3cp3c7t wrote:Здравейте искам да питам нещо за стеама, сега вчера си го поръчах и искам да питам той за енократно ползване ли е защото имам 2 компа и искам да я instal и на 2та или трябва да си закупа още 1 steam ? за да си го instal и на 2та ?

:D
Научете се бе! Стийм не се купува! Това е безплатна платформа за игри! Чрез него си купуваш игрите.. Как си поръчал стийм, като той е безплатен? Все едно да ми кажеш, че си си поръчал Google Chrome (браузъра) Нали е безплатен!
User avatar
Wtf duDe
Сървърчета Админ
Сървърчета Админ
Posts: 24
Joined: 27 Feb 2012, 21:04
Skype: nqkoi246
CS Nick: WtfduDe
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: 0887676566
Location: През лятото в боровец.

Re: Какво е Steam?

Post by Wtf duDe »

denitos wrote:
r3cp3c7t wrote:Здравейте искам да питам нещо за стеама, сега вчера си го поръчах и искам да питам той за енократно ползване ли е защото имам 2 компа и искам да я instal и на 2та или трябва да си закупа още 1 steam ? за да си го instal и на 2та ?

:D
Научете се бе! Стийм не се купува! Това е безплатна платформа за игри! Чрез него си купуваш игрите.. Как си поръчал стийм, като той е безплатен? Все едно да ми кажеш, че си си поръчал Google Chrome (браузъра) Нали е безплатен!
абе играта steam
Post Reply

Return to “Steam”