Проблем относно правенето на карти за Цс

Ако нещо не ви е ясно относно направата на карти за Counter-Strike, раздела е точното място, където да попитате.
Post Reply
User avatar
Ivanteh
Потребител
Потребител
Posts: 4
Joined: 28 Sep 2011, 11:58

Проблем относно правенето на карти за Цс

Post by Ivanteh »

Днес реших да започна да се занимавам с правене на Cs 1.6 карти,прочетох доста теми,направих това каквото се иска,но когато компилирам картата чрез F9 ми излиза ето този проблем Valve Hammer Editor -The command failed.Windows reported the error: "The system cannot find the file specified." Do you want to continue да/не.Въпроса ми е какво да правя?Как да оправя този проблем и вече да мога да правя карти и да играя на тях,моля кажете... :cry:
Last edited by NikolayDONG on 05 Jun 2013, 17:24, edited 1 time in total.
Reason: Местя.
User avatar
Weichentechnikk
Потребител
Потребител
Posts: 45
Joined: 28 May 2012, 12:37

Re: Проблем относно правенето на карти за Цс

Post by Weichentechnikk »

Здрасти пич.Не знам защо ти вади тази грешка , но мога да те посъветвам като за начало да погледнеш още един път дали си настроил правилно програмата и второ да ти кажа, не използвай този вградения компилатор за карти , а си запиши друг .Аз примерно ползвам "batch compiler" .Лесен и удобен е.Ето ти линк да видиш как се настройва програмата http://www.youtube.com/watch?v=2xXnZ6BDNWs .Дори в този форум има някъде тема в която е показано как се настройва , но беше на английски .Линка който ти давам е на испански ,но поне е клип и го видиш как се настройва .Там човека го настройва на нормално компилиране (Zoners Tools normal), което мисля ,че е най бързото и ще ти върши работа като за начало.Програмата имаше още няколко видя компилиране .Примерно в този форум в темата се показваха настройките на "Zoner tools advanced" .Не знам каква точно е разликата между двата вида компилиране ,но от това което аз съм забелязал компилирането става по-подробно и отнема повечко време .Пиши ако имаш някакви въпроси за "batch compiler".
User avatar
OciXCrom
OciXCrom™ Official Profile
OciXCrom™ Official Profile
Posts: 585
Joined: 21 Mar 2013, 14:21
Skype: doctor.crom1234
CS Nick: OciXCrom
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: OciXCrom
Location: jb.iplay.bg:27015
Contact:

Re: Проблем относно правенето на карти за Цс

Post by OciXCrom »

Директорията където си инсталирал Hammer и папката където запазваш (компилираш) картите трябва да са на същия хард диск (C/D/E/F...).
User avatar
Ivanteh
Потребител
Потребител
Posts: 4
Joined: 28 Sep 2011, 11:58

Re: Проблем относно правенето на карти за Цс

Post by Ivanteh »

Много ви благодаря господа,помогнахте ми с този проблем,може да lock ;)
Post Reply

Return to “Въпроси и проблеми”