Изхвърляне от играта.

За въпроси относно играта и сървърите за нея.
Post Reply
User avatar
XAhayAXyhaYuax
Потребител
Потребител
Posts: 34
Joined: 21 Sep 2013, 15:32

Изхвърляне от играта.

Post by XAhayAXyhaYuax »

Здравейте! Влизам да играя Competitive или Casual, зарежда картата, стига до 5-те секунди, зацикля на 5-тата секунда и ме изхвърля. Това става след като добавя autoexec и config. Когато ги изтрия няма проблеми... но не мисля, че е от това, защото преди нямаше такива проблеми... дори на обяд си играх нормално, имах config и autoexec в папката, но използвам "exec autoexec.cfg" в конзолата. Имам и команди, зададени при стартиране на играта от "Свойства". Също така бях сложил отметка и на двата файла (Свойства - Само за четене), но какво ли ми скимна пак да си сменя мерника защото не ме кефи, махнах отметката "Само за четене" защото не може да се прави промяна в файла ако не е махната отметката, сложих командите за мерника, затворих го, влизам в играта и отново стига до 5-тата секунда... Днес съм преинсталирал Steam-а и играта над 5 пъти, в момента пак се преинсталирва. Да добавя също така - След като ме изхвърли от играта, в директорията на играта намирам някакви файлове от 90MB и някакви текстови файлове под име "debug".
User avatar
Freaks
V.I.P
V.I.P
Posts: 581
Joined: 08 Jan 2012, 17:12
Skype: freakzbg
CS Nick: Freaks
Favorite version: CS: Global Offensive
Steam Community ID: freakscsgochance
Location: Burgas

Re: Изхвърляне от играта.

Post by Freaks »

Мерника не е нужно да го сменяш през текстовия документ, можеш да го направиш и през конзолата, върши същата работа. Ако ти потрябва нов size, нов style, или да кажем искаш да добавиш точка в мерника, прави го през конзолата, не през config-a. Също така, ако ще влизаш в CS веднага след като инсталацията е приключила, стартирай я като администратор, за да може всичко да тръгне плавно и без никакви проблеми.
User avatar
XAhayAXyhaYuax
Потребител
Потребител
Posts: 34
Joined: 21 Sep 2013, 15:32

Re: Изхвърляне от играта.

Post by XAhayAXyhaYuax »

Squibey wrote:Мерника не е нужно да го сменяш през текстовия документ, можеш да го направиш и през конзолата, върши същата работа. Ако ти потрябва нов size, нов style, или да кажем искаш да добавиш точка в мерника, прави го през конзолата, не през config-a. Също така, ако ще влизаш в CS веднага след като инсталацията е приключила, стартирай я като администратор, за да може всичко да тръгне плавно и без никакви проблеми.
Как се стартирва игра от Steam като администратор? И ако може да ми кажеш как да си биндна копчетата, хем като натисна space да скоча, и като дам скрола нагоре отново да скоча?
User avatar
shhnedo
0_0
0_0
Posts: 474
Joined: 07 Nov 2009, 17:59

Re: Изхвърляне от играта.

Post by shhnedo »

Пускаш steam да върви, влизаш си в папката на играта и цъкаш .exe-то(Run as administrator).
User avatar
XAhayAXyhaYuax
Потребител
Потребител
Posts: 34
Joined: 21 Sep 2013, 15:32

Re: Изхвърляне от играта.

Post by XAhayAXyhaYuax »

Може ли да ми помогнете с този бинд, ясно е че няма да стане... пак пробвах, но не става... Сложих autoexec.cfg, и пак ме изхвърли...

AHAHAHAHHAHAHAHAH изтрих autoexec, влязох да играя, пиша в конзолата exec config.cfg, и ми зарежда командите на autoexec, имах жълт мерник, а на config-а ми е бял, като напиша config.cfg не ми зарежда файла :D
User avatar
My Nigga
Потребител
Потребител
Posts: 36
Joined: 13 Aug 2013, 18:53
Favorite version: CS: Global Offensive

Re: Изхвърляне от играта.

Post by My Nigga »

XAhayAXyhaYuax wrote:Може ли да ми помогнете с този бинд, ясно е че няма да стане... пак пробвах, но не става... Сложих autoexec.cfg, и пак ме изхвърли...

AHAHAHAHHAHAHAHAH изтрих autoexec, влязох да играя, пиша в конзолата exec config.cfg, и ми зарежда командите на autoexec, имах жълт мерник, а на config-а ми е бял, като напиша config.cfg не ми зарежда файла :D
Пробвай да си намалиш видео настройките на LOW, ако са ти на High.
Post Reply

Return to “Помощ и въпроси за CSGO”