Проблем с FPS

За въпроси относно играта и сървърите за нея.
Post Reply
User avatar
2stepZ
stefan0w Pro Player
stefan0w Pro Player
Posts: 22
Joined: 15 Jul 2010, 19:15
Skype: stefan0w-
CS Nick: stefanow
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: stefaHNS
Location: WWW.TRICK4WIN-HNS.TK
Contact:

Проблем с FPS

Post by 2stepZ »

Здравейте нов съм в CS:GO и реших да пусна една тема фпсто ми пада рязко има ли начин да се оправи ?
влизам в сървър и фпсто пада на 10 после убиват ме кача се на 150 и после като ме пусне пак ми пада на 10?

ПАРАМЕТРИ: Image
http://prikachi.com/images.php?images/305/7997305s.jpg
User avatar
VertageN
Потребител
Потребител
Posts: 837
Joined: 01 Mar 2011, 08:25
Steam Community ID: vertagen

Re: Проблем с FPS

Post by VertageN »

GPU ?
Преинсталирай на 64 бит-а.
User avatar
ferrarilive
Потребител
Потребител
Posts: 5
Joined: 16 Jul 2014, 11:22

Re: Проблем с FPS

Post by ferrarilive »

Няма никаква логика да ти лгава с такъв комп, аз съм с по-слаб и с 32 битова система.

Вируси, преинстал и т.н...Попринцип ЦС-а не е претенциозен и на слабички машинки си върви без ядове.
User avatar
The Prodigy
Потребител
Потребител
Posts: 394
Joined: 07 Mar 2009, 14:21
Skype: sa6k0o_94
CS Nick: The Prodigy ♥
Favorite version: CS: Global Offensive
Steam Community ID: 76561198051924736
Location: Cydia.app
Contact:

Re: Проблем с FPS

Post by The Prodigy »

ferrarilive wrote:Няма никаква логика да ти лгава с такъв комп, аз съм с по-слаб и с 32 битова система.

Вируси, преинстал и т.н...Попринцип ЦС-а не е претенциозен и на слабички машинки си върви без ядове.
Има логика за даму лагва, първо пича е на 32 битов windows, а той поддържа максимум 3гб рам от 4 налични, за да използва на максимум трябва да мине на 64 бита, както и процесора не му е от слабите и ще работи по-добре на 64 бита, второ не е дал никаква информация относно GPU - Graphics Processing Unit (GPU) е специализиран процесор за обработка на графични изображен т.е. видео картата, ако е с някоя лигава интел 3то поколение може това да е проблема, плюс това колкото повече толкова по-добре това че някои хора ги устройва да играят на 40-50 фпс, това не ознчава че е така за всички.
User avatar
ferrarilive
Потребител
Потребител
Posts: 5
Joined: 16 Jul 2014, 11:22

Re: Проблем с FPS

Post by ferrarilive »

Какви глупости съм писал ? На един форум или му се спазват правилата или не, няма средно положение.

Само ще кажа, че аз с 3гб рам, 512 видео и две ядра с по 2,3 чистота си вадя 60фпс, което ме задоволява като знам с каква машина играя.
Искам да знам, какви глупости съм писал, като за 2015-та година имам три мнения и с кое по-точно ти бръкнах ... за да ме наказаваш ?

-- 21 Мар 2015, 22:32 --

И значи според вас, причината да му пада от 100 на 10 фпс е от 32 битовата му система така ли ? Не е от това и аз съм доказателството.

Пича наистина е по-добре да мине на 64 бита. за да си използва цялата рам и е добре да тегли едно конско на този който му е преинсталвам Уина.

Но какъвто и да му е процесора и видеото, няма логика да вдига 100 и да пада на 10.На мен понякога ми пада от 60-65 на 40 когато съм оставил бразузър, скайп и други неща включени, но от 100 на 10 не мога да повярвам, че е от компютъра.
Post Reply

Return to “Помощ и въпроси за CSGO”