Молби за опрощаване на предупреждения

Ако искате да докладвате нещо (аватари, сигнатури, рангове, мултиакаунтинг…), да помолите за заключване на тема или да се оплачете.
User avatar
OciXCrom
OciXCrom™ Official Profile
OciXCrom™ Official Profile
Posts: 585
Joined: 21 Mar 2013, 14:21
Skype: doctor.crom1234
CS Nick: OciXCrom
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: OciXCrom
Location: jb.iplay.bg:27015
Contact:

Re: Молби за опрощаване на предупреждения

Post by OciXCrom »

0. ✓
1. Предупреждението е напълно заслужено, невнимание от моя страна. Незнайно съм пуснал линк към форум, който изисква регистрация, тъй като темата тук е напълно еднаква с тази в другия форум, демек не съм забелязал къде води линкът.
2. Напълно ми е ясно даденото правилно.
3. Няма замесени потребители. Разбрал съм се и с модератора, който е наложил предупреждението.
4. Форумът веече не изисква регистрация, тъй че няма как да направя същата грешка.
User avatar
See ya later aligator
V.I.P
V.I.P
Posts: 585
Joined: 07 Feb 2011, 22:00

Re: Молби за опрощаване на предупреждения

Post by See ya later aligator »

OciXCrom wrote:0. ✓
1. Предупреждението е напълно заслужено, невнимание от моя страна. Незнайно съм пуснал линк към форум, който изисква регистрация, тъй като темата тук е напълно еднаква с тази в другия форум, демек не съм забелязал къде води линкът.
2. Напълно ми е ясно даденото правилно.
3. Няма замесени потребители. Разбрал съм се и с модератора, който е наложил предупреждението.
4. Форумът веече не изисква регистрация, тъй че няма как да направя същата грешка.
Предупреждението е от мен и ми писа след като го получи. Обясних му, че като старши потребител трябва да ги знае тези неща. Други случаи от тогава не съм видял.
Подкрепям :o
User avatar
GrifflysT
V.I.P
V.I.P
Posts: 183
Joined: 17 Oct 2015, 05:58
Skype: danvyrus
Favorite version: other

Re: Молби за опрощаване на предупреждения

Post by GrifflysT »

Въпреки, че аз лично не съм сигурен, че мнението ми е чак за предупреждение, го приемам. Щом модератора е преценил така, значи най-вероятно е прав.
Запознат съм с правилата, но не знам кое правило съм нарушил - нито съм обидил някой, нито съм използвал нецензурни думи. Изразът може да бъде разбран по 2 начина, например ако съм имал в предвид нещо такова: vbox7.com/play:ac8e14c9db ? :bigsmile:
Възможно е с мнението си и използваният израз да съм обидил женската част от форума, за което се извинявам. :o
Със сигурност няма да се повтори този случай, ще внимавам с изразите занапред.
:o
User avatar
kHRYSTAL the Plug
Потребител
Потребител
Posts: 314
Joined: 13 Apr 2014, 17:35
CS Nick: kHRYSTAL THE PLUG
Favorite version: CS: 1.6
Location: Domenican Republic
Contact:

Re: Молби за опрощаване на предупреждения

Post by kHRYSTAL the Plug »

1. Трябва да приемате предупреждението си и да разбирате защо сте го получили. Приемам го, но мисля, че е несправедливо.
2. Ако предупреждението е поради незнание на правилата, трябва да сте се запознали с тях, преди да помолите за опрощаване. Не е.
3. Ако с действията си сте засегнали някой потребител, трябва да му се извините. Не е.
4. Да обещаете, че в бъдеще няма да допускате същото виновно действие или бездействие. Според мен е несправедливо, но да.

Искам да добавя към темата.. Пуснах тема за докладване на на банери, които водят към измамни/пиратски сайтове. Сложиха ми предупреждение,защото имало друг начин на докладване. Да добавя, че модератора е пуснал тема за молби за деактивиране на акаунти - преди да бъде в какъвто и да е било екип. По-същата логика можеш да пишеш на Администратор на ЛС. Като гледам не му е слагано предупреждение? Можеше да се свърже с мен на ЛС или да заключи тема, но чак предупреждение, прекалено е.
User avatar
Devereaux
Потребител
Потребител
Posts: 513
Joined: 24 Apr 2013, 19:01
CS Nick: A State of Trance
Favorite version: CS: 1.6

Re: Молби за опрощаване на предупреждения

Post by Devereaux »

ninteh wrote:1. Трябва да приемате предупреждението си и да разбирате защо сте го получили. Приемам го, но мисля, че е несправедливо.
2. Ако предупреждението е поради незнание на правилата, трябва да сте се запознали с тях, преди да помолите за опрощаване. Не е.
3. Ако с действията си сте засегнали някой потребител, трябва да му се извините. Не е.
4. Да обещаете, че в бъдеще няма да допускате същото виновно действие или бездействие. Според мен е несправедливо, но да.

Искам да добавя към темата.. Пуснах тема за докладване на на банери, които водят към измамни/пиратски сайтове. Сложиха ми предупреждение,защото имало друг начин на докладване. Да добавя, че модератора е пуснал тема за молби за деактивиране на акаунти - преди да бъде в какъвто и да е било екип. По-същата логика можеш да пишеш на Администратор на ЛС. Като гледам не му е слагано предупреждение? Можеше да се свърже с мен на ЛС или да заключи тема, но чак предупреждение, прекалено е.
Тогава като я пуснах темата защо не ми сложиха предупреждение на мен? А, да, модераторите тогава смехнаха темата за уместна и я закачиха, защото всеки път да пишеш на администратор за да ти деактивира еди кой си акаунт няма смисъл и за това е по-добре да си има тема. А твоето си беше напълно друг случай и темата беше нанужна, защото си има начин за докладване на банери водещи към измамни/пиратски сайтове.

Всеки ден гледаш какво ново да измислиш и да пуснеш. Просто недей. Ако ние решим, че трябва да има нова и важна тема, ние ще си я пуснем. ;) Предупреждението не е прекалено, в последните 2 дни колко безсмислени неща пусна... даже много късно ти бе сложено предупреждение и би трябвало да се радваш, че си се отървал само с едно.
User avatar
kHRYSTAL the Plug
Потребител
Потребител
Posts: 314
Joined: 13 Apr 2014, 17:35
CS Nick: kHRYSTAL THE PLUG
Favorite version: CS: 1.6
Location: Domenican Republic
Contact:

Re: Молби за опрощаване на предупреждения

Post by kHRYSTAL the Plug »

Аз се водих от твоята тема, но всеки си има гледна точка. Аз мисля,че е несправедливо, ти да. За да не прераства в спам, ще изчакаме Шушула.
User avatar
Devereaux
Потребител
Потребител
Posts: 513
Joined: 24 Apr 2013, 19:01
CS Nick: A State of Trance
Favorite version: CS: 1.6

Re: Молби за опрощаване на предупреждения

Post by Devereaux »

То е хубаво, че се водиш, но поне да беше попитал в спам темата, преди да я пуснеш. Ето за това говоря - мислете, преди да действате и като не сте сигурни, питайте. Но все пак ако съм прекалил, нека шушула ти махне предупреждението, с обещанието за напред да не повтраряш тези грешки. И отново ще повторя - като не си сигурен за нещо, питай.
User avatar
kHRYSTAL the Plug
Потребител
Потребител
Posts: 314
Joined: 13 Apr 2014, 17:35
CS Nick: kHRYSTAL THE PLUG
Favorite version: CS: 1.6
Location: Domenican Republic
Contact:

Re: Молби за опрощаване на предупреждения

Post by kHRYSTAL the Plug »

ARROW wrote:То е хубаво, че се водиш, но поне да беше попитал в спам темата, преди да я пуснеш. Ето за това говоря - мислете, преди да действате и като не сте сигурни, питайте. Но все пак ако съм прекалил, нека шушула ти махне предупреждението, с обещанието за напред да не повтраряш тези грешки. И отново ще повторя - като не си сигурен за нещо, питай.
Нека да бъде на видно място, взех си поука. Вече ще питам преди да пускам такива теми. Всичко е с цел на помогна на форума, а не да ги пиша така. Ако има нещо ЛС.
User avatar
KRISTIYAN A. BARONA
Потребител
Потребител
Posts: 330
Joined: 06 May 2012, 19:06
CS Nick: DISSRESPECT
Favorite version: CS: 1.6

Re: Молби за опрощаване на предупреждения

Post by KRISTIYAN A. BARONA »

See ya later aligator wrote:Следващите предупреждения са направени от администратор или модератор на форума.
Получихте предупреждение за мнение: http://cs-bg.info/forum/viewtopic.php?f ... 7#p1472107. Предупреждението Ви изтича след 90 дни. Старайте се занапред да спазвате правилата и етикета на общуването!
1. Трябва да приемате предупреждението си и да разбирате защо сте го получили. - Няма какво да приемам, тъй като е несправедливо и очевидно модератора има личен проблем с мен, тъй като не съм казал абсолютно нищо обидно.
2. Ако предупреждението е поради незнание на правилата, трябва да сте се запознали с тях, преди да помолите за опрощаване. Запознат съм много добре. Нито обиждам някого нито нищо.
3. Ако с действията си сте засегнали някой потребител, трябва да му се извините. Кого?
4. Да обещаете, че в бъдеще няма да допускате същото виновно действие или бездействие. Правила не съм нарушавал до сега нямам и намерение да започна.
User avatar
See ya later aligator
V.I.P
V.I.P
Posts: 585
Joined: 07 Feb 2011, 22:00

Re: Молби за опрощаване на предупреждения

Post by See ya later aligator »

KRISTIYAN A. BARONA wrote:
See ya later aligator wrote:Следващите предупреждения са направени от администратор или модератор на форума.
Получихте предупреждение за мнение: http://cs-bg.info/forum/viewtopic.php?f ... 7#p1472107. Предупреждението Ви изтича след 90 дни. Старайте се занапред да спазвате правилата и етикета на общуването!
1. Трябва да приемате предупреждението си и да разбирате защо сте го получили. - Няма какво да приемам, тъй като е несправедливо и очевидно модератора има личен проблем с мен, тъй като не съм казал абсолютно нищо обидно.
2. Ако предупреждението е поради незнание на правилата, трябва да сте се запознали с тях, преди да помолите за опрощаване. Запознат съм много добре. Нито обиждам някого нито нищо.
3. Ако с действията си сте засегнали някой потребител, трябва да му се извините. Кого?
4. Да обещаете, че в бъдеще няма да допускате същото виновно действие или бездействие. Правила не съм нарушавал до сега нямам и намерение да започна.
Това повече клони към оплакване от предупреждението, а не молба за премахване. Преди да го дефинираш като грешно предупреждение на лична основа да бе изчакал отговора ми на ЛС. После може да го постнеш заедно с молбата си...
User avatar
KRISTIYAN A. BARONA
Потребител
Потребител
Posts: 330
Joined: 06 May 2012, 19:06
CS Nick: DISSRESPECT
Favorite version: CS: 1.6

Re: Молби за опрощаване на предупреждения

Post by KRISTIYAN A. BARONA »

Позна, оплакване си е, защото е безсмислено. > http://cs-bg.info/forum/viewtopic.php?f=61&t=164977 вече може да ликуваш, стана на твоята, газе :) Няма да съм модератор, благодарение на твоята интернет-завист. : ) Пожелавам ти вечер да спиш спокойно, защото вече имаш повод за това ; ) Относно предупреждението ми - няма да се прегледа дори, не се и съмнявам, поне да ми го бяхте писали на ЛС. : ) Личните ти проблеми с мен започнаха по време на конкурса, интересно съвпадение, нали. Нямам какво повече да кажа, щом газето има проблем с мен нямам какво да направя. Той да се трови в завистта си ;)
User avatar
See ya later aligator
V.I.P
V.I.P
Posts: 585
Joined: 07 Feb 2011, 22:00

Re: Молби за опрощаване на предупреждения

Post by See ya later aligator »

Ти си в голяма грешка и с грешна представа...
http://i.imgur.com/3UcrFZMh.jpg
http://cs-bg.info/forum/viewtopic.php?f ... 5#p1146315
http://cs-bg.info/forum/viewtopic.php?f ... 9#p1466569

Като цяло ти симпатизирах и ти го казах на ЛС, не може да пускаш подобни мнения и да подаваш ръка на подобни интереси. Камоли за кандидат модератор на форум с аудитория от непълнолетни. Аз проблеми нямам с никого, а най-малко ме блазне кой ще е модератор и кой не. Прав си единствено, че предупреждението е на лична основа... да, яд ме е, че с потенцял да си отново на пост и да вършиш добра работа, ти се дъниш така.. А ако си затворя очите, утре ще ти дадът тия изказвания за пример. Та както съм казал в мод. раздела, дано си си взел поука.
User avatar
PrO.InSoMnIa
V.I.P.
V.I.P.
Posts: 103
Joined: 26 Apr 2013, 13:06
Skype: Tpebomah4oo
CS Nick: [b7k]-InSoMnIa
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: eMoTuKoH4e
Location: Germany
Contact:

Re: Молби за опрощаване на предупреждения

Post by PrO.InSoMnIa »

Бих помолил да ми се махне Предупреждението. Знам, че съм го заслужил, но съм човек който държи на правдата и не търпя да ме обвиняват несправедливо! Бях докладвал мнението на другият потребител, но явно модератора е видял късно репорта. Благодаря за разбирането и се извинявам за грешката ми!
User avatar
See ya later aligator
V.I.P
V.I.P
Posts: 585
Joined: 07 Feb 2011, 22:00

Re: Молби за опрощаване на предупреждения

Post by See ya later aligator »

PrO.InSoMnIa wrote:Бих помолил да ми се махне Предупреждението. Знам, че съм го заслужил, но съм човек който държи на правдата и не търпя да ме обвиняват несправедливо! Бях докладвал мнението на другият потребител, но явно модератора е видял късно репорта. Благодаря за разбирането и се извинявам за грешката ми!
След като си човек на правдата, защо не се придържаше към правилата, както е редно и само провокатора да бъде наказан? Праведно ли е да отвърнеш на обидата с обида, на удара с удар? Праведно ли е да се нарушават правила (не само форумни), когато пожелаем.
Следователно вие нанасяте удари срещу правилата ни, ние отвръщаме по твоята логика. Разликата е, пе това сме го говорили много пъти... без ефект от страна на потребителя.
User avatar
PrO.InSoMnIa
V.I.P.
V.I.P.
Posts: 103
Joined: 26 Apr 2013, 13:06
Skype: Tpebomah4oo
CS Nick: [b7k]-InSoMnIa
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: eMoTuKoH4e
Location: Germany
Contact:

Re: Молби за опрощаване на предупреждения

Post by PrO.InSoMnIa »

See ya later aligator wrote:
PrO.InSoMnIa wrote:Бих помолил да ми се махне Предупреждението. Знам, че съм го заслужил, но съм човек който държи на правдата и не търпя да ме обвиняват несправедливо! Бях докладвал мнението на другият потребител, но явно модератора е видял късно репорта. Благодаря за разбирането и се извинявам за грешката ми!
След като си човек на правдата, защо не се придържаше към правилата, както е редно и само провокатора да бъде наказан? Праведно ли е да отвърнеш на обидата с обида, на удара с удар? Праведно ли е да се нарушават правила (не само форумни), когато пожелаем.
Следователно вие нанасяте удари срещу правилата ни, ние отвръщаме по твоята логика. Разликата е, пе това сме го говорили много пъти... без ефект от страна на потребителя.
А защо ня бяхме предупредени и след като помолих темата да се почисти, ефект пак нямаше. Директно получих предупреждение. Не виждам защо едни биват предупреждавани, а други директно наказани. Няма значение, вие решавате.
Post Reply

Return to “Доклади, оплаквания, молби”