Молби за опрощаване на предупреждения

Ако искате да докладвате нещо (аватари, сигнатури, рангове, мултиакаунтинг…), да помолите за заключване на тема или да се оплачете.
User avatar
shhnedo
0_0
0_0
Posts: 474
Joined: 07 Nov 2009, 17:59

Re: Молби за опрощаване на предупреждения

Post by shhnedo »

PrO.InSoMnIa wrote:А защо ня бяхме предупредени
Главата ми не го побира как се имате за големи всички до един в тоя форум, а в същото време мислите като 5-годишни... Ти нямаш ли акъла сам да се спреш, преди да получиш предупреждение? Защо вечно някой трябва да ви предупреди предварително, та чак след това да се слага наказание? Теб някой предупреждава ли те да не пипаш печката, когато огънят гори вече 2 часа??
Достатъчни сте изписали с nitrix в темата на сървъра, за да си получите заслужено предупреждение.
User avatar
M.K.
V.I.P.
V.I.P.
Posts: 130
Joined: 27 Feb 2013, 10:05
Skype: cs-pristrasten1
CS Nick: M.K.
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: mkfatallerror
Location: Банско
Contact:

Re: Молби за опрощаване на предупреждения

Post by M.K. »

0. - Активно е.
1. Не разбирам предупреждението поради каква причина е получено ?
2. Много добре ги знам правилата но за редирект как да докажа тъй като вече не използвам редиректа от човека
3. Не са били към потребител.
4. Моля модератора да ми светне грешката ? http://cs-bg.info/forum/viewtopic.php?f ... 8#p1492008
User avatar
Glitch
V.I.P
V.I.P
Posts: 772
Joined: 25 Dec 2010, 22:18
CS Nick: GG ;]
Favorite version: CS: 1.6
Location: България
Contact:

Re: Молби за опрощаване на предупреждения

Post by Glitch »

M.K. wrote:0. - Активно е.
1. Не разбирам предупреждението поради каква причина е получено ?
2. Много добре ги знам правилата но за редирект как да докажа тъй като вече не използвам редиректа от човека
3. Не са били към потребител.
4. Моля модератора да ми светне грешката ? http://cs-bg.info/forum/viewtopic.php?f ... 8#p1492008
Грешката ти не е конкретно в този пост, а като цяло в огромната част от смалените ти коментари, които напоследък са често явление при теб.
User avatar
kr9pton
Потребител
Потребител
Posts: 656
Joined: 10 Jan 2014, 19:35
Favorite version: CS: Global Offensive
Location: Пловдив

Re: Молби за опрощаване на предупреждения

Post by kr9pton »

M.K. wrote:0. - Активно е.
1. Не разбирам предупреждението поради каква причина е получено ?
2. Много добре ги знам правилата но за редирект как да докажа тъй като вече не използвам редиректа от човека
3. Не са били към потребител.
4. Моля модератора да ми светне грешката ? http://cs-bg.info/forum/viewtopic.php?f ... 8#p1492008
Сложих ти предупреждение за многото смалени коментари напоследък.
User avatar
GrifflysT
V.I.P
V.I.P
Posts: 183
Joined: 17 Oct 2015, 05:58
Skype: danvyrus
Favorite version: other

Re: Молби за опрощаване на предупреждения

Post by GrifflysT »

M.K. wrote:0. - Активно е.
1. Не разбирам предупреждението поради каква причина е получено ?
2. Много добре ги знам правилата но за редирект как да докажа тъй като вече не използвам редиректа от човека
3. Не са били към потребител.
4. Моля модератора да ми светне грешката ? http://cs-bg.info/forum/viewtopic.php?f ... 8#p1492008
Лично аз помолих да ти бъде сложено форумно предупреждение за бан, тъй като от последните ти ~20 мнения имаш 6 смалени. Ако не бяха изтрити някои теми, бройката щеше да е още по-голяма. А мненията са смалявани именно заради безсмисленото им съдържание. Което ме подсеща, че вече един път ти е било премахвано предупреждение, наложено поради същата причина - спам. Нека те светна какво пише в първият пост:
Ако допуснете същото нарушение в бъдеще, ще получите повече от 1 предупреждение, като наказанието няма да подлежи на опрощение.
User avatar
M.K.
V.I.P.
V.I.P.
Posts: 130
Joined: 27 Feb 2013, 10:05
Skype: cs-pristrasten1
CS Nick: M.K.
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: mkfatallerror
Location: Банско
Contact:

Re: Молби за опрощаване на предупреждения

Post by M.K. »

Какво безмислено държание като ми крадат мода аз как да реигрирам ми много ясно, че ще се паля, а и ти нещо много честен стана като гледам мненията на новите модератори поне по голямата част са от "Оспами Темата или нещо от сорта" ;)
Last edited by GrifflysT on 18 Jan 2016, 13:59, edited 1 time in total.
Reason: Нарушена т.5 от правилата на форума - именно такива безсмислени мнения ти докарват предупреждения.
User avatar
Glitch
V.I.P
V.I.P
Posts: 772
Joined: 25 Dec 2010, 22:18
CS Nick: GG ;]
Favorite version: CS: 1.6
Location: България
Contact:

Re: Молби за опрощаване на предупреждения

Post by Glitch »

M.K. wrote:Какво безмислено държание като ми крадат мода аз как да реигрирам ми много ясно, че ще се паля, а и ти нещо много честен стана като гледам мненията на новите модератори поне по голямата част са от "Оспами Темата или нещо от сорта" ;)
В случая колегата е напълно прав, тъй като не става въпрос за мнение (я) в една темичка, то и така да е - пак е възможно да го получиш. Разбери, че многократно са били изтривани/редактирани мнения/теми, пуснати от теб. Самият аз преди време на няколко пъти едва се сдържах да не ти лепна поне едното предупреждение. И в случая не е редно да ти се премахва новоналоженото, тъй като се вижда, че не си си взел поука, т.е. не си прочел правилата again.
User avatar
M.K.
V.I.P.
V.I.P.
Posts: 130
Joined: 27 Feb 2013, 10:05
Skype: cs-pristrasten1
CS Nick: M.K.
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: mkfatallerror
Location: Банско
Contact:

Re: Молби за опрощаване на предупреждения

Post by M.K. »

В случая тук ще си спорим цял ден, тъй като аз искам да си дам +vauch на човека като съм работил с него а в замяна получавам смалено мнение + предупреждение ама то е смешно.
Last edited by Glitch on 18 Jan 2016, 14:05, edited 1 time in total.
Reason: Нарушена т.2 от правилата!
User avatar
Glitch
V.I.P
V.I.P
Posts: 772
Joined: 25 Dec 2010, 22:18
CS Nick: GG ;]
Favorite version: CS: 1.6
Location: България
Contact:

Re: Молби за опрощаване на предупреждения

Post by Glitch »

Значи в случая отново грешиш, защото коментарите ти изобщо не са за тази тема, следователно това е повод за още едно, две предупреждения. Разбери, че докато не се научите да четете това, което ви се казва, няма да я бъде вашата. :new_puppy_dog_eyes:
User avatar
GrifflysT
V.I.P
V.I.P
Posts: 183
Joined: 17 Oct 2015, 05:58
Skype: danvyrus
Favorite version: other

Re: Молби за опрощаване на предупреждения

Post by GrifflysT »

M.K. wrote:В случая тук ще си спорим цял ден, тъй като аз искам да си дам +vauch на човека като съм работил с него а в замяна получавам смалено мнение + предупреждение ама то е смешно.
Ако се напрегнеш малко, ще разбереш че не си получил предупреждение само заради това мнение, а заради многократно нарушаване на
А относно темата - ще повдигна въпроса към колегите-модератори, за да видим дали въобще тази тема е редно да съществува в този вид. Но ще се обърна и с въпроса относно предупрежденията ти - а именно да получиш още такива, тъй като продължаваш да нарушаваш правилата, след като ти е било премахнато предупреждение.
User avatar
kr9pton
Потребител
Потребител
Posts: 656
Joined: 10 Jan 2014, 19:35
Favorite version: CS: Global Offensive
Location: Пловдив

Re: Молби за опрощаване на предупреждения

Post by kr9pton »

Сложих ти още едно предупреждение.
+ вече ти е било опрощавано едно предупреждение ( http://cs-bg.info/forum/viewtopic.php?f ... 8#p1464360 )
Ясно в темата пише:
3. Ако допуснете същото нарушение в бъдеще, ще получите повече от 1 предупреждение, като наказанието няма да подлежи на опрощение.
User avatar
M.K.
V.I.P.
V.I.P.
Posts: 130
Joined: 27 Feb 2013, 10:05
Skype: cs-pristrasten1
CS Nick: M.K.
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: mkfatallerror
Location: Банско
Contact:

Re: Молби за опрощаване на предупреждения

Post by M.K. »

В момента са 2 дайте още едно за спам в темата поне бан за седмица :reve:
Last edited by idle on 18 Jan 2016, 14:23, edited 2 times in total.
Reason: Щом си мераклия.
User avatar
kr9pton
Потребител
Потребител
Posts: 656
Joined: 10 Jan 2014, 19:35
Favorite version: CS: Global Offensive
Location: Пловдив

Re: Молби за опрощаване на предупреждения

Post by kr9pton »

M.K. wrote:В момента са 2 дайте още едно за спам в темата поне бан за седмица :reve:
После само не питай защо имаш предупреждение, та чак си толкова нагъл, че молиш да ти бъде опростено.
User avatar
Investments
Потребител
Потребител
Posts: 692
Joined: 23 Mar 2013, 14:20
CS Nick: - Invincible
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: gan1gsta2aboy420
Location: Shemi qko

Re: Молби за опрощаване на предупреждения

Post by Investments »

0. - Активно е.
1. Не разбирам предупреждението поради каква причина е получено!
2. Правилата ги знам и то много добре вече!
3. Не съм засягал никой. :)
4. Моля brumbo да каже какъв е проблема или някой друг. http://cs-bg.info/forum/viewtopic.php?f ... 9#p1493329
User avatar
GrifflysT
V.I.P
V.I.P
Posts: 183
Joined: 17 Oct 2015, 05:58
Skype: danvyrus
Favorite version: other

Re: Молби за опрощаване на предупреждения

Post by GrifflysT »

- Invincible wrote:0. - Активно е.
1. Не разбирам предупреждението поради каква причина е получено!
2. Правилата ги знам и то много добре вече!
3. Не съм засягал никой. :)
4. Моля brumbo да каже какъв е проблема или някой друг. http://cs-bg.info/forum/viewtopic.php?f ... 9#p1493329
Първо, в тази тема ясно е написано следното:
Трябва да приемате предупреждението си и да разбирате защо сте го получили.
Има тема за оплаквания от наложени форумни предупреждения за бан, където такива като теб, които не са разбрали защо са получили такива, могат да се оплачат.

Второ, изрази като "деба" са недопустими, и за да не ревнеш, че и аз съм го написал - опитвам се да ти обясня къде ти е грешката.

Трето, след като ти бяха смалени редица мнения, заради нарушаване на правилата, приеми го като по-лека мярка.

:o
Post Reply

Return to “Доклади, оплаквания, молби”