Оплакване от модератори.

Ако искате да докладвате нещо (аватари, сигнатури, рангове, мултиакаунтинг…), да помолите за заключване на тема или да се оплачете.
User avatar
HNSWeed
Напушен
Напушен
Posts: 72
Joined: 03 Aug 2014, 22:08
Skype: tr1ck.hnsweed
CS Nick: Tr1ck.HNSWeed
Favorite version: CS: Global Offensive
Steam Community ID: hnsweed
Location: Габрово
Contact:

Оплакване от модератори.

Post by HNSWeed »

Така преди да започна искам да кажа някой неща. Не искам никой от модераторите да си изказва мнението по това оплакване, защото вие не можете никакви мерки да предприемете и от цялата работа вие само ще защитавате колегата си. Също така искам да кажа, че главно се оплаквам от модератора @ARROW, но и в оплакването ще вмъкна още един модератор, става въпрос за @CityLife. Пак да повторя искам по това оплакване да си изкажат мненията само - @iVoka и @See ya later aligator, защото само те могат да предприемат мерки.
Така нека да започнем направо с оплакването.
Става въпрос за тази тема ЦЪК. Потребителите @Sail1 и @Tumbac почнаха да се заяждат и да се базикам (по-долу ще представя всякакви доказателства) @ARROW дори ми сложи точка на едно от мненията според него аз съм обиждал и след това на същото мнение модераторът @Sovietsky ми сложи предупреждение, за което аз се оплаках ето и темата на оплакването ако може прегледайте и нея ЦЪК. Та след като @Sail1 и @Tumbac почнаха да се заяждат се включих и аз, защото такъв ми е характера аз не мога да стоя и да гледам как някакви си потребители са с такова самочуствие се едно са администратори. Та и след това @ARROW пак ме предупреди да спра с заяждането а на тези 2 мата и гък не им каза все едно го е страх.. И като цяло заключи темата и написа "Благодарете на HNSWeed той е виновен." а за тези 2-мата неговите аверчета на @ARROW нямаше никакво наказание а за мен даже БАН имаше, то затова пускам това оплакване чак сега иначе щях да го пусна още преди седмица, даже бях тръгнал и да натисна бутона изпрати и гледам съм баннат от форума дори не можах да си запазя и текста и затова пиша в момента всичко наново. След това писах на @ARROW на ЛС (по-долу ще има снимки както казах) в него той пише, че пак аз съм започнал разправията, а дори по датите и часа на снимките ще се види, че този, който започна целия спор не съм аз а онези 2-мата. В ЛС-то ще оградя най-важното нещо, което трябва да видите.
Така и не свършваме до тук. След това бяха писали в някаква тема да си дават мненията. @ARROW твърдо твърдеше, че не защитава @Sail1 а какво да видя в онази тема пише, че "Sail голям пичага, много добър приятел, честен еди к'во си.." и така от цялата работа долу след това негово мнение написах нещо за @ARROW мисля, че беше "Нали не го защитаваше сега ти е станал най-добър приятел." и така той отдолу написа да не му се бъркам в неговите работи и + това ето и къде ще вмъкна @CityLife, накара него да ми сложи предупреждение на мнението, защото съм му се бъркал в неговите работи а аз като репортвах онези 2-мата, че ми се бъркаха в работите дори и говориха за личния ми живот той си гледаше неговата работа и с един смисъл ми казваше не ме занимавай WTF Logic??
Доказателства :
http://prntscr.com/bxfvb1 - ето гледайте часа и дадите и вище кой започна първи спора.
http://prntscr.com/bxfvjf - и ето какво аз писах след тях.
http://prntscr.com/bxfvvx - ето изказването на @ARROW как аз съм виновен и как аз съм започнал спора.
http://prntscr.com/bxfwsu - ето тук @ARROW пак казва, че аз съм виновен и съм започнал аз спора (Това е ЛС-то). Също споменава, че няма причина да го защитава а ето и след това какво написа в онази тема
http://prntscr.com/bxfx7i - няма проблем бъдете приятели ама не и да го защитаваш когато е виновен.
http://prntscr.com/bxfxja - ето и мнението, което ми докара предупреждението и БАН-А!!!!
http://prntscr.com/bxfxx - и ето го човека, който ми сложи предупреждението, с един смисъл @ARROW е накарал @CityLife да ми сложи предупреждението за да ме банне. Супер няма к'во да кажа просто..
И така това беше всичко това е цялото оплакване пак повтарям не искам мнението на останалите модератори и без да се оправдавате това са солидни доказатества и моля ви и преди съм пускал оплаквания да не овъртате нещата и просто да погледнете как стоят нещата и да ги накажете най-после, защото все ми писна потбребителите да се базикат с мене - еди какъв съм бил еди к'во съм правил обсъждат ме и после като се оплача модераторите с кръстени ръце седят, защото са им приятели. А ако кажат нещо за модераторите веднага скачат ти как ще говориш за мене ве айде бан и така. Това е
Eто поредната базикня от @Sail1 срещу мен - http://prntscr.com/bxgcz5.
Last edited by HNSWeed on 25 Jul 2016, 23:30, edited 1 time in total.
User avatar
CityLife
V.I.P
V.I.P
Posts: 842
Joined: 26 Mar 2013, 13:54
Steam Community ID: kajikvostanae60
Location: ВАИ Холдинг.

Re: Оплакване от модератори.

Post by CityLife »

Първо: Ще те помоля да не се обръщаш така към екипа. Имай малко уважение. ;)
Второ: "почнаха да се заяждат се включих и аз, защото такъв ми е характера аз не мога да стоя и да гледам как някакви си потребители са с такова самочуствие се едно са администратори." - Като виждаш, че някои се "заяждат", защо се навираш/влизаш в излишен спор ? Човек като седи мирен, нали знаеш че нищо не му става. Като е имало спор или заяждане, защо просто не си репортнал дадено мнение или директно да се обърнеш към някой колега или Администратор ? Сами се навирате в споровете и другите са Ви виновни.
Трето: "това ето и къде ще вмъкна @CityLife, накара него да ми сложи предупреждение на мнението" - Колегата @ARROW или друг член от екипа не ме е карал да ти "бия" предупреждение. Това не знам от къде си го измисляш... защото мога да ти извадя всички чатове/дискусии, които съм водил с ARROW.
"http://prntscr.com/bxfvb1 - ето гледайте часа и дадите и вище кой започна първи спора." - И къде видя точно обида от страна на @Sail или @Tumbac ? Не виждам лично аз никъде обида в: "Nqkoi da iska da poruchame zaedno. Hem shte vzemem i mod ot PhysX.?", нито пък следващото мнение на снимката. Другото което е, че колегата точно и ясно се е изказал. Колко пъти Ви е казано, че Спам темата не е място за избиване на комплекси, нито пък за обиди или създаване на излишни спорове ?
И на последно място: Не разбирам какво общо има снимката от темата за мненията ? Пак ще ти го кажа, ако седеше мирен нямаше да се стига до тука, но Вие избрахте другият начин, който е да правите цирк преди другите потребители и за което се стигна до заключване на тема... пак от която другите потребители си го отнесоха, защото някои хора не могат да спрЪт да си навират "носа" там, където не им е мястото. 8)
User avatar
HNSWeed
Напушен
Напушен
Posts: 72
Joined: 03 Aug 2014, 22:08
Skype: tr1ck.hnsweed
CS Nick: Tr1ck.HNSWeed
Favorite version: CS: Global Offensive
Steam Community ID: hnsweed
Location: Габрово
Contact:

Re: Оплакване от модератори.

Post by HNSWeed »

CityLife wrote:Първо: Ще те помоля да не се обръщаш така към екипа. Имай малко уважение. ;)
Второ: "почнаха да се заяждат се включих и аз, защото такъв ми е характера аз не мога да стоя и да гледам как някакви си потребители са с такова самочуствие се едно са администратори." - Като виждаш, че някои се "заяждат", защо се навираш/влизаш в излишен спор ? Човек като седи мирен, нали знаеш че нищо не му става. Като е имало спор или заяждане, защо просто не си репортнал дадено мнение или директно да се обърнеш към някой колега или Администратор ? Сами се навирате в споровете и другите са Ви виновни.
Трето: "това ето и къде ще вмъкна @CityLife, накара него да ми сложи предупреждение на мнението" - Колегата @ARROW или друг член от екипа не ме е карал да ти "бия" предупреждение. Това не знам от къде си го измисляш... защото мога да ти извадя всички чатове/дискусии, които съм водил с ARROW.
"http://prntscr.com/bxfvb1 - ето гледайте часа и дадите и вище кой започна първи спора." - И къде видя точно обида от страна на @Sail или @Tumbac ? Не виждам лично аз никъде обида в: "Nqkoi da iska da poruchame zaedno. Hem shte vzemem i mod ot PhysX.?", нито пък следващото мнение на снимката. Другото което е, че колегата точно и ясно се е изказал. Колко пъти Ви е казано, че Спам темата не е място за избиване на комплекси, нито пък за обиди или създаване на излишни спорове ?
И на последно място: Не разбирам какво общо има снимката от темата за мненията ? Пак ще ти го кажа, ако седеше мирен нямаше да се стига до тука, но Вие избрахте другият начин, който е да правите цирк преди другите потребители и за което се стигна до заключване на тема... пак от която другите потребители си го отнесоха, защото някои хора не могат да спрЪт да си навират "носа" там, където не им е мястото. 8)
Да имам уважение? Ти базикаш ли се с мен? Имам уважение към някой от екипа. Да репортнах мнението и какво изтриха ми доклада. Казваш, че не виждаш обиди в мненията 1-во погледни ЛС-то , второ в моето виждаш ли обиди? НЕ а какво получих БАН а те какво получиха? А ти не се базикай с мене, че не мога да смятам, защото и аз мога да ти се подигравам, че нямаш никакви думи в речника и не можеш да заговориш едно момиче. Нали ? и аз мога да го направя. на мен просто математиката не ми харесва не, че не мога да смятам. И нека да повторя мнение от модератор не искам. Доказателстава си ги има вижда се как ти си ми сложил предупреждението и администраторите ще решат какво ще става. То доло-горе ми е ясно к'во ще стане като гледам всичките тук сте аверчета и се защитавате взаимно но все пак нека да им видя мненията.
Last edited by CityLife on 25 Jul 2016, 23:31, edited 1 time in total.
Reason: Нарушена т.4 - По-полека с изразите.
User avatar
Sail1
Потребител
Потребител
Posts: 48
Joined: 14 Jul 2016, 11:34
Location: София

Re: Оплакване от модератори.

Post by Sail1 »

Понеже и моето име е замесено, реших и аз да навляза в този недостъпен раздел. Аз приятели в интернет нямам. Ще те помоля да си задържиш фрази от типа "аверче", "приятелче" и т.н. Другото, което е, не съм те нападал, че да намесваш моето име. Смятам, че такива индивиди като теб нямат работа в този форум, пък чак и в различен цвят да бъдат. Имаш смелостта да обиждаш модераторите и администарторите в скайп, но защо не го направиш тук пред всички нас? Ще ме накараш да вадя снимки от нашата прекрасна дискусия, където те натрових за 2 минути, и сам реши да напуснеш. Смея да твърдя, че всички модератори /дори и разделните/ се водят по правилника, написан от самият Ивомир. Щом смяташ, че тези теми ще ти помогнат с нещо, давай.
Това е моята гледна точка, изразена иронично:
Sail1 wrote:Здравейте, пичове. Смело твърдя, че искам оплакването да бъде прегледано от всички в различен от черния цвят. ИСКАМ да се оплача от извънземните, които отвличат хората и промиват мозъците им. Най-вече искам да се оплача от представителите на тази междузвездна раса в този прекрасен форум!!! Разбирам ви, че искате равни права с хората, но това е невъзможно, защото вие се водите интелектнуално неразвита общност, желаеща само да всява раздор в нашия така прекрасен форум и място за споделяне на мъки и радости. Като почитен потребител на този форум (считано от декември 2013) смея да твърдя, че броят на тези извънземни субекти не намалява, а се учеличава. По-странния факт е, че те започват да придобиват дори цвят, подходящ за един нормален човек. ИСКРЕНО ЖЕЛАЯ всички да видят това оплакване.
Last edited by Sail1 on 25 Jul 2016, 23:34, edited 1 time in total.
User avatar
HNSWeed
Напушен
Напушен
Posts: 72
Joined: 03 Aug 2014, 22:08
Skype: tr1ck.hnsweed
CS Nick: Tr1ck.HNSWeed
Favorite version: CS: Global Offensive
Steam Community ID: hnsweed
Location: Габрово
Contact:

Re: Оплакване от модератори.

Post by HNSWeed »

Eто какво ви казах разбира се, на мен ми сложиха точка, защото се отнасяше нещо за модератор ако беше за потребител нямаше да си мръднат пръстите, И за какво беше точно тази точка по-полека с изразите, нито обиди имаше, нито арогантно поведение?
Last edited by HNSWeed on 25 Jul 2016, 23:40, edited 2 times in total.
User avatar
Sail1
Потребител
Потребител
Posts: 48
Joined: 14 Jul 2016, 11:34
Location: София

Re: Оплакване от модератори.

Post by Sail1 »

HNSWeed wrote:Eто какво ви казах разбира се, на мен ми сложиха точка, защото се отнасяше нещо за модератор ако беше за потребител нямаше да си мръднат пръстите, Току що Sail1 ме нарече индивид за него няма ли наказание или не обичат много много да наказваш твой хора? :o
Всеки човек е индивид. Не те наричам примат или нещо от сорта. Наричам те индивид. Прави разлика, моля те.
Индивид е понятие, с което се изразява единица живо същество. То може да бъде както човек, така и друг биологичен вид.
User avatar
CityLife
V.I.P
V.I.P
Posts: 842
Joined: 26 Mar 2013, 13:54
Steam Community ID: kajikvostanae60
Location: ВАИ Холдинг.

Re: Оплакване от модератори.

Post by CityLife »

Да ти приличам на един, който се бъзика ? Това, че Вие не разбирате от дума е ваш проблем. Къде си ме видял да се подигравам с тебе или изобщо за каква математика ми говориш ? Деца спрете наркотиците, вредят Ви много.
"А ти не се базикай с мене, че не мога да смятам, защото и аз мога да ти се подигравам, че нямаш никакви думи в речника и не можеш да заговориш едно момиче. Нали ?" - Пич, ти даже не ме и познаваш, а говориш някакви глупости. Не ми трябва да заговоря момиче, след като имам дълга връзка за която не съм длъжен да давам отчет, но щом ме "нападаш" да ти кажа. Другото което е, че не бях аз, който предлагаше някакви си права на момичета за..., нали така? ;)
User avatar
HNSWeed
Напушен
Напушен
Posts: 72
Joined: 03 Aug 2014, 22:08
Skype: tr1ck.hnsweed
CS Nick: Tr1ck.HNSWeed
Favorite version: CS: Global Offensive
Steam Community ID: hnsweed
Location: Габрово
Contact:

Re: Оплакване от модератори.

Post by HNSWeed »

Видях ти мнението както и на @Sail1. Пичага си поне знаеш 80+80 колко е и защо си мисля, че това се отнася за мен ли? Защото знам същите тези въпроси ми ги задавахте до вчера и аз не исках да ви отговоря и какво станало Tr1cka не може да смята. Стига сте ми спамили в оплакването нищо няма да постигнете доказателстава и всичко си е на 1-вия пост.
User avatar
Sail1
Потребител
Потребител
Posts: 48
Joined: 14 Jul 2016, 11:34
Location: София

Re: Оплакване от модератори.

Post by Sail1 »

HNSWeed wrote:Видях ти мнението както и на @Sail1. Пичага си поне знаеш 80+80 колко е и защо си мисля, че това се отнася за мен ли? Защото знам същите тези въпроси ми ги задавахте до вчера и аз не исках да ви отговоря и какво станало Tr1cka не може да смята. Стига сте ми спамили в оплакването нищо няма да постигнете доказателстава и всичко си е на 1-вия пост.
Ехе, и ние не можем да си задаваме такива въпроси? Брех, светът не се върти около теб, дете мое. Аз мога да питам всекиго колко е 80+80. Ако искам ще ги питам дори колко е 80 на втора степен. Май навлязохме в "сложната" част от математиката. Както и да е, City, колко е 80+80?
User avatar
HNSWeed
Напушен
Напушен
Posts: 72
Joined: 03 Aug 2014, 22:08
Skype: tr1ck.hnsweed
CS Nick: Tr1ck.HNSWeed
Favorite version: CS: Global Offensive
Steam Community ID: hnsweed
Location: Габрово
Contact:

Re: Оплакване от модератори.

Post by HNSWeed »

Sail1 wrote:
HNSWeed wrote:Видях ти мнението както и на @Sail1. Пичага си поне знаеш 80+80 колко е и защо си мисля, че това се отнася за мен ли? Защото знам същите тези въпроси ми ги задавахте до вчера и аз не исках да ви отговоря и какво станало Tr1cka не може да смята. Стига сте ми спамили в оплакването нищо няма да постигнете доказателстава и всичко си е на 1-вия пост.
Ехе, и ние не можем да си задаваме такива въпроси? Брех, светът не се върти около теб, дете мое. Аз мога да питам всекиго колко е 80+80. Ако искам ще ги питам дори колко е 80 на втора степен. Май навлязохме в "сложната" част от математиката. Както и да е, City, колко е 80+80?
Ти не си нито част от екипа, нито имаш право да ми пишеш по оплакването, модераторче ще направиш ли нещо? Sail вече е за 3 предупреждения ама къде ги? Никъде аверче и приятел не се наказва според вашата логика Lord CityLife :o (и да в това мнение няма нито обиди, нито арогантно поведение ама съм сигурен, че предупреждението или точката ми е готова.) :)
User avatar
georgib1
V.I.P
V.I.P
Posts: 217
Joined: 07 Jul 2015, 11:58
Favorite version: CS: Global Offensive

Re: Оплакване от модератори.

Post by georgib1 »

Лел, заради един бан от форум, в който няма да влизаш след година, пусна цяла тема и видя, че никой не прави нищо.Ако Иво не е направил нищо, или вината е твоя, или няма смисъл от предприемане на мерки.Обзалагам се, че в реалния живот никога не си правил такива скандали, а ги правиш във форума.И това с "аверчетата", както каза и Sail, не е вярно.Ако можеш, обясни ми как ще имаш приятел зад монитора?Ако толкова те обиждат във форума, а ти го отнасяш, защо просто не напуснеш?
User avatar
Sail1
Потребител
Потребител
Posts: 48
Joined: 14 Jul 2016, 11:34
Location: София

Re: Оплакване от модератори.

Post by Sail1 »

HNSWeed wrote:
Sail1 wrote:
HNSWeed wrote:Видях ти мнението както и на @Sail1. Пичага си поне знаеш 80+80 колко е и защо си мисля, че това се отнася за мен ли? Защото знам същите тези въпроси ми ги задавахте до вчера и аз не исках да ви отговоря и какво станало Tr1cka не може да смята. Стига сте ми спамили в оплакването нищо няма да постигнете доказателстава и всичко си е на 1-вия пост.
Ехе, и ние не можем да си задаваме такива въпроси? Брех, светът не се върти около теб, дете мое. Аз мога да питам всекиго колко е 80+80. Ако искам ще ги питам дори колко е 80 на втора степен. Май навлязохме в "сложната" част от математиката. Както и да е, City, колко е 80+80?
Ти не си нито част от екипа, нито имаш право да ми пишеш по оплакването, модераторче ще направиш ли нещо? Sail вече е за 3 предупреждения ама къде ги? Никъде аверче и приятел не се наказва според вашата логика Lord CityLife :o (и да в това мнение няма нито обиди, нито арогантно поведение ама съм сигурен, че предупреждението или точката ми е готова.) :)
Оплакването се отнася и към мен. Следователно аз имам правото да изкажа моята гледна точка.

-- 26 Jul 2016, 09:05 --
HNSWeed wrote:как някакви си потребители са с такова самочуствие се едно са администратори.
А ти за по-различен от потребител ли се имаш? Може ли да те върна на Земята? Всички тук са потребители с изключение на Ивомир. В момента се вижда ясно как блъфираш и нямаш какво да кажеш по въпроса. По-добре си спести безсмислените обяснения. Никъде, ама никъде не сме те нападали. Просто ти изпадаш в някакви филми и си мислиш, че всички са настроени срещу теб. И пак повтарям, няма формирани правила за този раздел. http://prnt.sc/bxlnu5
User avatar
brumbo
V.I.P
V.I.P
Posts: 20
Joined: 30 Jun 2011, 21:06
Skype: awp_master-_
CS Nick: [THC] AwP MasteR
Favorite version: CS: Global Offensive
Location: San Francisco
Contact:

Re: Оплакване от модератори.

Post by brumbo »

Намесвате ме и мене, където не ви е работа. Затова ще се включа -> ARROW отдавна няма бан в моя TS сървър!
User avatar
HNSWeed
Напушен
Напушен
Posts: 72
Joined: 03 Aug 2014, 22:08
Skype: tr1ck.hnsweed
CS Nick: Tr1ck.HNSWeed
Favorite version: CS: Global Offensive
Steam Community ID: hnsweed
Location: Габрово
Contact:

Re: Оплакване от модератори.

Post by HNSWeed »

brumbo wrote:Намесвате ме и мене, където не ви е работа. Затова ще се включа -> ARROW отдавна няма бан в моя TS сървър!
Той твърди, че има бан, но не братле не те намесваме спокойно остави ги, чакам сега @iVoka и @Гръка да видим какво ще напишат. Дано наистина да се вземат мерки, и да се знае - @ARROW, братле от теб само добро съм видял нали знаеш, никога не си ме прецаквал и винаги си ми помагал, нямам проблеми с теб нали знаеш, просто в момента направи глупост и заради тази глупост бях баннат (не, че е голяма работа BH ми е брат ама все пак не трябваше да се стига до бан и то като цяло оплакването го пуснах повече заради Sail, защото ти го защитаваш а не виждаш истинския виновник..)
User avatar
PETEL
Потребител
Потребител
Posts: 11
Joined: 09 Aug 2014, 18:30
Skype: wtftaekwondo_4ik
CS Nick: TANKIQQQQQQQ
Favorite version: CS: 1.6
Location: IT consulting

Re: Оплакване от модератори.

Post by PETEL »

HNSWeed wrote:
brumbo wrote:Намесвате ме и мене, където не ви е работа. Затова ще се включа -> ARROW отдавна няма бан в моя TS сървър!
Той твърди, че има бан, но не братле не те намесваме спокойно остави ги, чакам сега @iVoka и @Гръка да видим какво ще напишат. Дано наистина да се вземат мерки, и да се знае - @ARROW, братле от теб само добро съм видял нали знаеш, никога не си ме прецаквал и винаги си ми помагал, нямам проблеми с теб нали знаеш, просто в момента направи глупост и заради тази глупост бях баннат (не, че е голяма работа BH ми е брат ама все пак не трябваше да се стига до бан и то като цяло оплакването го пуснах повече заради Sail, защото ти го защитаваш а не виждаш истинския виновник..)
ю
Last edited by Devereaux on 27 Jul 2016, 01:27, edited 1 time in total.
Reason: Нарушена т.5. - Безсмислен коментар/спам! Няма никакво право да пишеш по оплакванията!
Locked

Return to “Доклади, оплаквания, молби”