Въпрос, свързан с листовките

Дискусии, свързани с МПС.
Post Reply
User avatar
Rozoveca
Потребител
Потребител
Posts: 40
Joined: 10 Jan 2017, 21:56
Contact:

Въпрос, свързан с листовките

Post by Rozoveca »

В момента съм на 17 годии и 4 месеца. Знам, че мога да изкарам теоритичния изпит, тоест листовките на 16, и мисля да го направя сега, преди да започна да кормувам, понеже съм ги научил, но не знам къде да ида, какво да нося..в нета няма инфо, неорганизирани са сайтовете на мвр, изобщо думи нямам...някой да знае нещо?
User avatar
Ha 3op
Не помня, но не забравям!
Не помня, но не забравям!
Posts: 367
Joined: 26 Jul 2011, 17:49
CS Nick: Ha 3op
Favorite version: CS: 1.6
Location: 3op Has Been Comming!
Contact:

Re: Въпрос, свързан с листовките

Post by Ha 3op »

Rozoveca wrote:В момента съм на 17 годии и 4 месеца. Знам, че мога да изкарам теоритичния изпит, тоест листовките на 16, и мисля да го направя сега, преди да започна да кормувам, понеже съм ги научил, но не знам къде да ида, какво да нося..в нета няма инфо, неорганизирани са сайтовете на мвр, изобщо думи нямам...някой да знае нещо?
Свържи се с инструктора при който смяташ да изкараш.
User avatar
Rozoveca
Потребител
Потребител
Posts: 40
Joined: 10 Jan 2017, 21:56
Contact:

Re: Въпрос, свързан с листовките

Post by Rozoveca »

Не ща да се свързвам, щото нищо не се знае, имам цяло лято пред мене преди да почна и исках некой да ми каже просто
User avatar
Moltex
Потребител
Потребител
Posts: 159
Joined: 03 Mar 2015, 19:49

Re: Въпрос, свързан с листовките

Post by Moltex »

Rozoveca wrote:Не ща да се свързвам, щото нищо не се знае, имам цяло лято пред мене преди да почна и исках некой да ми каже просто
Ае маняк как не искаш да се свържеш ? Ти в ред ли си ? Няма да звъннеш на някой инструктор да питаш ми ще чакаш в някакъв форум ? Недей взима книжка по-добре ,че подобни шофьори като теб бол
User avatar
Pr0ZerA
V.I.P
V.I.P
Posts: 234
Joined: 03 Jan 2012, 21:55
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: loyder

Re: Въпрос, свързан с листовките

Post by Pr0ZerA »

Листовки може да вземеш най-рано на 17 години и 11 месеца.
Post Reply

Return to “Авто-мото”