Проблем с влизането във сървъри

За индивидуални проблеми и въпроси около играта.
Post Reply
User avatar
yordan1312
Потребител
Потребител
Posts: 2
Joined: 26 Oct 2021, 12:26

Проблем с влизането във сървъри

Post by yordan1312 »

Здравейте днес си свалих CS не бях играл от много време и имам проблем не мога да вляза в нито един от сървърите изписва ми това: Cannot continue without model ..... Пробвах със няколко различни версий и не става някой има ли идея как да я оправя?
User avatar
debug
Потребител
Потребител
Posts: 446
Joined: 29 Dec 2012, 22:19
Skype: ЛС!
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: deadlysight
Location: CS-BG

Re: Проблем с влизането във сървъри

Post by debug »

Пробва ли да изтеглиш точно това, което ти липсва от интернет? Напиши в гугъл точното име на модела, който ти липсва и си го сложи в папка cstrike/models, примерно?
User avatar
yordan1312
Потребител
Потребител
Posts: 2
Joined: 26 Oct 2021, 12:26

Re: Проблем с влизането във сървъри

Post by yordan1312 »

debug wrote:Пробва ли да изтеглиш точно това, което ти липсва от интернет? Напиши в гугъл точното име на модела, който ти липсва и си го сложи в папка cstrike/models, примерно?
Пробвах но след това излиза че липсва друго беше ми изписало че липсва нещо от папката sprites
User avatar
tanchev
Потребител
Потребител
Posts: 71
Joined: 12 Oct 2007, 17:06
Favorite version: CS: 1.6
Contact:

Re: Проблем с влизането във сървъри

Post by tanchev »

yordan1312 wrote: 26 Oct 2021, 12:29 Здравейте днес си свалих CS не бях играл от много време и имам проблем не мога да вляза в нито един от сървърите изписва ми това: Cannot continue without model ..... Пробвах със няколко различни версий и не става някой има ли идея как да я оправя?
Здравей,
Когато влезеш в играта, отвори конзолата и напиши cl_allowdownload 1 - това трябва да оправи проблема ти. Този проблем обикновенно е причинен от това, че в настройките на играта тази стойност ти е зададена на 0 и по-този начин не позволяваш на сървъра да изтегли необходимите файлове за игра.

Поздрави,
User avatar
LiRiK_oF_wEaPoNs_kzj
Потребител
Потребител
Posts: 1
Joined: 09 Nov 2022, 20:47

CS 1.6 Re: Проблем с влизането във сървъри

Post by LiRiK_oF_wEaPoNs_kzj »

Здравейте!
Играя от Counter-Strike WaRzOnE(съжалявам за главните букви) и съм редовен във веригата [cs1bg]. Имам проблем от два дни със сървъра 45.144.155.113:27015. Не ме пуска да вляза в него и ме препраща в сървъри на случаен принцип. Само в него не ме пуска от цялата верига, във всички други ме пуска. Нямам хакове и съм бил vip една камара време. Би трябвало да ме пуска дори когато е пълен, въпреки това не ме, дори когато е с 24/32. В конзолата ми изписва:
"Connecting to 45.144.155.113:27015...
Trying p48/auth3/revEmu...
Connection accepted by 45.144.155.113:27015
Server 45.144.155.113:27015 is blacklisted. Reason: fake
If this is mistake write to iggi@gametracke"
Потърсих в google съответният сайт към който е имейлът, видях, че там също е качено ip-то на сървъра, не ми даде да си направя регистрация, за да им пиша за проблема, пратих им имейл и нямам получен отговор. Моля, ако си партнирате с тях да го премахнат от черният си списък. :cry:
User avatar
iVoka
CS-bg.info Admin
CS-bg.info Admin
Posts: 1325
Joined: 29 Jun 2007, 12:21
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: ivobg92
Contact:

Re: Проблем с влизането във сървъри

Post by iVoka »

За какво ти е тоя Warzone, CS 1.6 е почти без пари оригинален от Steam, вземи си го и няма да имаш проблеми.
Post Reply

Return to “Помощ и въпроси за играта”