[REL] State Of Los Santos Roleplay ( Gamemode + UCP )

Раздел за всички игри от поредицата Grand Theft Auto
Post Reply
User avatar
Vankata Vellexa
Потребител
Потребител
Posts: 2
Joined: 05 Feb 2022, 10:40

[REL] State Of Los Santos Roleplay ( Gamemode + UCP )

Post by Vankata Vellexa »

Здравейте, реших да realease-на този мод поради простата причина че е може би един от най-добрият roleplay мод в България. Gamemode-a е изцяло динамичен и има доста функций, които ще предоставят на вас и вашето community много възможности за roleplay.

Малка част от функцийте на мода:
- Акаунт система с до 3 героя / акаунт.
- Система за инвентар с 10 слота за предмети.
- Система за ключове ( играчите могат да дават копие на техните ключове за къщи/бизнеси/коли на други играчи)
- Телефонна система ( позволяваща да имате повече от един телефон ), има история на обажданията / смс-ите, които не се губят когато играчът изхвърли телефонът на земята.
- Система за сигнал на телефоните, различни нива на сигнал в различните зони ( когато сигналът е нисък, съобщенията пристигат със закъснение )
- Система за превозни средства с много команди.
- Система за автокъща с текстдрал.
- Наркотици които могат да се произвеждат, имат различни ефекти както и можеш да се престрастиш към някой от тях ( над 10 вида наркотици )
- Полицейски мобилен компютър с всичко нужно за едно разследване.
- Работещ boombox като премиум потребителите могат да пускат своя музика, обикновенните играчи могат да избират от голям брой радиа.
- Покер, Блекджек, Колело на късмета, Ротативки, Слотове и още много хазартни игри.
- Система за custom анимаций ( играчите могат да създават свой собствени анимации )
- Система за реклами, като можете да оставите рекламата онлайн в продължение на часове.
- Динамична система за такси.
- Система за графити за нелегалните фракций.
- Античийт засичащ и блокиращ всички видове хакове.
- Система за мебели.
- Система за блокове с апартаменти.
- Система за граници ( toll )
- Динамична система за фракцийте като всичко може да се промени от играта ( скинове, ранкове, заплати и т.н. )
- Динамични системи за къщи и бизнеси.
- Работи като доставчик, такси, механик и фермер.
- Система за риболов ( на крака както и с лодка )

Датабаза: https://www.mediafire.com/file/69g64rrp ... 1.sql/file
Gamemode: https://www.mediafire.com/file/07hu1t7v ... 0.rar/file
UCP: https://www.mediafire.com/file/zklmiu2d ... p.rar/file
User avatar
DENkKoy
Потребител
Потребител
Posts: 8
Joined: 14 Dec 2021, 18:59
CS Nick: DENkKoy.
Favorite version: CS: 1.6

Re: [REL] State Of Los Santos Roleplay ( Gamemode + UCP )

Post by DENkKoy »

Здрарвей, благодаря ти, че си пуснал този мод безплатно :) Взех си хост от една компания българска няма да я споменавам, защото може да е забранено, но са добри. Ама имам проблем, направих всичко и мода не тръгва, не е до твоя мод, проблема ми го прави и със други модове които съм слагал, пуска ме с някъв мод който е празен и истинския не тръгва, а всичко си е както си трябва в server.cfg какъв може да е проблема?
User avatar
Vankata Vellexa
Потребител
Потребител
Posts: 2
Joined: 05 Feb 2022, 10:40

Re: [REL] State Of Los Santos Roleplay ( Gamemode + UCP )

Post by Vankata Vellexa »

DENkKoy wrote: 23 Feb 2022, 22:15 Здрарвей, благодаря ти, че си пуснал този мод безплатно :) Взех си хост от една компания българска няма да я споменавам, защото може да е забранено, но са добри. Ама имам проблем, направих всичко и мода не тръгва, не е до твоя мод, проблема ми го прави и със други модове които съм слагал, пуска ме с някъв мод който е празен и истинския не тръгва, а всичко си е както си трябва в server.cfg какъв може да е проблема?
Най-вероятно не си направил plugin-ите да са за linux, и от това е проблема.
User avatar
DENkKoy
Потребител
Потребител
Posts: 8
Joined: 14 Dec 2021, 18:59
CS Nick: DENkKoy.
Favorite version: CS: 1.6

Re: [REL] State Of Los Santos Roleplay ( Gamemode + UCP )

Post by DENkKoy »

Ами, те не са качени в архива :D
User avatar
DENkKoy
Потребител
Потребител
Posts: 8
Joined: 14 Dec 2021, 18:59
CS Nick: DENkKoy.
Favorite version: CS: 1.6

Re: [REL] State Of Los Santos Roleplay ( Gamemode + UCP )

Post by DENkKoy »

DENkKoy wrote: 27 Feb 2022, 01:01 Ами, те не са качени в архива :D
само .dll са няма .so, ако може да ми дадеш нов линк с тях, за да ги прибавя ще съм много благодарен :) и искам да знам как да кача дата базата, ако е нужно за да тръгне сървъра ot ptrerodactyl daemon панел съм от gamehost.bg и ucp панела за какво служи и как се слага? много ще ми помогнеш, ако ми отговориш :) благодаря предварително.
User avatar
lukata
Потребител
Потребител
Posts: 1
Joined: 21 Jun 2022, 12:02

Re: [REL] State Of Los Santos Roleplay ( Gamemode + UCP )

Post by lukata »

Искам малко да помощ да знам защо като влезна в сървърът и не ми дава да влезна в акаунт имам само стрелките и spawn и се движи като цъкам нищо не става.
User avatar
restricta
Потребител
Потребител
Posts: 2
Joined: 29 Jul 2022, 11:54

Re: [REL] State Of Los Santos Roleplay ( Gamemode + UCP )

Post by restricta »

Всеки, които има проблем с мода, може да се свърже с мен ceko#9216
Post Reply

Return to “Grand Theft Auto”