Проблем със cs

За индивидуални проблеми и въпроси около играта.
Post Reply
User avatar
Ivaylo p
Потребител
Потребител
Posts: 2
Joined: 28 Dec 2022, 16:30

Проблем със cs

Post by Ivaylo p »

Здравейте на всички. Нов съм тук но пък цс играя от както е излязло но не бях играл от години. Както и да е към проблема. Имам cs1,6 който е със сървъри на danger . Харесват ми често играя там но от известно време нещо се сбози и не мога да разбера от къде точно. Самия cs не е инсталиран тоест само се разархивира и се играе, свален е от замунда. При влизане във играта стрелката на мишката стои във мерника и примигва часовничето ползващо че нещо мисли. След известно време се маха но при зареждане на следващата карта която е същата дефакто, същата работа. Обаче това е малкия проблем,в един момент дали след пет, двайсет минути или час забива и изписва проблем със връзката и до там. От пет сървъра остава само един работещ другите все едно няма хора и пинг над 2000. И сега идва чуденката от техните сървъри ли е или при мен този проблем. Изтеглих друг cs там пък не ми дава да сложа ip за да се появи сървър. Видях по горе за проблема със уин 11 , ще го пробвам това. Някакви идеи имате ли защо може да се получава така. Иначе лаптоп hp уин 11 но ъпдейта за 11 ката дойде при доста време и играта си работеше дълго време.
User avatar
iVoka
CS-bg.info Admin
CS-bg.info Admin
Posts: 1325
Joined: 29 Jun 2007, 12:21
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: ivobg92
Contact:

Re: Проблем със cs

Post by iVoka »

Пробвай с CS изтеглен от Steam.
User avatar
Ivaylo p
Потребител
Потребител
Posts: 2
Joined: 28 Dec 2022, 16:30

Re: Проблем със cs

Post by Ivaylo p »

Мдаа като пуснах въпроса поразгледах тук из форума и си взех стийм и изтеглих от там цс и всичко работи дявол го взел. Обаче друг проблем, играта върви едно такова сякаш забавено, мишката все едно реагира със закъснение граната се хвърля супер бавно. Какво ли не пробвах и не ще. Дали не пропускам нещо. Специално за мишката гледах всички опции във играта сменях скорост ,дпи и не та не.
User avatar
debug
Потребител
Потребител
Posts: 446
Joined: 29 Dec 2012, 22:19
Skype: ЛС!
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: deadlysight
Location: CS-BG

Re: Проблем със cs

Post by debug »

Пробвай да напишеш командата gl_vsync 0 в конзолата и пиши пак. :o
User avatar
rusev87
Потребител
Потребител
Posts: 1
Joined: 10 Dec 2022, 21:39

Re: Проблем със cs

Post by rusev87 »

Не съм играл от години и реших да си сваля играта. Докато оправях настройките, без да искам прецаках настройката на "Display mode" от "Normal" на другата. Преинсталирах я, но без резултат.
Някаква идея как да възстановя настройките чрез конзолата?
Играта е от steam.
User avatar
iVoka
CS-bg.info Admin
CS-bg.info Admin
Posts: 1325
Joined: 29 Jun 2007, 12:21
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: ivobg92
Contact:

Re: Проблем със cs

Post by iVoka »

rusev87 wrote: 14 Jan 2023, 23:25 Не съм играл от години и реших да си сваля играта. Докато оправях настройките, без да искам прецаках настройката на "Display mode" от "Normal" на другата. Преинсталирах я, но без резултат.
Някаква идея как да възстановя настройките чрез конзолата?
Играта е от steam.
https://steamcommunity.com/app/80/discu ... 655546384/
https://www.google.com/search?q=Cs+1.6+ ... ings+reset
User avatar
softproneo
Потребител
Потребител
Posts: 1
Joined: 25 Jan 2023, 14:33
Contact:

Re: Проблем със cs

Post by softproneo »

debug wrote: 30 Dec 2022, 08:19 Пробвай да напишеш командата gl_vsync 0 в конзолата и пиши пак. :o
И при мен така се оправи, имах същият проблем.
User avatar
-Dimitrow
Потребител
Потребител
Posts: 70
Joined: 31 Oct 2015, 15:39
CS Nick: don.FIGARO
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: d0naud
Location: В. Търново
Contact:

Re: Проблем със cs

Post by -Dimitrow »

Мерси, помогнахте ми.
Post Reply

Return to “Помощ и въпроси за играта”