Заявки за филми/сериали

User avatar
ErronBlack
Потребител
Потребител
Posts: 86
Joined: 05 Jan 2013, 19:05
Skype: http://black-gaming.com
CS Nick: ErronBlack
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: atl9510
Location: Варна
Contact:

Re: Заявки за филми/сериали

Post by ErronBlack »

Glitch wrote:
georgib1 wrote:...
Гледай и "Свръхестесвено", отчасти екшън, повечко комедия. ;д Не се отказвай като погледнеш колко сезона и епизода са. Доста зарибяващ е, поне при мен се получи нещо такова. :mrgreen:
Доста е зарибяващ от личен опит знам от 1 сезон 1 епизод до сега до 11 сезон съм гледал всичките и ги гледам всяка седмица редовно . :)
Winchester brothers !

Препоръчвам също и Teen Wolf, the true alpha
User avatar
KaKo
Потребител
Потребител
Posts: 29
Joined: 01 Jan 2016, 20:25

Re: Заявки за филми/сериали

Post by KaKo »

Здравейте! Търся си сериал макар и да гледам 5, но имам много свободно време и очевидно не ми стигат тези 5 сериала. Фен съм на: Game of Thrones, The Vampire Diaries, The Originals, The Flash, Teen Wolf. Ами както виждате съм фен на малко по свръхестественото и специално за GOT също има свръхестествено+второто ми любимо нещо - битки. Сериалът, който не искам да гледам, защото 100% ще ми го предложите - The Arrow. Благодаря за вниманието ;)
User avatar
Glitch
V.I.P
V.I.P
Posts: 772
Joined: 25 Dec 2010, 22:18
CS Nick: GG ;]
Favorite version: CS: 1.6
Location: България
Contact:

Re: Заявки за филми/сериали

Post by Glitch »

Radostin234 wrote:Преди гледах един филм които беше с гигантски паяци които идваха изведнъж и група от хора трябваше да ги убият или нещо такова намериха един човек оплетен от паяжина и висящ надолу с главата хората взимаха вили факли и други оръжия накрая с пожарната успяха да ги убият може да ме сметнете за глупак ама наистина беше нещо подобно моля само ако го знаете да пишете
Това би трябвало да е:

http://www.imdb.com/title/tt0271367/
User avatar
Buzdrew
Потребител
Потребител
Posts: 39
Joined: 01 Mar 2014, 21:09
Skype: sweedless
CS Nick: exNN^ Fresh
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: buzdrevv
Contact:

Re: Заявки за филми/сериали

Post by Buzdrew »

Търся Новите Съседи сезон 5 епизод 6 (60)
Трябва ми точно този епизод, никъде не успях да го намеря.
User avatar
goji7
Потребител
Потребител
Posts: 3
Joined: 26 Mar 2016, 13:59

Re: Заявки за филми/сериали

Post by goji7 »

ЗДР хора, имам една молба от вас, която ако някой може може да изпълни, че му бъда грандиозноо благодарен.........
Така, искам да ви попитам: Някой от вас има ли случайно епизодите с БГ АУДИО на Междузвездни Войни: Войните на клонираните... От мноооого време търся сезони 2-ри и 3-ти с бг аудио.. От 2-ри сезон имам 1,3,5,6,7,8,9,19 еп. А от 3-ти 2,5,7,8,9,11,12,13,16 еп...
Голямата ми молба, ако някой от вас има 2 и 3-ти сезон с БГ АУИДО, ще му бъда безкрааййно благодарен, защото това ми най-любимата ми анимация
Вече не знам към кого да се обърна. Имаше и един сайт lapache.info , където бяха качени всички епизоди от 2-ри сезон (и с дублаж от БТВ и от CN) и целият 3-ти сезон от CN... Но не можех да ги сваля, защото нямаха сийд, а и сега май сайта вече е закрит... Затова последната ми надежда вече е тук, ако някой ги има с БГ АУДИО, ще съм на седмото небе...
П.С. Доста дълго стана. И мнооого моля, ако някой ги има да пише....
User avatar
KaKo
Потребител
Потребител
Posts: 29
Joined: 01 Jan 2016, 20:25

Re: Заявки за филми/сериали

Post by KaKo »

Buzdrew wrote:Търся Новите Съседи сезон 5 епизод 6 (60)
Трябва ми точно този епизод, никъде не успях да го намеря.
Няма да го намериш... Най-добре продължи нататък. Не знам каква е причината, но само веднъж са го давали по телевизията и го крият от мрежата на интернет.

-- 26 Мар 2016, 17:47 --
goji7 wrote:ЗДР хора, имам една молба от вас, която ако някой може може да изпълни, че му бъда грандиозноо благодарен.........
Така, искам да ви попитам: Някой от вас има ли случайно епизодите с БГ АУДИО на Междузвездни Войни: Войните на клонираните... От мноооого време търся сезони 2-ри и 3-ти с бг аудио.. От 2-ри сезон имам 1,3,5,6,7,8,9,19 еп. А от 3-ти 2,5,7,8,9,11,12,13,16 еп...
Голямата ми молба, ако някой от вас има 2 и 3-ти сезон с БГ АУИДО, ще му бъда безкрааййно благодарен, защото това ми най-любимата ми анимация
Вече не знам към кого да се обърна. Имаше и един сайт lapache.info , където бяха качени всички епизоди от 2-ри сезон (и с дублаж от БТВ и от CN) и целият 3-ти сезон от CN... Но не можех да ги сваля, защото нямаха сийд, а и сега май сайта вече е закрит... Затова последната ми надежда вече е тук, ако някой ги има с БГ АУДИО, ще съм на седмото небе...
П.С. Доста дълго стана. И мнооого моля, ако някой ги има да пише....
Мога да ти дам само със субтитри ... Пиши ако искаш със субтитри ще ти ги дам
User avatar
goji7
Потребител
Потребител
Posts: 3
Joined: 26 Mar 2016, 13:59

Re: Заявки за филми/сериали

Post by goji7 »

Със субтитри и аз ги имам, но ми трябват с БГ АУДИО, в онзи сайт http://www.lapache.info ги имаше 1-4 сезон с БГ АУДИО, но после не знам, сайта затвори ли, преместиха ли го, ти знаеш ли... Накрая на всеки епизод този потребител слагаше един надпис(сигурно името му там) "ULI" , но това едва ли нещо ще помогне. Просто ми трябват 2-ри и 3-ти сезон с БГ АУДИО.
User avatar
remixaa00
Banned
Banned
Posts: 37
Joined: 28 Nov 2013, 22:02
Skype: cs-hehe
Favorite version: CS: 1.6

Re: Заявки за филми/сериали

Post by remixaa00 »

goji7 wrote:Със субтитри и аз ги имам, но ми трябват с БГ АУДИО, в онзи сайт http://www.lapache.info ги имаше 1-4 сезон с БГ АУДИО, но после не знам, сайта затвори ли, преместиха ли го, ти знаеш ли... Накрая на всеки епизод този потребител слагаше един надпис(сигурно името му там) "ULI" , но това едва ли нещо ще помогне. Просто ми трябват 2-ри и 3-ти сезон с БГ АУДИО.
Ще се опитам да ти намеря, но ще ти дам един съвет. Бг аудиото на чужд филм е просто невероятно глупаво. Аз заради бг аудио трябваше да гледам един сериал наново всичките му 400 епизода, защото "Okay = Не".... не се надявам да ти променя мнението, а само да те посъветвам и ти ако ми послушаш съвета ще го направиш сам. Субтитрите мога да ти ги дам където са перфектни. Всичко е преведено както трябва. Успех
User avatar
goji7
Потребител
Потребител
Posts: 3
Joined: 26 Mar 2016, 13:59

Re: Заявки за филми/сериали

Post by goji7 »

remixaa00 wrote:
goji7 wrote:Със субтитри и аз ги имам, но ми трябват с БГ АУДИО, в онзи сайт http://www.lapache.info ги имаше 1-4 сезон с БГ АУДИО, но после не знам, сайта затвори ли, преместиха ли го, ти знаеш ли... Накрая на всеки епизод този потребител слагаше един надпис(сигурно името му там) "ULI" , но това едва ли нещо ще помогне. Просто ми трябват 2-ри и 3-ти сезон с БГ АУДИО.
Ще се опитам да ти намеря, но ще ти дам един съвет. Бг аудиото на чужд филм е просто невероятно глупаво. Аз заради бг аудио трябваше да гледам един сериал наново всичките му 400 епизода, защото "Okay = Не".... не се надявам да ти променя мнението, а само да те посъветвам и ти ако ми послушаш съвета ще го направиш сам. Субтитрите мога да ти ги дам където са перфектни. Всичко е преведено както трябва. Успех
Ще съм ти супер, безкрайно благодарен, ако можеш да намериш 2-ри и 3-ти сезон с БГ АУДИО, все някой трябва да ги има, тъй като бяха качени в http://www.lapache.info , такаче някой все ги има, но аз просто не знам, кой може, и затова се обръщам за помощ тук.И аз преди съм го гледал със суб, но просто не е само за мен това БГ АУДИО, и ми стана ужасно гадно, защото много късно разбрах, че са качвани там и докато се регистрирам, вече нямаха сийд, а и сега вече сайта го няма и разчитам на някой, който ги е свалял(или даже този, който ги е качвал), абе просто който ги има тези два сезона с бг аудио... Просто ще бъде супер, ако се намери някой... И вече даже не ги излъчват по Картуун Нетуърк...
User avatar
NitroxHD
Потребител
Потребител
Posts: 2
Joined: 29 Jun 2014, 23:11

Re: Заявки за филми/сериали

Post by NitroxHD »

хора някой може ли да ми намери покемон сезон 1-5 с бг аудио
User avatar
georgib1
V.I.P
V.I.P
Posts: 217
Joined: 07 Jul 2015, 11:58
Favorite version: CS: Global Offensive

Re: Заявки за филми/сериали

Post by georgib1 »

Здрасти, може ли да ми кажете някой мотивиращ филм, например, такъв като Роки?
User avatar
NitroxHD
Потребител
Потребител
Posts: 2
Joined: 29 Jun 2014, 23:11

Re: Заявки за филми/сериали

Post by NitroxHD »

Може ли някой да ми намери сезоните на покемон с бг аудио
User avatar
KaKo
Потребител
Потребител
Posts: 29
Joined: 01 Jan 2016, 20:25

Re: Заявки за филми/сериали

Post by KaKo »

georgib1 wrote:Здрасти, може ли да ми кажете някой мотивиращ филм, например, такъв като Роки?
Не знам колко е мотивиращо, но според мен ще ти хареса Марсианеца :) Според мен е мотивиращо, защото човек остава на Марс сам за 7 месеца и прави невъзможното - оцелява. Ако искаш го виж :)
User avatar
Glitch
V.I.P
V.I.P
Posts: 772
Joined: 25 Dec 2010, 22:18
CS Nick: GG ;]
Favorite version: CS: 1.6
Location: България
Contact:

Re: Заявки за филми/сериали

Post by Glitch »

georgib1 wrote:Здрасти, може ли да ми кажете някой мотивиращ филм, например, такъв като Роки?
Фаворитът
Бойна кръв
Никога не се предавай
Али
Момиче за милиони
User avatar
Andreew
V.I.P.
V.I.P.
Posts: 804
Joined: 24 Oct 2011, 14:25
Steam Community ID: shitmove

Re: Заявки за филми/сериали

Post by Andreew »

Търся първият сезон на българският сериал „Връзки“
Post Reply

Return to “Кино и телевизия”