CS: GO ще избута ли CS 1.6?

Дискусии относно Counter-Strike: Global Offensive
User avatar
¦•••SHERIFA•••¦
• STEAM ¦ EA ¦ BATTLE.NET ¦ TOP SELLER •
• STEAM ¦ EA ¦ BATTLE.NET ¦ TOP SELLER •
Posts: 979
Joined: 24 Nov 2009, 23:07
CS Nick: ¦•••SHERIFA•••¦

Re: CS: GO ще избута ли CS 1.6?

Post by ¦•••SHERIFA•••¦ »

„Пиратски“ Steam Client всъщност няма. Или е „Cracked Steam“, или е „Non-Steam“. При първото няма как да го играеш, дори и някак си да успееш да я свалиш, ако стане, а при второто - несъмнено ще я има рано ли късно (проверих преди секунди, няма), сървъри също няма. Основоположниците на такъв вид „сървърни вериги“ (в интернационален мащаб) също не са направили нищо към момента, дори главните са си я закупили и джиткат (:D).

Общо взето е лишено от всякакви логика да се „crack“-ва, след като като се стартира - не можеш да влизаш никъде в никой сървър (lol), а играта с ботове… е за ботове. Идеята и начинанието, поради което маса хора имаха стимул навремето да правят такива неща беше главно цената. Но след като не става въпрос за €45, а за €11… с €3 по-скъпо от 13-годишния CS („1.6“ отзад нарочно не пиша), се обезсмисля още по-тотално.

Играйте и купувайте СЕГА, сега му е времето. СЕГА 99,99% от хората и играчите са чисти. След време… „а-а-а, тоя хакер, ко стана, как ме вземе, откъде, защо?“. Нормалните геймъри играят игрите си на техните ПРЕМИЕРИ, че и преди това, а НЕ месеци, камоли ГОДИНИ след това (както действат повечето 11-18-годишни „български геймъри“ от България спрямо CS).

Относно stats, интересно впечатление ми прави (към 03:00ч. през нощта, работен ден в цяла Европа), че:

34,694 52,596 Counter-Strike: Global Offensive
25,946 50,247 Counter-Strike
17,695 40,026 Counter-Strike: Source

35k, от които повечето от US цъкат CSGO (EU спят), относно CS е 50:50, а при CSGO едва 17,7k, т.е. 22.3k (повечето от които европейци) са цъкали през деня (сутринта и вечерта) CSS, което значи само едно – „твърдите“ и непоколебими си остават с корените на CS, масата европейци отдаааавна са минали на CSS и си го цъкат, а от CSGO 17.9k от EU обобщено не го цъкат през нощта. Сравнявайки резултатите иде реч, че при CS-а стабилно ще си останат долу-горе същите бройки и съотношение (EU/US, Азия и Африка не ги смятаме, те си имат CS Online + масата цъкат MMOs и др.), а от EU европейците доста ще минат и продължават да минават на CSGO (както се е случвало в годините до днес от CS към CSS).

Всякакви частни случаи ги изключвам, които не спят и цъкат до сутринта (от EU), те са твърде малко и нищожно количество. Пика ежедневно е в 22:00ч. BG Time (21:00 DE / 20:00 UK / 23:00 RU) или 12:00 PST US, т.е. час, когато долу-горе всички времеви зони са най-активни и пикови, и будни.
User avatar
asdx
Потребител
Потребител
Posts: 1
Joined: 10 Apr 2012, 11:51

Re: CS: GO ще избута ли CS 1.6?

Post by asdx »

Не може да се каже,
ЦС:ГО ще избута ЦС 1.6
или
Никога!
Според мен само времето ще покаже ! :) Иначе ЦС:ГО има много по-добър геймплей, но има доста промени в стрелбата и движенията...А и според мен това вече не прилича на цс, а на CoD(Call of Duty)..!
User avatar
TheAnimal
Потребител
Потребител
Posts: 363
Joined: 22 Dec 2007, 18:20
CS Nick: skin
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: skincar94
Location: Варна
Contact:

Re: CS: GO ще избута ли CS 1.6?

Post by TheAnimal »

Лично аз не виждам с какво прилича на COD!Най-обикновен цс, но с доста по-хубава графика и като цяло всичко подобрено.Cod и Цс са две различни игри.Все пак, за толкова години, цс-сът си остава с единствените основни задачи - терористът да взриви бомбата, а полицаят да предоврати това.Разбира се, ако имаше като на Cod и BF стреляне, чрез гледане през мерника, тогава щяхме да кажем, че си съвпадат по това отношение, но го няма този фактор...Но гоу ще задмине 1.6!Точно в момента, разликата в броя на играчите е около 800 в полза на 1.6, като се има в предвид, че гоу излезе преди една седмица и един ден. :o
User avatar
Increal
Потребител
Потребител
Posts: 5
Joined: 02 Aug 2007, 20:44
Skype: fros7a
CS Nick: fros7
Favorite version: CS: 1.5
Steam Community ID: fros7
Location: Суворово, Варна

Re: CS: GO ще избута ли CS 1.6?

Post by Increal »

Определено към този момент CS:GO ми харесва. Това го казвам като човек играл много дълги години 1.6(никога не съм харесвал Source) и общо взето съм израснал с тази игра(бях някъде около 6-7 годишен, когато почнах да играя, сега съм 18 годишен) на едно semi-pro ниво, бих казал. Отново се появи тръпката за разучаване на играта, да намериш някоя хитрина, която да използваш срещу другите, които не са се досетили за нея. В последните години в 1.6 всичко се знаеше от всеки, който се е заинтересовал от играта поне малко. Просто всичко при играта беше станало някак механично, въпрос на тайминг. Това за мен е огромен + в полза на GO. Да не споменавам, че и доста "стари звезди" се завърнаха на CS:GO сцената, както и настоящи CS 1.6(естествено това най-вероятно е свързано с кампания на Valve, но мисля че това е друг въпрос)
User avatar
KpAcTaBuCa
Богата краставица :D
Богата краставица :D
Posts: 32
Joined: 23 May 2011, 14:17
Favorite version: CS: 1.6
Contact:

Re: CS: GO ще избута ли CS 1.6?

Post by KpAcTaBuCa »

Ако искате нещо различно играйте Counter-Strike Nexon: Zombies в Steam
няма да съжалявате

По темата
според мен 1.6 няма да бъде избутан никога от GO
User avatar
VertageN
Потребител
Потребител
Posts: 837
Joined: 01 Mar 2011, 08:25
Steam Community ID: vertagen

Re: CS: GO ще избута ли CS 1.6?

Post by VertageN »

Ha3oP wrote:Ако искате нещо различно играйте Counter-Strike Nexon: Zombies в Steam
няма да съжалявате

По темата
според мен 1.6 няма да бъде избутан никога от GO

1.6 има 50к играчи в стеам на ден +/- cs go има 400к. Прави си изводите сам. Колкото до нексон, това е пълен боклук :D .
User avatar
loca style mdfkz.
Потребител
Потребител
Posts: 536
Joined: 16 Jun 2011, 20:24
Skype: d2only.massacre
Steam Community ID: AclrtN

Re: CS: GO ще избута ли CS 1.6?

Post by loca style mdfkz. »

Ha3oP wrote:Ако искате нещо различно играйте Counter-Strike Nexon: Zombies в Steam
няма да съжалявате

По темата
според мен 1.6 няма да бъде избутан никога от GO
вече е избутан :D
User avatar
kreedztanky
Умникът на форума
Умникът на форума
Posts: 759
Joined: 17 Dec 2014, 20:17
Favorite version: CS: Global Offensive

Re: CS: GO ще избута ли CS 1.6?

Post by kreedztanky »

Много отдавна е избутан
User avatar
Jeff
Потребител
Потребител
Posts: 239
Joined: 02 Dec 2010, 15:47
Skype: cs-pro.player
CS Nick: Insidious
Favorite version: CS: Global Offensive
Steam Community ID: ziki_bg

Re: CS: GO ще избута ли CS 1.6?

Post by Jeff »

Няма как да го избута при положение, че CS 1.6 е безплатен.
User avatar
THE SPARTAN
Потребител
Потребител
Posts: 321
Joined: 07 Jul 2012, 21:08
Favorite version: CS: Global Offensive

Re: CS: GO ще избута ли CS 1.6?

Post by THE SPARTAN »

iNcolD wrote:Няма как да го избута при положение, че CS 1.6 е безплатен.
И по-добре. В момента само децата или хора, които не могат да си позволят да си купят csgo/нямат добри компютри играят все още 1.6. Ако направят играта безплатна - хакери колкото искаш, въпреки че вече са много.
User avatar
flas7
Потребител
Потребител
Posts: 220
Joined: 24 Feb 2014, 19:45
Skype: ЛС
CS Nick: CAWALLY a.k.a carlCOX*

Re: CS: GO ще избута ли CS 1.6?

Post by flas7 »

Нека поясня :)
CS:GO е на СВЕТЛИННИ ГОДИНИ пред CS 1.6.
csgo предлага не само хубава графика,но също така можеш да си направиш "бизнес" и да си изкарваш пари като играеш и т.н.
Да не казвам какви пари може да се изкара от тази игра :)
20 лева е играта попринцип..но повярвайте ми след като разберете за какво става дума и почнете да трейдвате,парите може да си ги избиете 3,4,5,6,7.... :)
Зависи дали ви се занимава
User avatar
doublemagic
Потребител
Потребител
Posts: 55
Joined: 27 Nov 2010, 18:30
Skype: doublemagicathome
CS Nick: Hunters FP # doublemagic
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: doublemagicathome
Contact:

Re: CS: GO ще избута ли CS 1.6?

Post by doublemagic »

iNcolD wrote:Няма как да го избута при положение, че CS 1.6 е безплатен.
Ти верно си много тъпо дете ...
User avatar
joantasov
Потребител
Потребител
Posts: 364
Joined: 12 Feb 2011, 16:40
Skype: Не можах да си взема :(
CS Nick: TheNinja
Favorite version: CS: Source
Steam Community ID: NinjaStylle

Re: CS: GO ще избута ли CS 1.6?

Post by joantasov »

В тема с 365 коментара(с моя 366) се спори дали игра, направена преди 15 години е по-добра от игра на 3 години. Според фенове на по-старата игра се твърди, че за 12 години нищо не е подобрено. Еми сори ама я сравнете енджина, sfx-a, visual effect-ите...ранкед игри с които можеш да покажеш на какво си способен, скинове и какво ли още не...Мисля, че няма какво да се спори по тази тема освен ако нямате А цел да трупате мнения..
User avatar
koiazliwe
Потребител
Потребител
Posts: 228
Joined: 28 Jun 2009, 20:06
Skype: koiazliwe
CS Nick: index
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: 76561197995192416

Re: CS: GO ще избута ли CS 1.6?

Post by koiazliwe »

Valve гледаха много несериозно на 1.6 и рядко пускаха ъпдейти които оправят бъговете а те бяха много поне за 100 знам аз.Играта беше евтина и затова може би не се занимаваха да я оправят.CSGO спечелих бета ключ и я играя от "преди да излезе" и беше доста добра в началото: нямаше хакери,патрона влизаше,кратко и ясно меню абе приятно беше да се играе.

След това добавиха: Ще го сравня с АМХ плъгините в сървирите на 1,6

Добавиха скинове,музика (музикални кутии) ,Статисика (колко пъти си скочил през рунда ) това не знам кои го интересува,колко патрона са изтреляни през рунда,машините на които се хостват Валве сървърите са си все същите каквито бяха и преди 3 години.Те знаят,че така натоварени с плъгини старите им компютри изпозвани за сървъри са прекалено слаби,но нищо не правят по въпроса.В youtube има много клипчета как стреляш на едно място а сървърът го отчита на друго.Стигнах до момента да си мисля,че ако се въртя и скачам и стрелям имам по голям шанс да уцеля някой.Хората се въртят и стрелят и дават само глави а ако се прицелиш в главата му не го хитваш повечето пъти което е пълем срам това да се нарича "турнирна FPS игра" бъговете които съм открил са около 50 а като гледам дискусиите за докладване на бъгове излиза,че към момента играта има около 400 бъга.

Остава и големият проблем с чиитърите.Толкова е лесно да се спрявят с тях,че направо си мисля,че умишлено не го правят.Всеки стартиран процес и файл си имат MD5 и SHA уникален цифров подпис.Какво им пречи да ги добавят в VAC хаковете и при влизане в играта ще се знае още в началото има ли хак играча или няма.Такъв античийт има и за 1,6 и работи много успешно.Steam имат и опция да ъплоудват снимки от играта което пък още повече може да улесни хващането на чийтърите като се преглеждат снимките на репортнати играчи и се вотва дали вижда през стените или не.За AIM също имам няколко идей как се хваща.Ама само интерес да има ...
User avatar
THE SPARTAN
Потребител
Потребител
Posts: 321
Joined: 07 Jul 2012, 21:08
Favorite version: CS: Global Offensive

Re: CS: GO ще избута ли CS 1.6?

Post by THE SPARTAN »

koiazliwe wrote:Valve гледаха много несериозно на 1.6 и рядко пускаха ъпдейти които оправят бъговете а те бяха много поне за 100 знам аз.Играта беше евтина и затова може би не се занимаваха да я оправят.CSGO спечелих бета ключ и я играя от "преди да излезе" и беше доста добра в началото: нямаше хакери,патрона влизаше,кратко и ясно меню абе приятно беше да се играе.

След това добавиха: Ще го сравня с АМХ плъгините в сървирите на 1,6

Добавиха скинове,музика (музикални кутии) ,Статисика (колко пъти си скочил през рунда ) това не знам кои го интересува,колко патрона са изтреляни през рунда,машините на които се хостват Валве сървърите са си все същите каквито бяха и преди 3 години.Те знаят,че така натоварени с плъгини старите им компютри изпозвани за сървъри са прекалено слаби,но нищо не правят по въпроса.В youtube има много клипчета как стреляш на едно място а сървърът го отчита на друго.Стигнах до момента да си мисля,че ако се въртя и скачам и стрелям имам по голям шанс да уцеля някой.Хората се въртят и стрелят и дават само глави а ако се прицелиш в главата му не го хитваш повечето пъти което е пълем срам това да се нарича "турнирна FPS игра" бъговете които съм открил са около 50 а като гледам дискусиите за докладване на бъгове излиза,че към момента играта има около 400 бъга.

Остава и големият проблем с чиитърите.Толкова е лесно да се спрявят с тях,че направо си мисля,че умишлено не го правят.Всеки стартиран процес и файл си имат MD5 и SHA уникален цифров подпис.Какво им пречи да ги добавят в VAC хаковете и при влизане в играта ще се знае още в началото има ли хак играча или няма.Такъв античийт има и за 1,6 и работи много успешно.Steam имат и опция да ъплоудват снимки от играта което пък още повече може да улесни хващането на чийтърите като се преглеждат снимките на репортнати играчи и се вотва дали вижда през стените или не.За AIM също имам няколко идей как се хваща.Ама само интерес да има ...
бричед то вече има хакове дето се пускат само като пъхнеш кабела на мишката в буксата, а да не говорим за хаковете в workshop-а, а още повеече, че много кодери продават vac и overwatch bypass-ове (не съм сигурен за ow)
Post Reply

Return to “Counter-Strike: Global Offensive”