[УРОК] Как да си направим sv_downloadurl с руски хост?

В този раздел ще намерите много полезни теми, свързани с CS 1.6

В темите можете да пишете единствено ако имате въпрос, свързан с конкретния урок!
Post Reply
User avatar
iVoka
CS-bg.info Admin
CS-bg.info Admin
Posts: 1325
Joined: 29 Jun 2007, 12:21
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: ivobg92
Contact:

[УРОК] Как да си направим sv_downloadurl с руски хост?

Post by iVoka »

Здравейте потребители на cs-bg.info. Знам че тук има много хора които копират уроци от където им падне без разрешение на автора на даден урок, и това че всеки търси безплатен хост за sv_downloadurl и понеже съм написал мой личен урок, които съм го качил в други два сайта, реших да го споделя и с вас, без някой да ми го е копирал. Следвайте всичко което съм обяснил и ще имате sv_downloadur на вашият сървър :o

1. Отваряте сайта http://yandex.ru и в ляво трябва да видите "Завести почтовый ящик" (Създаване на вашата пощенска кутия) и кликнете на него.
Image

2. Ще ви излезе прозорец за да въведете вашите данни - Име , Фамилия и login ника. Въвеждате ги и кликате на "Дольше" (Нататък)
Image

3. Следващия прозорец е да въведете паролата, след това трябва да я повторите. Следва секретния въпрос и изберете за да си напишете собствен въпрос и след него собствен отговор. Друг e-mail и телефон НЕ СА ЗАДЪЛЖИТЕЛНИ! Остана да въведете кода от картинката и да натисните бутона "Зарегистрировать" (Регистрирай се)
Image

4. Ще ви излезе вашата поща и горе трябва да има едно "Народ" кликате на него.
Image

5. Отваря се страница за "Управление сайтом" (Управление на сайта) и първо трябва да създадете сайта.
За целта кликате на "Создать сайт" (Създайте сайт)
Image
След това ще Ви излезе страница за самият сайт (някакви си настройки) и направо давате "Дольше" (Нататък)
Image
На следващата страница ще Ви излезе "Общие параметры сайта" (Общи параметри на сайта) и пишете някакво име за самият сайт в случаят набързо пишете вашия login ник на регистрацията и давате "Дольше" (Нататък)
Image
Накрая Ви се отваря страница за да си изберете Дизайна, избирате си някакъв (за по бързо нищо не избирате :bigsmile: ) и кликате на "Начать заполнять"(Започнете попълването)Image
и ще трябва да изчакате малко докато създаде сайта. След това можете да затворите сайта и да влезнете наново пак в "Народ" и вече ще ви излезе ftp адреса Ви (както е на долната картинката), но тук вече е едната уловка. Не трябва да гледате какво пише за ftp адрес и направо да го слагате в настройките за свързване във FileZilla, а трябва давам пример с моя рег: walka95.ftp.narod.ru трябва да добавите ftp към адреса.
Image

6. Остана само с FileZilla да качите файловете - модели, звуци, небета и т.н. Ако не знаете как, сега ще ви покажа :P
1) Отваряте FileZilla и горе в ляво отивате на "Файл", а след това на "Манипулатор връзки..."
Image
2) Така остана да настроите настройките на FileZilla за да се свържи с ftp-то. 1.Първо кликате на "Нова връзка" и името трябва да е "narod". 2.След това на "Хост" трябва да напишете (давам пример с мен) walka95.ftp.narod.ru
3.На "Тия удостоверяване" давате да е "Нормално". 4.На "Потребител" пишете login ника от регистрацията си и на 5.парола си пишете паролата от регистрацията от сайта. 6.И накрая остана да кликнете на "Свързване".
Image
!!! Като ви се свърже с ftp сървъра ще ви излезнат едни папки препоръчвам да не ги триете и направо да си направите нова папка с името cstrike и да слагате в нея списъка с карти, модели и т.н. !!!


7. Според мен е по-добре папката да е cstrike , а не serv или server както руснаците го показват в клиповете си и в server.cfg трябва да сложите на нов ред (да подчертая тук е втората уловка, а тя е, че линка към файловете завършва на narod2.ru , а не както в ftp адреса narod.ru без двойката след narod):
(walka95 е моя login акаунт, замествате с вашия)

sv_downloadurl "http://walka95.narod2.ru/cstrike/"
sv_allowupload 1
sv_allowdownload 1


Enjoy
Image

Урока е правен заедно със снимките лично от мен ! Лично съм го тествал и работи, както и още хора и най-важното е, че тегли бързо все едно е на платен хостинг.

Ето и информация за хоста:
#Неограничено пространство за вашите файлове
#Файловете се съхраняват в продължение най-малко 3 месеца. Времето за съхранение може да се увеличи толкова пъти, колкото желаете, или се подновява автоматично, ако файлът(овете) се изтегля(т).
# Максимален размер на файла - до 5 GB

Ето един руски клип който се доближава до моите обяснения

YouTube видео
Last edited by WaLkZ on 20 Apr 2012, 00:03, edited 1 time in total.
User avatar
TTooNN
Потребител
Потребител
Posts: 5
Joined: 04 Jun 2010, 21:37
CS Nick: Punisher
Favorite version: CS: 1.6

Re: [УРОК] Как да си направим sv_downloadurl с руски хост?

Post by TTooNN »

а бързо ли се тегли !?
User avatar
WaLkZ
Потребител
Потребител
Posts: 98
Joined: 23 Apr 2011, 00:42
Favorite version: CS: 1.6
Location: Варна

Re: [УРОК] Как да си направим sv_downloadurl с руски хост?

Post by WaLkZ »

TTooNN wrote:а бързо ли се тегли !?
Да, даже са го подобрили малко по-бързо тегли от преди
User avatar
ReMeRa
Потребител
Потребител
Posts: 8
Joined: 14 Dec 2008, 00:19
Skype: martinaka18
Location: Бургас

Re: [УРОК] Как да си направим sv_downloadurl с руски хост?

Post by ReMeRa »

пише ми неуспешно свързване с сървър :(
User avatar
kramer
Потребител
Потребител
Posts: 132
Joined: 09 Apr 2010, 19:18
Favorite version: CS: 1.6

Re: [УРОК] Как да си направим sv_downloadurl с руски хост?

Post by kramer »

walka95 wrote:
TTooNN wrote:а бързо ли се тегли !?
Да, даже са го подобрили малко по-бързо тегли от преди
Какво разбираш под бързо? Сравнено с 000webhost как е, защото веднага бих се прехвърлил на него, ако е по-добро, тъй като за момента нямам платен хост...
User avatar
ReMeRa
Потребител
Потребител
Posts: 8
Joined: 14 Dec 2008, 00:19
Skype: martinaka18
Location: Бургас

Re: [УРОК] Как да си направим sv_downloadurl с руски хост?

Post by ReMeRa »

Направих всичко само че само на мен ми тегли бързо ...
User avatar
lamer4e7o
Потребител
Потребител
Posts: 1879
Joined: 13 Aug 2007, 10:24
Favorite version: CS: 1.6
Location: Горна Оряховица

Re: [УРОК] Как да си направим sv_downloadurl с руски хост?

Post by lamer4e7o »

Премахни едрия шрифт от поста си или темата отива в Кофата.
User avatar
DqvolaBG
Потребител
Потребител
Posts: 3
Joined: 20 May 2011, 13:46
Skype: dqvola616
CS Nick: cs[BG]OKO
Favorite version: CS: 1.6
Location: Пловдив

Re: [УРОК] Как да си направим sv_downloadurl с руски хост?

Post by DqvolaBG »

благодаря
Post Reply

Return to “Уроци”