CS Source - crash-ва под windows 7!

Дискусии относно Counter-Strike Source.
Locked
User avatar
G0ld
Потребител
Потребител
Posts: 8
Joined: 08 Jul 2010, 20:33

CS Source - crash-ва под windows 7!

Post by G0ld »

Пробах какви ли не версии... все с последният пач v69 за да мога да играя в повечето сървъри и мания... но ту играеш ту те изхвърли. Дава така известната на много хора грешка - hl2.exe stop working... какви ли не начини не гледах в нета все същата работа. Как да му се не види да подкараме играта нормално без да ни crash-ва.....

п.с. Много хора са така. В коментари под торенти, мой приятели и хора във други форуми. Някакво решени има ли въобще? И съм опитал всички възможни версии и все уж добри. С най-новият пач разбира се... ъпдейтнал съм всичко. Има някаква несъвместимост със 7-цата... :|
User avatar
sonaki
Потребител
Потребител
Posts: 211
Joined: 29 Sep 2007, 14:08
Skype: plamen2138
CS Nick: sonaki
Favorite version: CS: Global Offensive
Steam Community ID: sonaki_DrakE
Location: Шумен
Contact:

Re: CS Source - crash-ва под windows 7!

Post by sonaki »

CS:Source OrangeBox NonSteam:

Code: Select all

http://css.setti.info/news/Counter.Strike.Source.2010.Orange.Box.NoSteam.[Setti].torrent
След това пачваш до последна версия с това:
Patch v49(Cumulative) (1.0.0.69) -> Patch v49 (2011-12-29)
Download
User avatar
G0ld
Потребител
Потребител
Posts: 8
Joined: 08 Jul 2010, 20:33

Re: CS Source - crash-ва под windows 7!

Post by G0ld »

Аз май и този съм пробвал, но ще опитам вече за последно.... и дори да не ме изхвърли с този стар пач какво да играя??? Като почти всички съвъри са ъпдейтнати до последния 69!??

-- Пет Яну 06, 2012 11:36 pm --

Отново губене на време с поредната версия.... пак казвам проблема няма да се реши със смяната на друг сорс от друго място!!! Същата грешка тъкмо влизам и.... hl2.exe спря да работи.... Оставете, няма да го играя и това е. :new_puppy_dog_eyes: В форума на мания видях,че и хора с Xp им прави мизериии... тия от Валве-то много зле... освен май да се закупи играта и да нямаш ядове не виждам друг начин. Но до сега нито 1.6 нито 1.5 през годините е имал такъв проблем... а съм го играл на 3 ОС-i.... Много слабо.
User avatar
sonaki
Потребител
Потребител
Posts: 211
Joined: 29 Sep 2007, 14:08
Skype: plamen2138
CS Nick: sonaki
Favorite version: CS: Global Offensive
Steam Community ID: sonaki_DrakE
Location: Шумен
Contact:

Re: CS Source - crash-ва под windows 7!

Post by sonaki »

G0ld wrote:Аз май и този съм пробвал, но ще опитам вече за последно.... и дори да не ме изхвърли с този стар пач какво да играя??? Като почти всички съвъри са ъпдейтнати до последния 69!??

-- Пет Яну 06, 2012 11:36 pm --

Отново губене на време с поредната версия.... пак казвам проблема няма да се реши със смяната на друг сорс от друго място!!! Същата грешка тъкмо влизам и.... hl2.exe спря да работи.... Оставете, няма да го играя и това е. :new_puppy_dog_eyes: В форума на мания видях,че и хора с Xp им прави мизериии... тия от Валве-то много зле... освен май да се закупи играта и да нямаш ядове не виждам друг начин. Но до сега нито 1.6 нито 1.5 през годините е имал такъв проблем... а съм го играл на 3 ОС-i.... Много слабо.
Няма такъв пач v69... има версия 1.0.0.69 която се ъпдейтва с пач v49 ;)
User avatar
G0ld
Потребител
Потребител
Posts: 8
Joined: 08 Jul 2010, 20:33

Re: CS Source - crash-ва под windows 7!

Post by G0ld »

Все тая как се води......не може да се играе и това е... благодаря все пак за опита ти...

-- Съб Яну 07, 2012 1:16 pm --

Аз си намерих мое решение да видим до кога ще изкара. Свалих по-стара версия която качиха в един тракер на друга верига, но няма да правя реклама. Там не са с най-новата версия. В момента не ме крашва и играя там. По-добре да играя само в 1,2 сървъра отколкото да съм с последната версия, но да не мога нито 1. Дали пък от толкова много пачове и версии не се е сбозила играта? В момента играя, но ме е страх,че ако я ъпдейтна до последната версия за да играя в Мания и на други места които са с нея ще почне пак да ми крашва. Вариянта е да пазя тази версия за да си играя в този сървър пък да инсталирам пак същата, но да я пачна с последния пач. Ако крашне ще си пускам другия и това е. За мен друго решение няма , но е по-добро от нищото:) И ще търся други сървъри които са на тази версия.... :dcygpd:

-- Нед Яну 08, 2012 8:54 pm --

Дадоха ми друг пач! Най-после не ми крашва, не мога да повярвам... единсвеният проблем е само,че с него ми бъгна радара. Виждам ги, но не като на карта ами е целият зелен както на 1.6! Но поне играя (: :o
User avatar
Linux-BG
Потребител
Потребител
Posts: 18
Joined: 28 Jan 2012, 17:26
Favorite version: CS: 1.6

Re: CS Source - crash-ва под windows 7!

Post by Linux-BG »

То какво ли не Crash под този Windows 7 :clapp:
Locked

Return to “Counter-Strike Source”