HLSM

Дискусии относно програми, свързани единствено с Counter-Strike
Locked
User avatar
Robin Hood
Потребител
Потребител
Posts: 515
Joined: 29 Jan 2012, 16:28
CS Nick: SIEG HEIL
Favorite version: CS: 1.6
Location: СССР

HLSM

Post by Robin Hood »

Ако някой знае да ми каже как да си настроя HLSM , защото в другата тема не ми показма снимките
User avatar
Vanhai
Vanhai
Vanhai
Posts: 307
Joined: 17 Jun 2011, 17:30

Re: HLSM

Post by Vanhai »

Заповядай линк за HLSM, за всеки случай, ако я нямаш все още или не можеш да я намериш. :D
1. Отваряш програма.
Image
2. Натискаш десен бутон на мишката върху програмата и избираш „New Server...“.
Image
3. Срещу „Server Name“ вписваш името, което да се показва в програмата.
Срещу „Priority“ избираш „Real Time“, за да се зададе приоритет на сървъра „Реално време“.
Слагаш отметка на „Hide The Server“, ако искаш сървъра да се скрие и да не ти се показва долу в бара.
Натискаш на „Browse...“ и показваш пътя на програмата до hlds.exe в платформата, от която ще стартираш сървъра.
Под „Run Parameters“ поставяш съдържанието от hlds.bat, който се намира в платформата на сървъра. Ако не знае за какво служи този файл може да погледнеш тази тема.
Ако си с повече от едно ядро на процесора натисни върху „Process Affinity“ и остави отметка на последното ядро. Понеже CS сървъра не може да използва повече от едно ядро, то няма смисъл да оставяш отметките на всички ядра, ако ме разбираш. :)
Image
User avatar
Robin Hood
Потребител
Потребител
Posts: 515
Joined: 29 Jan 2012, 16:28
CS Nick: SIEG HEIL
Favorite version: CS: 1.6
Location: СССР

Re: HLSM

Post by Robin Hood »

а да и аз бях направил това но бях сложил отметка и на CPU и на CPU 1 и ми се бъгваше нещо , и да знам какво е бат :)
User avatar
eray2002
Потребител
Потребител
Posts: 3
Joined: 25 Dec 2013, 13:50

Re: HLSM

Post by eray2002 »

Как се сменят сервери
Locked

Return to “Програми”