Как да инсталираме myAC и обсъждания

Дискусии относно програми, свързани единствено с Counter-Strike
indikator

h1

Post by indikator »

awe pi4owe s edin priqtel imame lan server. i taka za da ne vlizat hakeri probvahme hlguard(pretyrsva za hakowe no ne moje da gi nameri) probvahme sxe injected (kikva vseki daje i da si s client -probvahme vsi4ko ip , versiq) i sega napravihme myac - pomislihme 4e si raboti normalno (tezi bez clienti gi kikva ) no se okaza 4e bezproblemno vlizas s hak zaedno s clienta -vse edno nqma anticheat ...pls help!!! :( :( :(
User avatar
iVoka
CS-bg.info Admin
CS-bg.info Admin
Posts: 1317
Joined: 29 Jun 2007, 12:21
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: ivobg92
Contact:

Post by iVoka »

Почвай да превеждаш на кирилица, че трябва да го трия иначе поста ти.

Един съвет от мене - не си товари сървъра с Anticheats, и без това няма да помогнат :D Сложи най-добрите си приятели админи с фулл права и да седят по цял ден в сървъра :wink:
mAkE

Post by mAkE »

ivo то така да беше и в сървъра на делириум ( цс-бг.инфо ) да ги сложи с фулл права и да седят поне няколко часа ( да не кажем по цял ден щото той е голям и значи неговите фр-та ще са доста големи и ще имат работа и няма да могат да са по цял ден :cry: )
iaponesa

Post by iaponesa »

защо пускам my ac server i my ac klient нали както трябва и като вляза в сервера ме киква и не само мене а сички които влязат вупреки че са пуснали my ac
porshegt

Post by porshegt »

пратете ми линк за myAc
User avatar
iVoka
CS-bg.info Admin
CS-bg.info Admin
Posts: 1317
Joined: 29 Jun 2007, 12:21
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: ivobg92
Contact:

Post by iVoka »

porshegt wrote:пратете ми линк за myAc
http://cs-bg.info/myac_16.php
VeRs@c3

Post by VeRs@c3 »

някой ако ми даде myac server версия над 1.3.0 ще сьм му много благодарен
User avatar
pingwin
V.I.P
V.I.P
Posts: 278
Joined: 02 Aug 2007, 18:41

Post by pingwin »

еМИ на ман1а сървърите са с myaC 1.3.4 май ... www.cs.man1a.com това им е сайт може да си го изтеглиш и да вземеш IP-то на някой сървър и да си цъкаш :]
VeRs@c3

Post by VeRs@c3 »

не ти говора за да играя на други сьрвьри говора ти да ми се даде за моя сьрвьр не сьм казал "MYAC CLIENT" А "MYAC SERVER"
User avatar
iVoka
CS-bg.info Admin
CS-bg.info Admin
Posts: 1317
Joined: 29 Jun 2007, 12:21
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: ivobg92
Contact:

Post by iVoka »

В сайта добавих и една от последните версии - 1.3.5 Server + Client ;)
User avatar
lamer4e7o
Потребител
Потребител
Posts: 1879
Joined: 13 Aug 2007, 10:24
Favorite version: CS: 1.6
Location: Горна Оряховица

Post by lamer4e7o »

iVoka wrote:В сайта добавих и една от последните версии - 1.3.5 Server + Client ;)
Добра работа! 8)
4o3uTo

anti cheat

Post by 4o3uTo »

хора ако може някои да ми помогне защо когато си стартирам май ац ми се ресва компа ако когато сам стартирал схе инжектед ми изхжърля от сървара мерси .... 4o3uto@gmail.com
pe602222

Post by pe602222 »

Малко помощ ще ми дойде добре наскоро реших да си сложа MyAC но как да сложа надпис като киква хората да знаят от каде да си изтеглят програмката като на маниа например ще бъда мн благодарен ако някоой каже как :o
Mas7ers0N

а да питам

Post by Mas7ers0N »

зашто немои да се промени [myAC] It is required to start myAC.Client !!!
???? искам да сложа саита от кадето да се изтегли ама не се променя !!!за6тоо
vapci

Post by vapci »

аз съм с HLGuard съм много доволен лове hackove като cd hack , wallhack и speed hack направо им слага pernament ban , бих казал че съм ацки доволен . препоръчвам го и на вас :o :o :P :P
Post Reply

Return to “Програми”