Моля за помощ относно програмата VHE

Ако нещо не ви е ясно относно направата на карти за Counter-Strike, раздела е точното място, където да попитате.
Post Reply
User avatar
G-Welcome
Потребител
Потребител
Posts: 165
Joined: 19 Jan 2014, 17:21
Skype: the_welme
CS Nick: too fasT
Favorite version: CS: 1.6

Моля за помощ относно програмата VHE

Post by G-Welcome »

Здравейте! Трябва ми помощ относно програмата Valve Hammer Editor.
Изтеглих програмата, но като я пускам излиза някаква грешка.. Поразрових се малко в интернет, но не намерих отговори! Обаче разбрах, че трябва да се теглят допълнителни неща за да тръгне програмата, съответно за да си направиш картата на cs. За подробности като да направя небето облачно или слънчево не искам! Просто искам да разбера как да включа програмата и да работя спокойно. Ако може да ми дадете линк към инсталацията на нещо което трябва за програмата, ще ви благодаря искрено! А ако има човек който е правил много мапове (да карам направо - разбира много от програмата и няма пропуски по нея) да ме намери на скайпа който ще дам по-от долу ако може!
Благодаря ви предварително, и се надявам, че някой ще иска да ми помогне :)

Скайп: the_welme
User avatar
mashinka
www.Dragoserv.eu - Администратор
www.Dragoserv.eu - Администратор
Posts: 8
Joined: 14 Sep 2013, 18:56
Skype: BashKillera@Dragoserv.eu
CS Nick: BashKilleera
Steam Community ID: BashKillera
Contact:

Re: Моля за помощ относно програмата VHE

Post by mashinka »

Дай ни информация каква грешка ти излиза, не можем да гадаем по кристално кълбо ;).
User avatar
G-Welcome
Потребител
Потребител
Posts: 165
Joined: 19 Jan 2014, 17:21
Skype: the_welme
CS Nick: too fasT
Favorite version: CS: 1.6

Re: Моля за помощ относно програмата VHE

Post by G-Welcome »

Остави, един мой приятел реши да ми каже.. С това се оправих, вече мога да работя, но като начертая стената (примерно) цъкам върху "Browse", избирам си стената и не знам как да я добавя! :mnmn?:
Ако разбираш от програмата и това ти е лесно бих искал да ме намериш на скайп: the_welme
Post Reply

Return to “Въпроси и проблеми”