► Правила за запетая ◄

Тук ще си помагаме за всичко, свързано с училището - есета по определени теми и др.
User avatar
Vanhai
Vanhai
Vanhai
Posts: 307
Joined: 17 Jun 2011, 17:30

Re: Правила за запетая

Post by Vanhai »

Това си е направооо, срамота! Да знаете БЪЛГЪРСКИ ЕЗИК, а да не можете да го пишете... :shock: :x
User avatar
NikolayDONG
V.I.P
V.I.P
Posts: 839
Joined: 14 Jan 2010, 20:31
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: lastsummerbg

Re: Правила за запетая

Post by NikolayDONG »

Mu6o wrote:Mu6o го остави, той от 7-ми клас не учи български език, учи се сам от "улицата"(форумите)...
Аз също. :) Ако погледнете мненията ми в началото, когато съм се регистрирал, ще забележите, че почти нямам запетайки и точки, да не говоря за удивителни и въпросителни. Но много хора сега ми казват, че съм си променил много правописа. И да си призная, форумът ми оправи правописа, и най-много Шушула и Ламерче7о (непрекъснато им гледах мненията и се учех леко по-леко).
Не казвам, че имам "прекрасен" правопис, но се надявам с времето да си го оправя.
User avatar
-lol-
®
Posts: 387
Joined: 27 Jan 2011, 11:46
Steam Community ID: Quadcorebg

Re: Правила за запетая

Post by -lol- »

hhh wrote: Аз също. :) Ако погледнете мненията ми в началото, когато съм се регистрирал, ще забележите, че почти нямам запетайки и точки, да не говоря за удивителни и въпросителни. Но много хора сега ми казват, че съм си променил много правописа. И да си призная, форумът ми оправи правописа, и най-много Шушула и Ламерче7о (непрекъснато им гледах мненията и се учех леко по-леко).
Не казвам, че имам "прекрасен" правопис, но се надявам с времето да си го оправя.
Всъщност като бях по-малък и аз пишех някои думи грешно , но с времето се научих кое как е.Все пак и ламерчето не е бил съвсем добре:
lamer4e7o wrote:Здравейте ! И аз реших да пусна кандидатурка, но съм сигУрен, че няма да ме изберете, но все пак да опитам :)
Симеон се казвам на 15 години от гр. Горна Оряховица, познавам добре функциИте на phpBB 3, и съм бил модератор в доста известни форуми. Посещавам сайта/форума всеки ден по няколко часа. Имам едно предупреждение във форума. Регистриран съм от 2 години. Надявам се да ме Одобрите. Ако ме мислите за спамер казвайте НЕ и не се притеснявайте. :bigsmile: Чао и Лек ден ! :)
П.С. Нямам нищо против да пратя ЕГН на Иво, само, че на ЛС, пък и без това той ме знае. :)
До тука - 4 грешки.
User avatar
lamer4e7o
Потребител
Потребител
Posts: 1879
Joined: 13 Aug 2007, 10:24
Favorite version: CS: 1.6
Location: Горна Оряховица

Re: Правила за запетая

Post by lamer4e7o »

Виж кога съм писал това мнение… Няма смисъл да спорим на кого е по-добър правописа и кой допуска по-малко грешки. Питай Шушула, той е експерта, той ще ти каже. :mrgreen:
User avatar
-lol-
®
Posts: 387
Joined: 27 Jan 2011, 11:46
Steam Community ID: Quadcorebg

Re: Правила за запетая

Post by -lol- »

lamer4e7o wrote:Виж кога съм писал това мнение… Няма смисъл да спорим на кого е по-добър правописа и кой допуска по-малко грешки. Питай Шушула, той е експерта, той ще ти каже. :mrgreen:
Всъщност и аз допускам някои грешки . По-важното е , че не си останал на този хал.
User avatar
AAAAAAAAAAAAAAAAAA
Потребител
Потребител
Posts: 22
Joined: 04 Nov 2013, 17:20

Re: Правила за запетая

Post by AAAAAAAAAAAAAAAAAA »

Учиш ни как да пишем грамотно...? А ти допускаш 100 грешки в едно изречение... Нали знаеш, че "В" се пише със главна буква, при думата "Ви"...? :sarcastic_hand:
Post Reply

Return to “Училище”