Заявки за уроци

В този раздел ще се поместват уроците, свързани с програмирането и дизайна.
Post Reply
User avatar
Plornt
Потребител
Потребител
Posts: 256
Joined: 10 May 2008, 11:23
Location: София, България

Заявки за уроци

Post by Plornt »

Ако имате нужда от някакъв урок, направете заявка в тази тема :)
User avatar
Ani_98
Потребител
Потребител
Posts: 11
Joined: 14 Apr 2010, 17:52
Skype: an4o_jz
CS Nick: Ani|CS
Location: София

Re: Заявки за уроци

Post by Ani_98 »

Ами аз нямам точно нужда от урок ами от помощ! :D Значи, свързано е с Фотошопа. Преди няколко месеца се мъчих да го изтегля, но като го свалих и го включих ми пише, че трябва да напиша парола (код, който получавм, когато КУПЯ програмата!). Но аз нямам такъв код пък и не искам да купувам Фотошопа. Ще ми кажеш ли как мога да го сваля без да го купувам или да ми дадеш код, който да вкарам! :cry: Мерси предварително! :mrgreen:
User avatar
SouthWind
V.I.P
V.I.P
Posts: 324
Joined: 11 Jul 2009, 20:42
Location: Пловдив

Re: Заявки за уроци

Post by SouthWind »

http://zamunda.net/details.php?id=166301&hit=1
Аз съм с него и нямам никакви проблеми :)
User avatar
Ani_98
Потребител
Потребител
Posts: 11
Joined: 14 Apr 2010, 17:52
Skype: an4o_jz
CS Nick: Ani|CS
Location: София

Re: Заявки за уроци

Post by Ani_98 »

Много ти благодаря, и предварително да питам - трябва ли такъв код и т.н. или само го тегля като всяка друга програма и го стартирам?
User avatar
SouthWind
V.I.P
V.I.P
Posts: 324
Joined: 11 Jul 2009, 20:42
Location: Пловдив

Re: Заявки за уроци

Post by SouthWind »

Няма код. Това е Portable версия :)
User avatar
w0s7y-
PS3 THE BEST
PS3 THE BEST
Posts: 183
Joined: 15 Aug 2008, 14:18
Favorite version: CS: 1.6

Re: Заявки за уроци

Post by w0s7y- »

Може ли някой да направи ВИДЕО урок за сигнатура,че тази на Muffin не ми се получава.А на WildCat е футболна. :oops: А,и още нещо.Когато се опитвам да пиша ми излиза някакъв Error и не мога да пиша нищо.Ето Error-а "Cloud not complete your request becouse something prevented the text engine beign initzialed".
User avatar
Ani_98
Потребител
Потребител
Posts: 11
Joined: 14 Apr 2010, 17:52
Skype: an4o_jz
CS Nick: Ani|CS
Location: София

Re: Заявки за уроци

Post by Ani_98 »

Добре, аз свалих версията. Сега ми остава само да я инстална и я стартирам! Благодаря! Само ще помоля още да не затварят темата, че може още някой да има проблем (или аз :oops: )!
User avatar
SouthWind
V.I.P
V.I.P
Posts: 324
Joined: 11 Jul 2009, 20:42
Location: Пловдив

Re: Заявки за уроци

Post by SouthWind »

w0s7y- wrote:Може ли някой да направи ВИДЕО урок за сигнатура,че тази на Muffin не ми се получава.А на WildCat е футболна. :oops: А,и още нещо.Когато се опитвам да пиша ми излиза някакъв Error и не мога да пиша нищо.Ето Error-а "Cloud not complete your request becouse something prevented the text engine beign initzialed".
Ако искаш мога да направя урок за подобна сигнатура: http://prikachi.com/users/extreamer/139H.png
Макар, че тази не се получи, но ще е нещо подобно.
User avatar
Ani_98
Потребител
Потребител
Posts: 11
Joined: 14 Apr 2010, 17:52
Skype: an4o_jz
CS Nick: Ani|CS
Location: София

Re: Заявки за уроци

Post by Ani_98 »

Опа, изникна едно проблемче - значи свалих програмата с Бит Комет и като цъкна на Опен ми си отваря! Цъкам Рън, за да започна да я инсталирам. Инсталацията зъвършва, прозореца се маха и програма - НЯМА! Знаеш ли евентуално каква е причината? :cry:
User avatar
TheOnLy
V.I.P.
V.I.P.
Posts: 514
Joined: 30 Mar 2009, 14:35
Steam Community ID: 34490057
Location: Карлово

Re: Заявки за уроци

Post by TheOnLy »

Трябват ми уроци за фотошоп ефектни и хубави :)
User avatar
SouthWind
V.I.P
V.I.P
Posts: 324
Joined: 11 Jul 2009, 20:42
Location: Пловдив

Re: Заявки за уроци

Post by SouthWind »

Ani_98 wrote:Опа, изникна едно проблемче - значи свалих програмата с Бит Комет и като цъкна на Опен ми си отваря! Цъкам Рън, за да започна да я инсталирам. Инсталацията зъвършва, прозореца се маха и програма - НЯМА! Знаеш ли евентуално каква е причината? :cry:
Да, няма, защото трябва да я потърсиш в папката, където си избрал да се инсталира.
User avatar
Ani_98
Потребител
Потребител
Posts: 11
Joined: 14 Apr 2010, 17:52
Skype: an4o_jz
CS Nick: Ani|CS
Location: София

Re: Заявки за уроци

Post by Ani_98 »

Extreamer wrote:
Ani_98 wrote:Опа, изникна едно проблемче - значи свалих програмата с Бит Комет и като цъкна на Опен ми си отваря! Цъкам Рън, за да започна да я инсталирам. Инсталацията зъвършва, прозореца се маха и програма - НЯМА! Знаеш ли евентуално каква е причината? :cry:
Да, няма, защото трябва да я потърсиш в папката, където си избрал да се инсталира.
Еми аз отворих папката - в С диск на Dolnloads и след това... Какво? :coffee1:
User avatar
w0s7y-
PS3 THE BEST
PS3 THE BEST
Posts: 183
Joined: 15 Aug 2008, 14:18
Favorite version: CS: 1.6

Re: Заявки за уроци

Post by w0s7y- »

Extreamer wrote:
w0s7y- wrote:Може ли някой да направи ВИДЕО урок за сигнатура,че тази на Muffin не ми се получава.А на WildCat е футболна. :oops: А,и още нещо.Когато се опитвам да пиша ми излиза някакъв Error и не мога да пиша нищо.Ето Error-а "Cloud not complete your request becouse something prevented the text engine beign initzialed".
Ако искаш мога да направя урок за подобна сигнатура: http://prikachi.com/users/extreamer/139H.png
Макар, че тази не се получи, но ще е нещо подобно.
Извинявай,но ми трябва за нещо по така.Да не е футболна.Нещо като в подписа ми. :)
User avatar
tishkyyy -.-
Потребител
Потребител
Posts: 59
Joined: 03 Mar 2010, 08:52
Favorite version: CS: 1.6
Location: Стара Загора
Contact:

Re: Заявки за уроци

Post by tishkyyy -.- »

Extreamer,може ли да направиш такъв урок?
User avatar
Ani_98
Потребител
Потребител
Posts: 11
Joined: 14 Apr 2010, 17:52
Skype: an4o_jz
CS Nick: Ani|CS
Location: София

Re: Заявки за уроци

Post by Ani_98 »

Extreamer, моля те, обясни ми - след като намеря програмата в папката, където съм избрала да я инсталирам, какво да направя!? Като натисна с десен бутон и Опен, то се инсталира, прозореца се изключва и програмата я няма в старт менюто, а само в папката, където съм го свалила! :new_puppy_dog_eyes: Моля те, помогни!!! :coffee1: Благодаря предварително!
Post Reply

Return to “Учебни теми”