Система от JoKeR v.01

Каталог на готовите системи за управление на съдържанието (Content Management System) - e107, Joomla, Drupal, Wordpress, phpFusion.
Locked

Харесва ли ви системата

ДА
1
25%
НЕ
3
75%
 
Total votes: 4

User avatar
Lizard
Потребител
Потребител
Posts: 10
Joined: 28 Dec 2012, 19:18
Skype: joker.leet
CS Nick: Lizard
Favorite version: CS: 1.6
Location: BCA-Group
Contact:

Система от JoKeR v.01

Post by Lizard »

Здравейте системата не е кой знае какво дизайна не е мой само системата :)
Молия не променияите в флоотера: Design by definition a.k.a bionse - Code Design by PhenomSquad - System by JoKeR
SQL се намира в главната директория папка: SQL


Файлове за редакция.

Code: Select all

config.php
lgsl/lgsl_files/lgsl_config.php
admin/.htaccess
.htaccess
Демо Система 1. http://prikachi.com/images/106/6077106N.png
Демо Система 2. http://prikachi.com/images/109/6077109p.png
Демо Админ Панел 3. http://prikachi.com/images/112/6077112V.png
Демо ЛГСЛ 4. http://prikachi.com/images/115/6077115o.png


Линк за истеглияне на системата:
http://dox.bg/files/dw?a=629835ef30
Last edited by Lizard on 02 Apr 2013, 16:47, edited 2 times in total.
User avatar
quakeN
5k
Posts: 176
Joined: 12 Nov 2012, 09:56
Skype: quaken.bg
CS Nick: quakeN
Favorite version: CS: Global Offensive
Steam Community ID: quakendaking

Re: Система от JoKeR

Post by quakeN »

Искам да питам защо като отворя .htaccess ми пише че няма памет да го запиша веднага.
User avatar
Lizard
Потребител
Потребител
Posts: 10
Joined: 28 Dec 2012, 19:18
Skype: joker.leet
CS Nick: Lizard
Favorite version: CS: 1.6
Location: BCA-Group
Contact:

Re: Система от JoKeR

Post by Lizard »

как така некакси немога да те разбера :D
User avatar
coreNation
Потребител
Потребител
Posts: 5
Joined: 11 Mar 2013, 20:46

Re: Система от JoKeR

Post by coreNation »

Е как ще разбереш ?? Аз от както съм се регистрирал в форума се начудих на помии една камара хора ви казаха ,че не трябва да пълните форума с излишен боклук а вие продължавате. Каква е тази "система"? Това не може да се нарече система а плюс това кода не е твой а е от на short "системата" и от други системи. Ти изобщо седна ли да погледнеш сайта как изглежда? Направо да му се пресере на човек като го погледне. До колкото виждам ти не знаеш прости неща а си тръгнал да правиш "системи" и то с безплатни кодове. А също не разбирам защо да не се променя ФЛООТЕРА след като тази помия не е твоя а е на някой друг ? Опитал да тури некав готов дизайн върху готова система и хайде system by joker :X Първо се научи да пишеш правилно и научи PHP и тогава прави "системи". Боже :X
User avatar
Lizard
Потребител
Потребител
Posts: 10
Joined: 28 Dec 2012, 19:18
Skype: joker.leet
CS Nick: Lizard
Favorite version: CS: 1.6
Location: BCA-Group
Contact:

Re: Система от JoKeR v.01

Post by Lizard »

1 . НЕ пцувай и 2. системата е направена от много кодове на други системи :P имаш ли некакав проблем ?
User avatar
vank1ta
Потребител
Потребител
Posts: 148
Joined: 06 May 2012, 17:36

Re: Система от JoKeR v.01

Post by vank1ta »

браво много хубава система защо не я продаде?!?!?! трябва да почнеш да пишеш вече само такива системи и доста парички ще изкарваш пък и да не ги продаваш пак е много е хубава системата направо я слагам ей сега на моя сайт... :) 10/10 :clapp:
User avatar
AwesomeLife
Потребител
Потребител
Posts: 404
Joined: 19 Feb 2012, 23:18

Re: Система от JoKeR v.01

Post by AwesomeLife »

Мдам системата е много яка и на мен ми харесва ;] Дори мога да поработя да я модна , нещо каквото е направил и колегата .
User avatar
vank1ta
Потребител
Потребител
Posts: 148
Joined: 06 May 2012, 17:36

Re: Система от JoKeR v.01

Post by vank1ta »

BeNJI wrote:Мдам системата е много яка и на мен ми харесва ;] Дори мога да поработя да я модна , нещо каквото е направил и колегата .
:sarcastic_hand: човек да не си направи гавра с вас... :D то не ли ви писна само да крадете на хората кодовете и после системата била ваша, направо ми става лошо като ва гледам, то може може, но ви прекалявате вече...
User avatar
Nooby
Потребител
Потребител
Posts: 40
Joined: 01 Dec 2012, 11:26

Re: Система от JoKeR v.01

Post by Nooby »

Това не е ли системата на @isito ?
User avatar
AwesomeLife
Потребител
Потребител
Posts: 404
Joined: 19 Feb 2012, 23:18

Re: Система от JoKeR v.01

Post by AwesomeLife »

vank1ta wrote:
BeNJI wrote:Мдам системата е много яка и на мен ми харесва ;] Дори мога да поработя да я модна , нещо каквото е направил и колегата .
:sarcastic_hand: човек да не си направи гавра с вас... :D то не ли ви писна само да крадете на хората кодовете и после системата била ваша, направо ми става лошо като ва гледам, то може може, но ви прекалявате вече...
Хаха , спокойно не съм тръгнал да си я слагам брех , ма май и ти от шега не разбираш (rofl)

Иначе дизайна що годе наистина ми харесва може да се опитам да направя подобен , ама за кодировка ме няма :wink:
User avatar
coreNation
Потребител
Потребител
Posts: 5
Joined: 11 Mar 2013, 20:46

Re: Система от JoKeR v.01

Post by coreNation »

radomir wrote:1 . НЕ пцувай и 2. системата е направена от много кодове на други системи :P имаш ли некакав проблем ?
Ти направил ли си труда да погледнеш системата колко смешно изглежда? Не съм длъжен да гледам помията на някакви си деца. Като ти вляза в сайта ми изкачат 20 грешки! Затова първо научи PHP и чак тогава започни да правиш такива неща защото сега крайния резултат е една помия.
User avatar
EXTM
Потребител
Потребител
Posts: 15
Joined: 10 Mar 2013, 16:44
Contact:

Re: Система от JoKeR v.01

Post by EXTM »

Система от JoKeR v.01 хахаха сигурен ли си ? :coffee1: аз пък мисля,че кодовете са на шорт. :D :sarcastic_hand: Само си моднал лгсл-то и това е. :X
User avatar
Charlike Mike Reagent
Потребител
Потребител
Posts: 395
Joined: 29 Jun 2012, 12:28
CS Nick: Deusch. или BashCaroline#
Favorite version: CS: 1.6
Contact:

Re: Система от JoKeR v.01

Post by Charlike Mike Reagent »

Айде заключваме темата, поради множество нарушения, спам, безсмислие. Ще се научите.
Locked

Return to “CMS - каталог на готови системи”