SMS Админ система

Каталог на готовите системи за управление на съдържанието (Content Management System) - e107, Joomla, Drupal, Wordpress, phpFusion.
User avatar
JustyleR
Web Developer !
Posts: 306
Joined: 23 Aug 2012, 16:44
CS Nick: JustyleR
Favorite version: CS: Global Offensive
Steam Community ID: JustyleRbAbY

Re: SMS Админ система

Post by JustyleR »

sed1 wrote:Добра система промених я малко и стана още по-добре - http://www.uploadche.info/img/e30793.png
Извинявай, ако може само да оставиш футъра който си беше, все пак системата съм я писал аз :)
User avatar
See ya later aligator
V.I.P
V.I.P
Posts: 585
Joined: 07 Feb 2011, 22:00

Re: SMS Админ система

Post by See ya later aligator »

Първо не са ти нужни 18 години за да имаш карта на твое име, трябва да имаш навършени 16 мисля и лична карта, след което със съгласие на родителите ти се издава карта на твое име и т.н. Поне преди беше така. Второ не са ти нужни 18 години и да имаш карта за да се регистрираш, в който и да било сайт за разплащане чрез SMS-и. Просто ще ползваш картата и данните на мама и тате.
То не бяхте умници то не бяхте тъпи... не знам какво спорите и двамата. Които използва системата ще си има много главоболия. По описанието ми става ясно, че ако се използва ще има над 15 заявки на ден за SMS админ, но от кода няма да става нищо. Т.е. ще има опити за измама и т.н. Сетете се сами как
ще протече всичко защото ме мързи да обяснявам.

Най-добре ще е да се направи чрез мобио или друг сайт + проверка за валиден код и т.н.
Успех с "програмирането".
User avatar
JustyleR
Web Developer !
Posts: 306
Joined: 23 Aug 2012, 16:44
CS Nick: JustyleR
Favorite version: CS: Global Offensive
Steam Community ID: JustyleRbAbY

Re: SMS Админ система

Post by JustyleR »

2HELL wrote:Първо не са ти нужни 18 години за да имаш карта на твое име, трябва да имаш навършени 16 мисля и лична карта, след което със съгласие на родителите ти се издава карта на твое име и т.н. Поне преди беше така. Второ не са ти нужни 18 години и да имаш карта за да се регистрираш, в който и да било сайт за разплащане чрез SMS-и. Просто ще ползваш картата и данните на мама и тате.
То не бяхте умници то не бяхте тъпи... не знам какво спорите и двамата. Които използва системата ще си има много главоболия. По описанието ми става ясно, че ако се използва ще има над 15 заявки на ден за SMS админ, но от кода няма да става нищо. Т.е. ще има опити за измама и т.н. Сетете се сами как
ще протече всичко защото ме мързи да обяснявам.

Най-добре ще е да се направи чрез мобио или друг сайт + проверка за валиден код и т.н.
Успех с "програмирането".
Браво, страхотна реч ;) Имаш ли и други ?
Пуснал съм тази система защото я направих и с времето ще си я ъпдейтвам, ако имаш проблем ми пиши на ЛС.
Да не би всички да са по 16,17 и 18 години ? Ами ако на някой от родителите няма не е толкова запознат с това и си мисли че може по някакъв начин да го ограбят ?
Има много предпазливи родители, едвали всички ще почнат да се съгласяват защото на дете им така им хрумнало, че то след 1 месец като веригата пропадне какво ? да спират картата ?
User avatar
See ya later aligator
V.I.P
V.I.P
Posts: 585
Joined: 07 Feb 2011, 22:00

Re: SMS Админ система

Post by See ya later aligator »

Их че си остроумен. Започваш да си набиваш много филми. Просто приеми факта, че това, което си направил по този начин едва ли ще е полезно на някого. Живеем във времена, в които всеки иска да печели пари. Никой няма да използва нещо, което помага печеленето на пари от друг човек, а не от самия него. Седни си на умния задник чети още, прави си експерименти и тогава направи и пусни нещо за публично ползване.
Успех млади човеко...
User avatar
Number
Потребител
Потребител
Posts: 19
Joined: 29 Mar 2012, 22:23
Contact:

Re: SMS Админ система

Post by Number »

Айде, последно мнение от мен . Толкова ли ти е трудно да го приемеш, когато някой ти казва истината ? Не може всеки да ти казва "Браво, супер е .."
User avatar
sparr0w-
MUFC
MUFC
Posts: 10
Joined: 29 Dec 2012, 21:26

Re: SMS Админ система

Post by sparr0w- »

Щом напиша всичко НИК;Парола и т.н.т и натисна изпрати не получавам съобщение на абв ??
User avatar
MiNG
Потребител
Потребител
Posts: 39
Joined: 05 May 2013, 16:33

Re: SMS Админ система

Post by MiNG »

sed1 Я дай линк към моднатата система :o
User avatar
dmx1
V.I.P
V.I.P
Posts: 26
Joined: 30 Jul 2012, 16:20
Skype: danito19955
CS Nick: sed1
Favorite version: CS: 1.6
Location: Варна
Contact:

Re: SMS Админ система

Post by dmx1 »

Заповядай Download
User avatar
Investments
Потребител
Потребител
Posts: 692
Joined: 23 Mar 2013, 14:20
CS Nick: - Invincible
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: gan1gsta2aboy420
Location: Shemi qko

Re: SMS Админ система

Post by Investments »

Хубава и системката ама малко празна от началото...Браво дизайна е лек и свеж!
User avatar
JustyleR
Web Developer !
Posts: 306
Joined: 23 Aug 2012, 16:44
CS Nick: JustyleR
Favorite version: CS: Global Offensive
Steam Community ID: JustyleRbAbY

Re: SMS Админ система

Post by JustyleR »

sparr0wbaby wrote:Щом напиша всичко НИК;Парола и т.н.т и натисна изпрати не получавам съобщение на абв ??
Промени ли "justyler@abv.bg" на "Твоят Емейл" Ако не си, по-добре го направи :D
Амм, ако си на 000webhost, може да не ти праща емейл, защото и аз като тествах на 000webhost и при мен не се пращаше, на платен всичко бачка.

Едит: Ако имате някакви предложения или нещо което да променя към следващия ъпдейт, пишете ми на ЛС :)
User avatar
Number
Потребител
Потребител
Posts: 19
Joined: 29 Mar 2012, 22:23
Contact:

Re: SMS Админ система

Post by Number »

Защо да не праща, ако си на безплатен хост ? Ама ти съвсем откачи бе пич .. Това е просто 1 контакт форма, което си направил . Няма никакви функции и т.н, които да ги няма в безплатните хостове...
User avatar
JustyleR
Web Developer !
Posts: 306
Joined: 23 Aug 2012, 16:44
CS Nick: JustyleR
Favorite version: CS: Global Offensive
Steam Community ID: JustyleRbAbY

Re: SMS Админ система

Post by JustyleR »

crazy12 wrote:Защо да не праща, ако си на безплатен хост ? Ама ти съвсем откачи бе пич .. Това е просто 1 контакт форма, което си направил . Няма никакви функции и т.н, които да ги няма в безплатните хостове...
Добре, пробвай да пратиш на 000webhost, на моят абв профил да видим дали ще стане.
Аз пиша това което съм го пробвал.
User avatar
Aggressor
V.I.P Потребител
V.I.P Потребител
Posts: 42
Joined: 15 Apr 2013, 18:44
Skype: mr.exenth
Contact:

Re: SMS Админ система

Post by Aggressor »

User avatar
JustyleR
Web Developer !
Posts: 306
Joined: 23 Aug 2012, 16:44
CS Nick: JustyleR
Favorite version: CS: Global Offensive
Steam Community ID: JustyleRbAbY

Re: SMS Админ система

Post by JustyleR »

Да, знам уж бях го направил но нещо.. в скоро време ще направя 1 ъпдейт дето само ще оправя бъговете. Просто в момента съм много зает.
User avatar
The SysteM
Потребител
Потребител
Posts: 18
Joined: 18 Aug 2013, 16:54
Skype: the.system3
CS Nick: The SysteM
Favorite version: CS: 1.6

Re: SMS Админ система

Post by The SysteM »

Онлайн демо:

http://www.cs-toxic.eu/forum/sms/
Post Reply

Return to “CMS - каталог на готови системи”