CS-bg.info - форумът на CS-bg :: Counter-Strike фен сайт

SMS Админ система

Каталог на готовите системи за управление на съдържанието (Content Management System) - e107, Joomla, Drupal, Wordpress, phpFusion.

Модератори: Екип Програмиране, дизайн и проекти, Помощник-модератори

Re: SMS Админ система

Мнениеот JustyleR » 14 Юли 2013, 22:07

sed1 написа:Добра система промених я малко и стана още по-добре - http://www.uploadche.info/img/e30793.png

Извинявай, ако може само да оставиш футъра който си беше, все пак системата съм я писал аз :)
JustyleR

Web Developer !

Профил в Steam
[ Профил в сайта ]

Мнениеот See ya later aligator » 14 Юли 2013, 22:19

Първо не са ти нужни 18 години за да имаш карта на твое име, трябва да имаш навършени 16 мисля и лична карта, след което със съгласие на родителите ти се издава карта на твое име и т.н. Поне преди беше така. Второ не са ти нужни 18 години и да имаш карта за да се регистрираш, в който и да било сайт за разплащане чрез SMS-и. Просто ще ползваш картата и данните на мама и тате.
То не бяхте умници то не бяхте тъпи... не знам какво спорите и двамата. Които използва системата ще си има много главоболия. По описанието ми става ясно, че ако се използва ще има над 15 заявки на ден за SMS админ, но от кода няма да става нищо. Т.е. ще има опити за измама и т.н. Сетете се сами как
ще протече всичко защото ме мързи да обяснявам.

Най-добре ще е да се направи чрез мобио или друг сайт + проверка за валиден код и т.н.
Успех с "програмирането".
See ya later aligator

V.I.P
V.I.P

[ Профил в сайта ]

Мнениеот JustyleR » 14 Юли 2013, 22:23

2HELL написа:Първо не са ти нужни 18 години за да имаш карта на твое име, трябва да имаш навършени 16 мисля и лична карта, след което със съгласие на родителите ти се издава карта на твое име и т.н. Поне преди беше така. Второ не са ти нужни 18 години и да имаш карта за да се регистрираш, в който и да било сайт за разплащане чрез SMS-и. Просто ще ползваш картата и данните на мама и тате.
То не бяхте умници то не бяхте тъпи... не знам какво спорите и двамата. Които използва системата ще си има много главоболия. По описанието ми става ясно, че ако се използва ще има над 15 заявки на ден за SMS админ, но от кода няма да става нищо. Т.е. ще има опити за измама и т.н. Сетете се сами как
ще протече всичко защото ме мързи да обяснявам.

Най-добре ще е да се направи чрез мобио или друг сайт + проверка за валиден код и т.н.
Успех с "програмирането".

Браво, страхотна реч ;) Имаш ли и други ?
Пуснал съм тази система защото я направих и с времето ще си я ъпдейтвам, ако имаш проблем ми пиши на ЛС.
Да не би всички да са по 16,17 и 18 години ? Ами ако на някой от родителите няма не е толкова запознат с това и си мисли че може по някакъв начин да го ограбят ?
Има много предпазливи родители, едвали всички ще почнат да се съгласяват защото на дете им така им хрумнало, че то след 1 месец като веригата пропадне какво ? да спират картата ?
JustyleR

Web Developer !

Профил в Steam
[ Профил в сайта ]

Мнениеот See ya later aligator » 14 Юли 2013, 23:33

Их че си остроумен. Започваш да си набиваш много филми. Просто приеми факта, че това, което си направил по този начин едва ли ще е полезно на някого. Живеем във времена, в които всеки иска да печели пари. Никой няма да използва нещо, което помага печеленето на пари от друг човек, а не от самия него. Седни си на умния задник чети още, прави си експерименти и тогава направи и пусни нещо за публично ползване.
Успех млади човеко...
See ya later aligator

V.I.P
V.I.P

[ Профил в сайта ]

Мнениеот Number » 15 Юли 2013, 02:26

Айде, последно мнение от мен . Толкова ли ти е трудно да го приемеш, когато някой ти казва истината ? Не може всеки да ти казва "Браво, супер е .."
Number

Потребител
Потребител

[ Профил в сайта ]

Мнениеот sparr0w- » 15 Юли 2013, 05:01

Щом напиша всичко НИК;Парола и т.н.т и натисна изпрати не получавам съобщение на абв ??
sparr0w-

Аватар
MUFC
MUFC

[ Профил в сайта ]

Мнениеот MiNG » 15 Юли 2013, 12:26

sed1 Я дай линк към моднатата система :o
MiNG

Потребител
Потребител

[ Профил в сайта ]

Мнениеот dmx1 » 16 Юли 2013, 10:52

Заповядай Download
dmx1

Аватар
V.I.P
V.I.P

[ Профил в сайта ]

Мнениеот Az sym kreten olo » 16 Юли 2013, 13:43

Хубава и системката ама малко празна от началото...Браво дизайна е лек и свеж!
Az sym kreten olo

Аватар
Ку*вата на форума ...
Ку*вата на форума ...

Профил в Steam
[ Профил в сайта ]

Мнениеот JustyleR » 16 Юли 2013, 14:29

sparr0wbaby написа:Щом напиша всичко НИК;Парола и т.н.т и натисна изпрати не получавам съобщение на абв ??

Промени ли "justyler@abv.bg" на "Твоят Емейл" Ако не си, по-добре го направи :D
Амм, ако си на 000webhost, може да не ти праща емейл, защото и аз като тествах на 000webhost и при мен не се пращаше, на платен всичко бачка.

Едит: Ако имате някакви предложения или нещо което да променя към следващия ъпдейт, пишете ми на ЛС :)
JustyleR

Web Developer !

Профил в Steam
[ Профил в сайта ]

Мнениеот Number » 16 Юли 2013, 16:53

Защо да не праща, ако си на безплатен хост ? Ама ти съвсем откачи бе пич .. Това е просто 1 контакт форма, което си направил . Няма никакви функции и т.н, които да ги няма в безплатните хостове...
Number

Потребител
Потребител

[ Профил в сайта ]

Мнениеот JustyleR » 16 Юли 2013, 17:29

crazy12 написа:Защо да не праща, ако си на безплатен хост ? Ама ти съвсем откачи бе пич .. Това е просто 1 контакт форма, което си направил . Няма никакви функции и т.н, които да ги няма в безплатните хостове...

Добре, пробвай да пратиш на 000webhost, на моят абв профил да видим дали ще стане.
Аз пиша това което съм го пробвал.
JustyleR

Web Developer !

Профил в Steam
[ Профил в сайта ]

Мнениеот Aggressor » 19 Юли 2013, 22:33

Aggressor

Аватар
V.I.P Потребител
V.I.P Потребител

[ Профил в сайта ]

Мнениеот JustyleR » 19 Юли 2013, 23:14

whiteBoy написа:http://www.prikachi.com/images/831/6350831a.png

Да, знам уж бях го направил но нещо.. в скоро време ще направя 1 ъпдейт дето само ще оправя бъговете. Просто в момента съм много зает.
JustyleR

Web Developer !

Профил в Steam
[ Профил в сайта ]

Мнениеот The SysteM » 08 Сеп 2013, 14:33

Онлайн демо:

http://www.cs-toxic.eu/forum/sms/
The SysteM

Аватар
Потребител
Потребител

[ Профил в сайта ]

ПредишнаСледваща

Днес, 18 окт 2018, стартирахме новите CS 1.6 сървъри на един от най-старите проекти за Counter-Strike в България.
Ето че в края на този месец се навършват точно 10 години от официалното пускане на българския CS фен сайт.
ESEA имат удоволствието да обявят сезон 25 на своята лига, който ще включва повече дивизии за някои региони, както и редица подобрения базирани на обратната връзка от сезон 24.

Назад към CMS - каталог на готови системи