CS-bg.info - форумът на CS-bg :: Counter-Strike фен сайт

Системата на QuadGS.COM

Каталог на готовите системи за управление на съдържанието (Content Management System) - e107, Joomla, Drupal, Wordpress, phpFusion.

Модератори: Екип Програмиране, дизайн и проекти, Помощник-модератори

Системата на QuadGS.COM

Мнениеот AwesomeLife » 15 Дек 2013, 23:38

Ще Ви предоставя системата на QuadGS.COM или поне последния и бакъп който пазя, понеже повечето бяха изтрити след спирането.
Системата не е нищо особено, от готови кодове е, а темплейта е руски.
Променяйте фуутъра както пожелаете, не ми пука.
Системата няма шелове или дупки, все пак толкова време толкова навитаци „баш хахори“ не ме свалиха.
За да подкарате системата трябва първо да качите и инсталирате форум.

Линк: https://www.mediafire.com/?ugo8i1ah1ss51t1
Демо: Няма, ако някой реши да я ползва може да предостави.

Mirrors:
http://dox.bg/files/dw?a=ab78b04280
http://www.4shared.com/rar/He2eJvckce/quadgscom.html

--------------26.1.2015--------------
Ето това е системата която бе използвана до последно от quadgs.org, това е системата пусната публично тук + редакции и подобрения от страна на V.A.L.V.E.
Добавям линка за публично използване като искам да кажа, че не съм преглеждал архива - тоест не нося отговорност за използването й:
http://www.mediafire.com/download/44yxi%20...%20dgs.tar.gz

Ако имате въпроси или проблеми със системата не ме търсете, пишете в темата, ако намеря време ще помагам тук. :)
AwesomeLife

Потребител
Потребител

[ Профил в сайта ]

Re: Системата на QuadGS.COM

Мнениеот Az sym kreten olo » 16 Дек 2013, 13:28

Евала!Най-сетне нещо ново...иначе браво за системата.Готови кодове,но нали си се потрудил да я сглобиш.
Az sym kreten olo

Аватар
Ку*вата на форума ...
Ку*вата на форума ...

Профил в Steam
[ Профил в сайта ]

Мнениеот Dimitrov Inc. » 16 Дек 2013, 15:20

Обясни кои файлове трябва да се променят?

Edit: Сега разгледах системата, и мога да кажа че е много бъгава, почти навсякъде има грешки и това не е хубаво.
видях няколко бъга, които не знам как да ги оправя. Когато публикувам нова новина, излиза ми че е публикувана, но като рефрешна нищо не показва, същото е и с анкетата, а при сървърите, постоянно ми излиза от „LOGIN-А“. Не знам кой я е правил, има хубав дизайн, хубав админ пане, обаче е много бъгава. Аз си имам хора на които ще си платя да ми оправят бъговете и да постегнат зашитата.
Dimitrov Inc.

V.I.P Потребител
V.I.P Потребител

[ Профил в сайта ]

Мнениеот Cyberdemon » 16 Дек 2013, 17:26

Системата е ок + от мен браво на BenJi
Cyberdemon

Потребител
Потребител

[ Профил в сайта ]

Мнениеот AwesomeLife » 16 Дек 2013, 17:34

- Invincible написа:Евала!Най-сетне нещо ново...иначе браво за системата.Готови кодове,но нали си се потрудил да я сглобиш.

Благодаря.

Switch Lines написа:Обясни кои файлове трябва да се променят?

Edit: Сега разгледах системата, и мога да кажа че е много бъгава, почти навсякъде има грешки и това не е хубаво.
видях няколко бъга, които не знам как да ги оправя. Когато публикувам нова новина, излиза ми че е публикувана, но като рефрешна нищо не показва, същото е и с анкетата, а при сървърите, постоянно ми излиза от „LOGIN-А“. Не знам кой я е правил, има хубав дизайн, хубав админ пане, обаче е много бъгава. Аз си имам хора на които ще си платя да ми оправят бъговете и да постегнат зашитата.

Файловете за редакция са:
1. engine/config/config.php
2. servers/lgsl_files/lgsl_config.php

Ами не знам кой бакъп качих както казах, поне при мен не е имало бъгове защото съм я ползвал доста време, относно админ панела при добавяне на анкета мисля, че трябваше да добавиш повече отговори на въпроса за да се създаде. Относно новините не съм забелязал такъв проблем, явно не правиш нещо като хората. При сървърите ... ? Забравих да кажа за да влезете в контрол панела на сървърите в самия админ панел ще Ви иска име и парола, това са данните които сте въвели в lgsl_config.php
По-подробно за начинаещите:
Код: Избери целия код
  $lgsl_config['admin']['user'] = "вашето име";
  $lgsl_config['admin']['pass'] = "вашата парола"

Относно проблема с логина, това е проблем който не зависи от системата, някакъв проблем със сесиите мисля, може да напишеш в гугъл и да видиш как да го оправиш защото проблема е при теб, не от системата. Защитата не е на някакво върховно ниво, но не е и някоя супер незащитена с дупки, както казах да си я ползва който иска, мразя я тази системата, мразя и изгубеното време която съм хвърлил по нея и по веригата за която я направих. :)
AwesomeLife

Потребител
Потребител

[ Профил в сайта ]

Мнениеот physic » 17 Дек 2013, 09:56

Вметни поне, че това е предишната система. :D Иначе е добра. ;)
physic

Аватар
V.I.P
V.I.P

Профил в Steam
[ Профил в сайта ]

Мнениеот AwesomeLife » 17 Дек 2013, 14:32

physic написа:Вметни поне, че това е предишната система. :D Иначе е добра. ;)

Ами аз съм казал че това е системата която беше докато още аз го държах. Ето Ви и демо което намерих случайно в гугъла. http://prikachi.com/images/407/6613407K.png
AwesomeLife

Потребител
Потребител

[ Профил в сайта ]

Мнениеот Vulevv » 17 Дек 2013, 16:00

Просто идеална система , благодарим ти че я сподели!! :clapp:
Vulevv

Аватар
Потребител
Потребител

Профил в Steam
[ Профил в сайта ]

Мнениеот Hacked__ » 19 Дек 2013, 01:05

Страхотна е системата, харесва ми. :P

само искам да кажа:

http://prikachi.com/images/407/6613407K.png

За кво си криеш името в форума като от доло го пише там кадето е Последно от форума:

[phpBB3] Забрана за определени BBCodes в подписа (0) от BENJI

:D просто казвам няма смисл да ми отговаряш на вапроса.
Hacked__

Аватар
Потребител
Потребител

[ Профил в сайта ]

Мнениеот moltenfuns » 19 Дек 2013, 18:53

Системата е на ниво нищо,че е с готови кодове. Дизайна е доста свеж! :)
moltenfuns

Аватар
Потребител
Потребител

[ Профил в сайта ]

Мнениеот AwesomeLife » 19 Дек 2013, 19:02

Hacked__ написа:Страхотна е системата, харесва ми. :P

само искам да кажа:

http://prikachi.com/images/407/6613407K.png

За кво си криеш името в форума като от доло го пише там кадето е Последно от форума:

[phpBB3] Забрана за определени BBCodes в подписа (0) от BENJI

:D просто казвам няма смисл да ми отговаряш на вапроса.

Здравей, снимката не съм я правил аз, от друг потребител е, просто я намерих в гугъл като потърсих някаква снимка свързана със сайта докато го държех за да дам демо и да имате представа за коя система става въпрос, понеже сегашната на quadgs е друга.

All Destroy написа:Просто идеална система , благодарим ти че я сподели!! :clapp:

Благодаря.

moltenfuns написа:Системата е на ниво нищо,че е с готови кодове. Дизайна е доста свеж! :)

Не съм очаквал като пусна нещо в този форум да се погледне по такъв начин, очаквах доста хейт, но отношението Ви ми хареса, честно казано давате ми желание да направя някоя система изцяло за да бъде пусната фрий тук, заради вашето нормално поведение, респект за всички такива потребители. :o
AwesomeLife

Потребител
Потребител

[ Профил в сайта ]

Мнениеот Todorow123 » 19 Дек 2013, 21:35

Аз казвам истината ! И говоря на много добър тон , ти който нито си ми на годините нито си ми на чикиййте много си позволяваш.... Но зад пс-то всеки е силен ! Просто си един Хейтър и като няма дупки в системата ти защо като се отказах от теб ти да ми правиш сайта на другия като отворих уебадреса ми пишеше SITE IS HACKED BENDJI бля бля бля Don'T f*ck with me и разни простоти. Не съм умрял за системата ти , системи много има просто се излагаш никой не е длъжен да ти ходи по свирката нали се сещаш !
Последна промяна Anti-Corruption на 19 Дек 2013, 21:37, променена общо 1 път
Причина: +1 предупреждение. :)
Todorow123

Потребител
Потребител

[ Профил в сайта ]

Мнениеот Anti-Corruption » 20 Дек 2013, 13:27

Темата е почистена. Сдържайте се от безсмислени коментари!
Anti-Corruption

Аватар
V.I.P
V.I.P

[ Профил в сайта ]

Мнениеот Vulevv » 20 Дек 2013, 14:06

Та само едно проблемче , подкарах система , всичко е тип-топ , но немоа се справя с добавянето/премахването на сървъри от админ панела , слагам си ипитата на мойте сървъри давам запази и пак ми дава полето за индефикация.. влизам пак , оправям ипитата и пак ме изкарва .. предложения?
Vulevv

Аватар
Потребител
Потребител

Профил в Steam
[ Профил в сайта ]

Мнениеот d0nTtoucH » 20 Дек 2013, 17:05

паролата на админ панела ?
d0nTtoucH

Аватар
Потребител
Потребител

Профил в Steam
[ Профил в сайта ]

Следваща

Днес, 18 окт 2018, стартирахме новите CS 1.6 сървъри на един от най-старите проекти за Counter-Strike в България.
Ето че в края на този месец се навършват точно 10 години от официалното пускане на българския CS фен сайт.
ESEA имат удоволствието да обявят сезон 25 на своята лига, който ще включва повече дивизии за някои региони, както и редица подобрения базирани на обратната връзка от сезон 24.

Назад към CMS - каталог на готови системи