CS-bg.info - форумът на CS-bg :: Counter-Strike фен сайт

Counter-Strike System v1.0 [BETA MINI]

Каталог на готовите системи за управление на съдържанието (Content Management System) - e107, Joomla, Drupal, Wordpress, phpFusion.

Модератори: Екип Програмиране, дизайн и проекти, Помощник-модератори

Counter-Strike System v1.0 [BETA MINI]

Мнениеот Az sym kreten olo » 04 Ное 2014, 13:14

Функции:
LGSL (lgsl list + zone) модифицирани от мен повечето неща.
Реклама на банер 88x31
Статистика
Случаен потребител
Панел за логин + потребителски данни (мнения,теми,съобщения и тн)
Чат система с Ajax която не изисква refresh на страницата за да се появят новите съобщения.
Последно от форума

Какво съм махнал?
Махнах системата за новини тъй като съм се трудил за нея.

За редакция:
conf.php
config.php
lgsl/lgsl_files/lgsl_config.php

SQL:
Download

Линк:
Download

Демо:
http://i.imgur.com/IKzdAQV.png Логнат
http://i.imgur.com/J7mE4Z0.png Логнат
http://i.imgur.com/JfM3r9R.png Без логване
http://i.imgur.com/6lLtpVD.png Без логване

Може да е малка,но за безплатна толкова.
Системата няма админ панел и е удобна за използване и редактиране.
Az sym kreten olo

Аватар
Ку*вата на форума ...
Ку*вата на форума ...

Профил в Steam
[ Профил в сайта ]

Re: Counter-Strike System v1.0 [BETA MINI]

Мнениеот AwesomeLife » 04 Ное 2014, 13:43

Абсолютно всички кодове са готови и са взети от другите системи, новините нямат нищо особено, просто си задал sql заявки - всеки един може да го направи. Иначе единственото което ми харесва в цялото работа е дизайна, защото като цяло харесвам такива по-семпли и изчистени, ще ти дам съвет следващия път като правиш система се опитай да редактираш кодовете или поне графичната част (дизайна), да изглежда нещо по-новаторско и създадено от теб.
AwesomeLife

Потребител
Потребител

[ Профил в сайта ]

Мнениеот Darvin » 04 Ное 2014, 14:21

Всичко е от дедихост, а чата е от привейт раздела им и ти го пускаш безплатно.
Darvin

Потребител
Потребител

[ Профил в сайта ]

Мнениеот Az sym kreten olo » 04 Ное 2014, 14:30

Да съм писал,че е авторска?Като за безплатно ще е безплатно.Кой глупак ще качи нещо авторско тук...помислете малко преди да пишете.Това е само сглобяване и един хубав дизайн.
Az sym kreten olo

Аватар
Ку*вата на форума ...
Ку*вата на форума ...

Профил в Steam
[ Профил в сайта ]

Мнениеот NGenchev » 04 Ное 2014, 19:43

Според мен е супер за новите компании/вериги/фирми и т.н., които са нови. Това е един добър старт :)
NGenchev

Аватар
Потребител
Потребител

Профил в Steam
[ Профил в сайта ]

Мнениеот Az sym kreten olo » 04 Ное 2014, 20:04

Благодаря за мнението.Иначе не съм си играл да барам статистиката тъй като изважда потребителите + ботовете в форума така,че има над 45 бота за това не мислете,че е бъг в статистиката.
Az sym kreten olo

Аватар
Ку*вата на форума ...
Ку*вата на форума ...

Профил в Steam
[ Профил в сайта ]

Мнениеот Mystogan » 04 Ное 2014, 20:49

Всяка пусната система в нета е с готови кодове разберете го. Няма нужда да повтаряте ,че била с кодове от други системи и тн. Това го знаем от 4 -5 години насам :).

8/10 за труда , системата не е кой знае какво но пак става като за безплатна :).
Mystogan

Аватар
Потребител
Потребител

[ Профил в сайта ]

Мнениеот AwesomeLife » 04 Ное 2014, 21:12

Cacke написа:Всяка пусната система в нета е с готови кодове разберете го. Няма нужда да повтаряте ,че била с кодове от други системи и тн. Това го знаем от 4 -5 години насам :).

8/10 за труда , системата не е кой знае какво но пак става като за безплатна :).

Напротив, вече ми боде на очите когато виждам едни и същи кодове да се повтарят на всяка втора система, грозно е.. Знам, че когато човек прави нещо, на самия него му харесва, но отстрани нещата не са същите.. Супер безсмисленото е постоянно да се пускат система с готови кодове, казвате, че са удобни за нови сайтове? Ами то по тази логика има достатъчно системи (и по точно системите от които взимате кодовете за да си сглобявате вашите). Жалко е, че хората които наистина разбират от програмиране вече почти не посещават форума, иначе на дали щях да съм единствения който да си изяви мнението, но от друга страна по-добре, че няма да стават караници.
Всички се пишете като програмисти, девелопъри и какво ли още не, но в крайна сметка не можете да напишете дори и един ред код, взимате всичко на готово. Това с нищо няма да Ви помогне в бъдеще, защото опит с това не се трупа, единствено навика да присвоявате без да зачитате хората които сте се трудили. (Тук говоря като цяло за потребителите на форума, не за хората писали в темата.)
И последно преди да завърша:
- Invincible написа:Да съм писал,че е авторска?Като за безплатно ще е безплатно.Кой глупак ще качи нещо авторско тук...помислете малко преди да пишете.Това е само сглобяване и един хубав дизайн.

Не си писал, че е авторска, но пък и никъде не видях да си оставил авторските права или да си споменал хората които са се трудили за да можеш да сглобиш сега ти това. Знаеш ли защо хората вече не пускат авторски неща тук? Защото има такива като теб които не зачитат труда им и присвояват всичко, а на всичкото отгоре са неблагодарни. Има стотици по-добри системи дори с готови кодове от твоята - знаеш ли защо? Защото хората се опитват да си ги редактират по техен вкус, а не както са копирали нещата от някоя системи и така да ги шляпнат. "Кой глупак ще качи нещо авторско тук"? Не останаха такива глупаци, както казах спряха да посещават форума, пък и да посещават, едно време хората не бяха толкова нагли, надменни и неблагодарни към това което им се дава, явно и сега доста ви се е променило мисленето, щом приемате за нещо нормално подобна система. Това беше от мен. Лека вечер. :)
AwesomeLife

Потребител
Потребител

[ Профил в сайта ]

Мнениеот Mystogan » 04 Ное 2014, 21:56

На мен също ми писна от готови кодове но какво очакваш? Някой да тръгне да си пуска авторските системи със "авторските кодове" ли?
Последна промяна Mystogan на 05 Ное 2014, 12:50, променена общо 1 път
Mystogan

Аватар
Потребител
Потребител

[ Профил в сайта ]

Мнениеот MoonSpire » 04 Ное 2014, 22:13

Дизайн е копие от alfa-game и има още един сайт същият 7/10
MoonSpire

Аватар
V.I.P
V.I.P

[ Профил в сайта ]

Мнениеот Quintuss. » 05 Ное 2014, 10:34

MoonSpire написа:Дизайн е копие от alfa-game и има още един сайт същият 7/10

Напротив дизайна няма нищо общо със този сайт, дизайна съм го правил аз спретнах го на бързо, защото той ме помоли да му дам някакъв дизайна , от дадения сайт не съм взел нищичко но за разлика от това взех само 1 Box от кърджали, макари че дизайна е фрее на дадения сайт който казваш :)
За системата няма какво да кажа както ти казах още преди да пуснеш сайта има доста неща за оправяне, ти го знаеш това нещо след това сам пожела да я пуснеш което си е твое решение :) Колкото до това дали е била със фрее кодове или не , не мисля че е от голямо значение защото ще свърши работа на новобранците , може да не е споделил хората който са писали кодовете но така или иначе benji и ти не сподели на твоята до колкото помня , сега не искам тук да се обръща въпроса какво съм аз какво правя аз и тем подобни неща , просто вече съм забрал споровете и със двамата за това, казвам че който и да било просто да си коментира по темата , мога да кажа много неща по системата защото знам г/д за какво става на въпрос без да я тегля , защото не ми е нужна просто :) Лек ден от мен. Това е което имах да кажа повече не мисля да се изразявам ако някой не ме попита :)
Quintuss.

Аватар
Support Lan-bg.info
Support Lan-bg.info

[ Профил в сайта ]

Мнениеот StyllEEw3 » 05 Ное 2014, 13:54

Стига сте критикували както е казал колегата какво искате хем да е хубаво и качествено хем да е фрее... няма как, а за системата браво хубава е 9/10 потрудил си се
StyllEEw3

Аватар
V.I.P
V.I.P

Профил в Steam
[ Профил в сайта ]

Мнениеот Elusive » 06 Ное 2014, 19:09

Използвайте си готовите кодове като не знаете как да ги едитнете малко по свой вкус ама поне избирайте други дизайни. Отвратителни станаха тия 3 колонни дизайни гади ми се.

И моля ви се СПРЕТЕ с тоя MySQL изпозлвайте MySQLi(Improve). Още малко и нито една система няма да ви тръгне даже на безплатен хостинг... Свиквайте вече с новите стандарти толкова ли е трудно?
Учете се и се модернизирайте. :coffee1:
Elusive

Аватар
Потребител
Потребител

[ Профил в сайта ]

Мнениеот d0nTtoucH » 06 Ное 2014, 20:25

нито дизайна ми харесва нито системата :man_in_love: :sarcastic_hand: 5/10 :DD :(
d0nTtoucH

Аватар
Потребител
Потребител

Профил в Steam
[ Профил в сайта ]

Мнениеот 3ombie » 26 Ное 2014, 00:04

Евала, че поне се занимавате с нещо не чак толкова глупаво, но има ли смисъл всеки да прави едни и същи неща и да ги пуска безплатно? Такива системи колкото искаш.
3ombie

Потребител
Потребител

Профил в Steam
[ Профил в сайта ]

Следваща

Днес, 18 окт 2018, стартирахме новите CS 1.6 сървъри на един от най-старите проекти за Counter-Strike в България.
Ето че в края на този месец се навършват точно 10 години от официалното пускане на българския CS фен сайт.
ESEA имат удоволствието да обявят сезон 25 на своята лига, който ще включва повече дивизии за някои региони, както и редица подобрения базирани на обратната връзка от сезон 24.

Назад към CMS - каталог на готови системи