CS-bg.info - форумът на CS-bg :: Counter-Strike фен сайт

Counter-Strike System v1.0 [BETA MINI]

Каталог на готовите системи за управление на съдържанието (Content Management System) - e107, Joomla, Drupal, Wordpress, phpFusion.

Модератори: Екип Програмиране, дизайн и проекти, Помощник-модератори

Re: Counter-Strike System v1.0 [BETA MINI]

Мнениеот Charlike Mike Reagent » 26 Ное 2014, 14:18

Излезте си от гъзовете, осъзнайте се на кой свят живеете и после говорете "какво искате хем да е хубаво и качествено хем да е фрее... няма как" - има как.

Направете нещо различно поне малко. Няма смисъл и изобщо няма да помогне на новобранците, като кода отзад е един и същ, грешките и проблемите също.
Charlike Mike Reagent

Аватар
Потребител
Потребител

[ Профил в сайта ]

Мнениеот Dragonspower » 28 Ное 2014, 21:03

Charlike Mike Reagent написа:Излезте си от гъзовете, осъзнайте се на кой свят живеете и после говорете "какво искате хем да е хубаво и качествено хем да е фрее... няма как" - има как.

Направете нещо различно поне малко. Няма смисъл и изобщо няма да помогне на новобранците, като кода отзад е един и същ, грешките и проблемите също.

Пардон ама, защо навсякъде се месиш и се мъчиш да унижиш качествата на азът пред теб? Добре, много знаеш - хайде представи ни нещо ти, да се радваме...
Уважавам те, но хайде сдобий се с лека промяна по характера, поне в тази роля, в този форум.

По темата: Дизайна на ''системата'' ми харесва, конфигурациите също. Можеш да центрираш данните на случайния потребител. Моята оценка е 9 от максималните 10.
Dragonspower

Аватар
Потребител
Потребител

[ Профил в сайта ]

Мнениеот AwesomeLife » 28 Ное 2014, 22:13

Dragonspower написа:
Charlike Mike Reagent написа:Излезте си от гъзовете, осъзнайте се на кой свят живеете и после говорете "какво искате хем да е хубаво и качествено хем да е фрее... няма как" - има как.

Пардон ама, защо навсякъде се месиш и се мъчиш да унижиш качествата на азът пред теб? Добре, много знаеш - хайде представи ни нещо ти, да се радваме...
Уважавам те, но хайде сдобий се с лека промяна по характера, поне в тази роля, в този форум.

По темата: Дизайна на ''системата'' ми харесва, конфигурациите също. Можеш да центрираш данните на случайния потребител. Моята оценка е 9 от максималните 10.

Можеш да отвориш раздела за уеб програмирането и сам да видиш системи които е представил във форума и до каква степен се различават от всичко останало. Разликата между това той да критикува защото разбира повече от повечето от нас и просто да казва за какво става на въпрос в тази система са две коренно различни неща. Както писах по-рано в темата, системата е сглобена по-крайно нежелан и неопитен начин, хората които се мислят за програмисти и го правят, а в последствие ги пускат фрий не ги интересува това, че когато вие я поставите на сайта си, ще се сблъскате с куп грешки, някои които дори ще оправите привидно, но ще останат - ето тук идва момента защо всеки втори се прави и на хакер, защото и вие самите не знаете какви системи да ползвате. Автора на системата си почива от форума, защото явно му идва в повече напрежението.
AwesomeLife

Потребител
Потребител

[ Профил в сайта ]

Мнениеот blad3r » 02 Дек 2014, 23:39

Имам еррор при СЯЛ-
Код: Избери целия код
Error
SQL query:

/*!40101 SET CHARACTER_SET_CLIENT=@OLD_CHARACTER_SET_CLIENT */;

MySQL said: Documentation

#1231 - Variable 'character_set_client' can't be set to the value of 'NULL'
blad3r

Аватар
Потребител
Потребител

[ Профил в сайта ]

Мнениеот Charlike Mike Reagent » 03 Дек 2014, 00:31

@Dragonspower, това не е унижение, нито критика, а констатация и опит да им се набие на повечето в мозъците, че не е редно и че изобщо не е "полезно" за никого. Аз съм давал каквото съм давал - по-скоро колкото ми стига времето. Оправих си worflow-a тия дни и линукса, и скрийнкастването, така че при свобондо време започвам видео уроците и личния сайт - със статии и видео уроци, когато каквото.
Както казва @Бенджи, представил съм доста неща в тоя форум - а и не само - за тия години, да не говорим ако се проследят линковете - примерно един pastebin (pastebin профила ми). Но никой не ебава какво туй нещо и как може да ги ползва тия неща за себе си, аз това не съм виновен - има обясниения, има коментари, има английски думички тук-таме и дали ги разбират и дали им се чете не е мой проблем. :mrgreen: Но всичко давано до тогава и разбирано е на доста по-ниско ниво от колкото мога сега.

blad3r написа:Имам еррор при СЯЛ-
Error
SQL query:

MySQL said: Documentation

@Dragonspower, като гледам не помагаме на никого?
@blad3r, при малко от малко разбиране на английски и малко логкиа се стига до пействане на грешката в google и стигане до обяснения какво-що. Реално, всичко е окей като се загледаш в PMA сигурно - в смисъл import-ната е базата данни ("These are just notices. You can ignore them."). Изтрии коментарите, и пробвай пак.
Charlike Mike Reagent

Аватар
Потребител
Потребител

[ Профил в сайта ]

Мнениеот Az sym kreten olo » 13 Фев 2015, 22:28

Аз хубаво си починах от онзи глупак който скоро ще си понесе последствията,иначе благодаря за 10-те предупреждения.

Имах проблеми с компютъра иначе като за без пари,5 неща на кръст и толкова.Пак е нещо. ;)
Последна промяна AwesomeLife на 03 Дек 2014, 20:36, променена общо 1 път
Причина: Глупака отново се намесва.
Az sym kreten olo

Аватар
Ку*вата на форума ...
Ку*вата на форума ...

Профил в Steam
[ Профил в сайта ]

Мнениеот Dani3L » 15 Фев 2015, 19:14

BeNJI написа:Абсолютно всички кодове са готови и са взети от другите системи, новините нямат нищо особено, просто си задал sql заявки - всеки един може да го направи. Иначе единственото което ми харесва в цялото работа е дизайна, защото като цяло харесвам такива по-семпли и изчистени, ще ти дам съвет следващия път като правиш система се опитай да редактираш кодовете или поне графичната част (дизайна), да изглежда нещо по-новаторско и създадено от теб.

Аз просто няма какво да уточня по темата ''BeNJI'' и аз съм на неговото мнение дизайна наистина Дизайна доста е добър.. :) :clapp:
Dani3L

Аватар
Потребител
Потребител

Профил в Steam
[ Профил в сайта ]

Мнениеот StreeT IzroD » 15 Фев 2015, 22:26

Системата , изглежда добре ... Ще я пробвам и ще си едитна поста ако има някакви проблеми !
Само , не ми харесва много стила на дизайна че е син .. Това е мое мнение но все пак ти благодаря , че си я постнал тук . ще се пробва (:
StreeT IzroD

Аватар
V.I.P
V.I.P

Профил в Steam
[ Профил в сайта ]

Мнениеот HeHoPMaLHuK » 18 Фев 2015, 10:29

Абсолютно всички кодове са готови и са взети от другите системи, за Труда 6/10 :clapp:
Последна промяна Charlike Mike Reagent на 19 Фев 2015, 19:44, променена общо 1 път
Причина: спам
HeHoPMaLHuK

Аватар
Потребител
Потребител

Профил в Steam
[ Профил в сайта ]

Мнениеот Az sym kreten olo » 19 Фев 2015, 18:44

HeHoPMaLHuK написа:Абсолютно всички кодове са готови и са взети от другите системи, за Труда 6/10 :clapp:

Надявам се и това не може да направиш като хората освен да спамиш като ненормален в форума...
Последна промяна Charlike Mike Reagent на 19 Фев 2015, 19:44, променена общо 1 път
Причина: спам
Az sym kreten olo

Аватар
Ку*вата на форума ...
Ку*вата на форума ...

Профил в Steam
[ Профил в сайта ]

Мнениеот CoD-JumpeR » 07 Дек 2016, 09:16

Грешка
SQL заявка:

MySQL отговори: Документация

Как може да оправя грешката?
CoD-JumpeR

Аватар
V.I.P
V.I.P

Профил в Steam
[ Профил в сайта ]

Мнениеот Lazy-assed Beggar » 09 Дек 2016, 12:38

YourSone написа:
Грешка
SQL заявка:

MySQL отговори: Документация

Как може да оправя грешката?

Импортирай го така, както съм го копирал.

CREATE TABLE IF NOT EXISTS `88x31ads` (
  `id` int(12) NOT NULL AUTO_INCREMENT,
  `banner88x31` text NOT NULL,
  `link88x31` text NOT NULL,
  `data` text NOT NULL,
  PRIMARY KEY (`id`)
) ENGINE=MyISAM  DEFAULT CHARSET=utf8 AUTO_INCREMENT=73 ;

-- --------------------------------------------------------

CREATE TABLE IF NOT EXISTS `chat` (
  `id` int(12) NOT NULL AUTO_INCREMENT,
  `name` varchar(255) NOT NULL,
  `text` text NOT NULL,
  `date` varchar(255) NOT NULL,
  PRIMARY KEY (`id`)
) ENGINE=MyISAM  DEFAULT CHARSET=utf8 AUTO_INCREMENT=10 ;

-- --------------------------------------------------------

CREATE TABLE IF NOT EXISTS `lgsl` (
  `id` int(11) NOT NULL AUTO_INCREMENT,
  `type` varchar(50) COLLATE utf8_unicode_ci NOT NULL DEFAULT '',
  `ip` varchar(255) COLLATE utf8_unicode_ci NOT NULL DEFAULT '',
  `c_port` varchar(5) COLLATE utf8_unicode_ci NOT NULL DEFAULT '0',
  `q_port` varchar(5) COLLATE utf8_unicode_ci NOT NULL DEFAULT '0',
  `s_port` varchar(5) COLLATE utf8_unicode_ci NOT NULL DEFAULT '0',
  `zone` varchar(255) COLLATE utf8_unicode_ci NOT NULL DEFAULT '',
  `disabled` tinyint(1) NOT NULL DEFAULT '0',
  `comment` varchar(255) COLLATE utf8_unicode_ci NOT NULL DEFAULT '',
  `status` tinyint(1) NOT NULL DEFAULT '0',
  `cache` text COLLATE utf8_unicode_ci NOT NULL,
  `cache_time` text COLLATE utf8_unicode_ci NOT NULL,
  PRIMARY KEY (`id`)
) ENGINE=MyISAM DEFAULT CHARSET=utf8 COLLATE=utf8_unicode_ci AUTO_INCREMENT=1 ;
Lazy-assed Beggar

Потребител
Потребител

[ Профил в сайта ]

Мнениеот AquaVadis » 13 Дек 2016, 19:59

Чета и се смея дизайна го бил направил @dont touch me :D не се филмирай момче дизайна е на Тонката a.k.a WHY!?
Иначе системата е пълен shit, използвано е mysql вместо mysqli. Не ви препоръчвам да я ползвате.
AquaVadis

Аватар
Потребител
Потребител

Профил в Steam
[ Профил в сайта ]

Мнениеот Lazy-assed Beggar » 13 Дек 2016, 21:32

AquaVadis написа:Чета и се смея дизайна го бил направил @dont touch me :D не се филмирай момче дизайна е на Тонката a.k.a WHY!?
Иначе системата е пълен shit, използвано е mysql вместо mysqli. Не ви препоръчвам да я ползвате.

Това че някой използва mysql вместо mysqli не прави съответния човек тъп, прост или всеподобни етикети. Ако ние запитаме теб какво аджеба ти разбираш под mysqli няма да успееш да отговориш правдоподобно.
Когато отправяш критика към някого се аргументирай.
Не забравяй, че не всеки има възможност да използва PHP версия, която има mysql(i) екстеншън. ;)
Lazy-assed Beggar

Потребител
Потребител

[ Профил в сайта ]

ПредишнаСледваща

Днес, 18 окт 2018, стартирахме новите CS 1.6 сървъри на един от най-старите проекти за Counter-Strike в България.
Ето че в края на този месец се навършват точно 10 години от официалното пускане на българския CS фен сайт.
ESEA имат удоволствието да обявят сезон 25 на своята лига, който ще включва повече дивизии за някои региони, както и редица подобрения базирани на обратната връзка от сезон 24.

Назад към CMS - каталог на готови системи