CS-bg.info - форумът на CS-bg :: Counter-Strike фен сайт

Modded phpBB3 (prosilver) v0.1

Каталог на готовите системи за управление на съдържанието (Content Management System) - e107, Joomla, Drupal, Wordpress, phpFusion.

Модератори: Екип Програмиране, дизайн и проекти, Помощник-модератори

Modded phpBB3 (prosilver) v0.1

Мнениеот fabulously » 31 Юли 2017, 23:01

Здравейте! Понеже ми беше омръзнало да гледам повечето форуми на тематика „Counter-strike“ да бъдат с еднакви форумни дизайни, реших да създам собствен такъв и да го пусна за безплатно ползване от всеки потребител. Началният стил беше „Prosilver“. Променени са главните неща по дизайна. Това е първата версия на дизайна. След време ще има още една версия, която ще бъде с повече екстри и повече промени. Засега това.
Демо може да видите тук.
Ще помоля всеки, който има желание да го качи на собствен хостинг и да го изпробва понеже е възможно да има грешки на които не съм обърнал внимание, а и не съм сигурен докога ще бъде валидно live демо-то.

Edit: Снимки на стила — горе, долу.

Вечен линк:
Download

Искам искрено да благодаря на един човек, който много ми помогна — 1b0x.

Промяна на менюто:
Влизате във вашият FTP клиент: Отваряте папката „styles“, намирате името на съответният стил и ще ви се отворят две папки template и theme. Отваряте template и редактирате overall_header.html. Намирате на ред 114 - „app-nav“. От там също така добавяте и линковете към вашият форум и/или сайт.

Промяна на фоновото изображение:
Има два начина. Вие си избирате най-лесният за Вас. Първият е: отваряте отново вашият FTP клиент и влизате в папката „styles“ > theme > images. Там ще намерите файл с името „bgnew.png“ — заменете този файл с вашият файл по избор като гледате имената и формата (.png) да бъдат еднакви!
Вторият начин е да поставите изображението, което сте избрали в папката „images“ и промените colours.css, който съответно се намира в папката theme.

Промяна на лого:
Промяната на логото е подобна на начина описан по-горе. Влизате в images, намирате файла logo.png и го заменяте с вашият избран.
Размерите са задължителни да бъдат 500х158. При положение, че искате да промените това — влизате в theme и намирате файла stylesheet.css.

Промяна на footer-а:
Влизате в template > overall_footer.html и намирате най-долу текста за footer-а. От там го променяте!

Добавяне/Премахване на реклами:
Стила на форума има две позиции за реклама. Едната е горе до логото 468х60, а другата в най-долната част на форума 88х31.
Кодовете за добавяне и премахване се намират в overall_header.html и overall_footer.html.

Дано да съм Ви бил полезен!
Ако имате желание да Ви изработя подобно лого, може да ми пишете на лично съобщение! :)
Последна промяна fabulously на 01 Авг 2017, 19:19, променена общо 1 път
fabulously

Аватар
Потребител
Потребител

[ Профил в сайта ]

Re: Modded phpBB3 (prosilver) v0.1

Мнениеот FaceStyLeR » 01 Авг 2017, 07:04

:shock: Изписва ми, че има вирус но отворих линка и мисля, че ми взе 2.40 :reve:
FaceStyLeR

Потребител
Потребител

[ Профил в сайта ]

Мнениеот iVoka » 01 Авг 2017, 14:04

Авторът на темата да сложи нормален линк за сваляне.
iVoka

Аватар
CS-bg.info Admin
CS-bg.info Admin

Профил в Steam
[ Профил в сайта ]

Мнениеот Anti-Corruption » 01 Авг 2017, 14:42

FaceStyLeR написа::shock: Изписва ми, че има вирус но отворих линка и мисля, че ми взе 2.40 :reve:

Мислиш? А пращал ли си смс-и някъде?
Anti-Corruption

Аватар
V.I.P
V.I.P

[ Профил в сайта ]

Мнениеот ElitePower » 01 Авг 2017, 17:52

Не ми допада, много тъмни цветове, бялото доста бие на очи.
ElitePower

Потребител
Потребител

Профил в Steam
[ Профил в сайта ]

Мнениеот fabulously » 01 Авг 2017, 19:20

Линка е изчистен. Просто беше добавен в Adfly.
Няма как да ти е взело някакви пари при положение, че не си изпратил sms и не си го отварял през телефон, но дори и така е — няма как да ти вземе и стотинка!
fabulously

Аватар
Потребител
Потребител

[ Профил в сайта ]

Мнениеот FaceStyLeR » 01 Авг 2017, 21:14

Да, от телефон го отварях но не ми е взело пари.
Относно темата - добър дизайн, но ми изглежда малко празен. От мен 8/10
FaceStyLeR

Потребител
Потребител

[ Профил в сайта ]

Мнениеот fabulously » 19 Авг 2017, 17:12

FaceStyLeR написа:Да, от телефон го отварях но не ми е взело пари.
Относно темата - добър дизайн, но ми изглежда малко празен. От мен 8/10

Дизайна е празен понеже форума е demo. Ако на някой му се занимава и инсталира модове от сорта на top five и т.н., ще бъде чудесно!
Засега не замислям втора версия, но е напълно възможно за бъдеще да се работи под инсталиран форум (т.е. цялата система на форума да бъде качена с най-различни модове).

Последно избутване fabulously от 19 Авг 2017, 17:12
fabulously

Аватар
Потребител
Потребител

[ Профил в сайта ]

Днес, 18 окт 2018, стартирахме новите CS 1.6 сървъри на един от най-старите проекти за Counter-Strike в България.
Ето че в края на този месец се навършват точно 10 години от официалното пускане на българския CS фен сайт.
ESEA имат удоволствието да обявят сезон 25 на своята лига, който ще включва повече дивизии за някои региони, както и редица подобрения базирани на обратната връзка от сезон 24.

Назад към CMS - каталог на готови системи