CS-bg.info - форумът на CS-bg :: Counter-Strike фен сайт

Проблем система short v0,2

Каталог на готовите системи за управление на съдържанието (Content Management System) - e107, Joomla, Drupal, Wordpress, phpFusion.

Модератори: Екип Програмиране, дизайн и проекти, Помощник-модератори

Проблем система short v0,2

Мнениеот foxyi » 29 Апр 2018, 05:28

Здравейте, става въпрос за системата на short v0,2, понеже само нея намерих активна. Качих я на платен хост, всичко тръгва, инсталира се, но имам един проблем: Като излезна от профила на сайта, веднага ме пренасочва към форума. Опитвам се да се логна пак, препраща ме към форума, но не става. Правя нова регистрация, всичко точно, но пак не иска да се логне. Тоест инсталираш форума, влиза си автоматично с администраторския и ако излезнеш няма влизане. Другият момент е като инсталирам форума и като дойде време да пиша за базата данни и за хоста - какво да пиша на хост сървър - localhost, ип-то от хостинга, string.novahost.bg. Също и за админ панела - пълен свободен достъп и да не си логнат влизаш. Има някакъв проблем ама не знам какъв.
Ще се радвам да ми помогнете.
foxyi

Потребител
Потребител

[ Профил в сайта ]

Днес, 18 окт 2018, стартирахме новите CS 1.6 сървъри на един от най-старите проекти за Counter-Strike в България.
Ето че в края на този месец се навършват точно 10 години от официалното пускане на българския CS фен сайт.
ESEA имат удоволствието да обявят сезон 25 на своята лига, който ще включва повече дивизии за някои региони, както и редица подобрения базирани на обратната връзка от сезон 24.

Назад към CMS - каталог на готови системи