Какви са впечатленията Ви от CSPromod BETA 1.04?

Дискусии относно CSPromod - бъдещето на професионалния Counter-Strike.
User avatar
DieWildenKraken
Потребител
Потребител
Posts: 106
Joined: 14 Jan 2008, 20:00
Skype: ahmed01_medi01
CS Nick: DieWildenKraken
Favorite version: CS: Global Offensive
Steam Community ID: stoqn97771
Location: София

Re: Какви са впечатленията Ви от CSPromod?

Post by DieWildenKraken »

Незнам,но на мен ми тръгва без Sourca.
User avatar
Elven
Потребител
Потребител
Posts: 357
Joined: 24 Nov 2008, 17:34
Skype: d4rkn3ssx
Steam Community ID: Elfinity
Contact:

Re: Какви са впечатленията Ви от CSPromod?

Post by Elven »

Играта е ужасна.Сякаш изрично казват на Valve - "ъъъ Дадохте ни SDK,ще направим пародия на CS/CS:S".
HUD-a e претъпкан със неща които НИКОГА няма да са нужни.
Панела за живота е широк колкото слон.Хората се стараят да имат текст вместо HUD картинки,а па тук точно обратното.
Па над него количество гранати,гениално сякаш 90% играчи са тъпаци и не знаят кое за взели/купили и трябва да си губят милисекунди-те да гледат дали имат HE граната или не.
Рамките за излишни,само закриват и без това малко пространство.
Scoreboard-а направо е отвратителен.За какво по дяволитите ни е нужно да знаем колко пари има ?Да не би да грабим банки ?А пък и животите,за какво да ги знаем ?Като е примерно на 1 HP няма нужда да се целим някъде 1 Hit Kill.
Custom менюто е претъпкано с неща които на никой не му трябва.Ако харесваме CS/CSS Bullet Impact Sound/Sprite,физика AWP crosshair какво ли не друго,ще го играем него а не глупавия promod.
Картите са едно копия на оригиналните.....щом е мод би трябвало да е различен,а копие.
Чета тука че ужким графиката е по добра от на CS:S,е как да е по добра ?Да не би CSP е направен на Unreal ?Или пък IWNet ?Същия engine,същите модели леко едитнати и ретекстурирани.Оръжията стрелят еднакво както и във CS:S,все пак говорим за Source Engine SDK,а не за лицензиран Source Engine.
Общо взето играта не струва,и не виждам какво въобще я прави по добра от CS/CS:S
User avatar
Xen
V.I.P
V.I.P
Posts: 618
Joined: 14 May 2009, 16:07
Steam Community ID: XEN3
Location: Враца

Re: Какви са впечатленията Ви от CSPromod?

Post by Xen »

Elven wrote:Играта е ужасна.Сякаш изрично казват на Valve - "ъъъ Дадохте ни SDK,ще направим пародия на CS/CS:S".
HUD-a e претъпкан със неща които НИКОГА няма да са нужни.
Панела за живота е широк колкото слон.Хората се стараят да имат текст вместо HUD картинки,а па тук точно обратното.
Па над него количество гранати,гениално сякаш 90% играчи са тъпаци и не знаят кое за взели/купили и трябва да си губят милисекунди-те да гледат дали имат HE граната или не.
Рамките за излишни,само закриват и без това малко пространство.
Scoreboard-а направо е отвратителен.За какво по дяволитите ни е нужно да знаем колко пари има ?Да не би да грабим банки ?А пък и животите,за какво да ги знаем ?Като е примерно на 1 HP няма нужда да се целим някъде 1 Hit Kill.
Custom менюто е претъпкано с неща които на никой не му трябва.Ако харесваме CS/CSS Bullet Impact Sound/Sprite,физика AWP crosshair какво ли не друго,ще го играем него а не глупавия promod.
Картите са едно копия на оригиналните.....щом е мод би трябвало да е различен,а копие.
Чета тука че ужким графиката е по добра от на CS:S,е как да е по добра ?Да не би CSP е направен на Unreal ?Или пък IWNet ?Същия engine,същите модели леко едитнати и ретекстурирани.Оръжията стрелят еднакво както и във CS:S,все пак говорим за Source Engine SDK,а не за лицензиран Source Engine.
Общо взето играта не струва,и не виждам какво въобще я прави по добра от CS/CS:S
Изглежда не си схванал замисъла на целия проект CSPromod :).

Първо искам да кажа, че играта е направена специално за професионалните играчи, а не за обикновените като мен и теб. Следователно както може би знаеш, че ако играят петици хората искат да знаят съотборниците им с колко пари са, за да разменят оръжията си или пък да видят кой с колко кръв е, за да му помогнат ако е някъде наблизо или пък ако всички терористи са мъртви да се види кой има клещи и той да обезвреди бомбата без да се бутат като прасета около нея и да натискат E като не виждали. Отделно всичко от HUD-а можеш да си го премахнеш от опциите в CSPromod таб-а.

Картите са просто чудесни. Хората са свикнали на картите от CS1.6, затова и картите в CSPromod са подобни. Както е написано в описанието на играта - тя е с графиката от CS:Source и gameplay-а от CS1.6. Двете неща, които хората ИСКАТ.

И като заключение да спомена, че това е ОЩЕ BETA ВЕРСИЯ на играта. Затова сега оръжията са леко неточни, има бъгове и т.н.. Изчакай да видиш BETA 1.05 и чак тогава коментирай и най-важното - преди да коментираш виж за какво иде реч в тази игра, а недей да говориш глупости. Играта се прави по поръчка на професионалните играчи, затова ги има тези неща в HUD-а и Scoreboard-а. /Новостите в HUD-а можеш да ги премахнеш от опциите./
User avatar
Elven
Потребител
Потребител
Posts: 357
Joined: 24 Nov 2008, 17:34
Skype: d4rkn3ssx
Steam Community ID: Elfinity
Contact:

Re: Какви са впечатленията Ви от CSPromod?

Post by Elven »

Не знам кой професионален играч иска да,екрана му да е препълнен със глупости ?
Има си VOIP във играта,създадено е за целта хората да си преговарят.Картите са Source подобни а не 1.6-like.
Общо взето,опитите им са безполезни.
User avatar
JeRRy
Потребител
Потребител
Posts: 37
Joined: 13 Aug 2009, 20:05
CS Nick: Get_Nesty
Favorite version: CS: 1.6

Re: Какви са впечатленията Ви от CSPromod?

Post by JeRRy »

Играта си е бива но горе долу като Source .
User avatar
MightyMe
Потребител
Потребител
Posts: 226
Joined: 24 Dec 2009, 15:07
Location: Wild Wild West
Contact:

Re: Какви са впечатленията Ви от CSPromod?

Post by MightyMe »

Играта тръгва и когато имаш в акаунта Hl2 игра.
User avatar
Elven
Потребител
Потребител
Posts: 357
Joined: 24 Nov 2008, 17:34
Skype: d4rkn3ssx
Steam Community ID: Elfinity
Contact:

Re: Какви са впечатленията Ви от CSPromod?

Post by Elven »

Естествено че ще тръгне.Къде е казано че е Мод на CS:S ?Изисква да имаш SDK,което говори че може и портал да имаш и пак ще стане.
Total Conversation не е мод.
User avatar
Xen
V.I.P
V.I.P
Posts: 618
Joined: 14 May 2009, 16:07
Steam Community ID: XEN3
Location: Враца

Re: Какви са впечатленията Ви от CSPromod?

Post by Xen »

Elven wrote:Естествено че ще тръгне.Къде е казано че е Мод на CS:S ?Изисква да имаш SDK,което говори че може и портал да имаш и пак ще стане.
Total Conversation не е мод.
Предишните версии са били нещо като мод, защото са използвали повечето неща на CS:Source, но сегашната версия ползва само моделите на играчите и графиката. Всичко останало си е преработка от CSP Team.
User avatar
cerebration
Потребител
Потребител
Posts: 292
Joined: 19 Dec 2007, 19:37
Skype: priest543
CS Nick: Snulch
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: ronaldinho5600
Location: Бургас
Contact:

Re: Какви са впечатленията Ви от CSPromod?

Post by cerebration »

Смятам , че много добре се е получило , но не потвърждавам , че има геймплеи на 1.6 . Геймплеи значи скороста на движение на човека да е същата да се стреля по еднакъв начин , хората да получават същия демидж като на 1.6 , а АБСОЛЮТНО всичко това е от сорс което ме накара да си я изтрия.Очаквах графичните детайли от сорс и трудното убиване в 1.6 в сравнение с сорс.В сорса вкарваш му 3 патрона 2 в стомаха и 1 в гърдите с ак47 и умира , а на 1 . 6 е на 50.Ако в цялата версия е така със сигурност ще я играя и повече от сорс.
User avatar
mrLES
Потребител
Потребител
Posts: 6
Joined: 15 Nov 2010, 14:11
Steam Community ID: 76561198005448909

Re: Какви са впечатленията Ви от CSPromod?

Post by mrLES »

аз като гледах снимки ми допадна но така и немога да намера от къде да си го изтегла :(
а пък и айм сървъра ви има хора и ще разцъквам
User avatar
eXtReMe ZoNe
eXtReMe ZoNe
eXtReMe ZoNe
Posts: 250
Joined: 19 Dec 2007, 18:05
CS Nick: eXtReMe ZoNe
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: extremezoneftw

Re: Какви са впечатленията Ви от CSPromod?

Post by eXtReMe ZoNe »

mrLES wrote:аз като гледах снимки ми допадна но така и немога да намера от къде да си го изтегла :(
а пък и айм сървъра ви има хора и ще разцъквам
Играта можеш да изтеглиш от тук: http://zamunda.net/details.php?id=241241&hit=1
Сървъри можеш да намериш тук: http://cspromod-bg.info/servers
Български фен сайт на CSPromod: http://cspromod-bg.info/
User avatar
mrLES
Потребител
Потребител
Posts: 6
Joined: 15 Nov 2010, 14:11
Steam Community ID: 76561198005448909

Re: Какви са впечатленията Ви от CSPromod?

Post by mrLES »

eXtReMe ZoNe wrote:
mrLES wrote:аз като гледах снимки ми допадна но така и немога да намера от къде да си го изтегла :(
а пък и айм сървъра ви има хора и ще разцъквам
Играта можеш да изтеглиш от тук: http://zamunda.net/details.php?id=241241&hit=1
Сървъри можеш да намериш тук: http://cspromod-bg.info/servers
Български фен сайт на CSPromod: http://cspromod-bg.info/
мерси много човек :)
след малко я подкарвам
User avatar
WildLife
Banned
Banned
Posts: 90
Joined: 16 Sep 2010, 13:56
Skype: ls
CS Nick: *DJR3Sp3k7*
Favorite version: CSPromod

Re: Какви са впечатленията Ви от CSPromod?

Post by WildLife »

Grobarq wrote:CSPromod е мн яка ама нема хора ве бате :mmm?:
И много ми лаги на мен...
User avatar
KoKoOo
Потребител
Потребител
Posts: 117
Joined: 13 Feb 2010, 15:42
CS Nick: HFKoKoOo
Favorite version: CS: Global Offensive
Steam Community ID: HFKoKoOo
Location: Гърция Остров Крит Ретимно
Contact:

Re: Какви са впечатленията Ви от CSPromod?

Post by KoKoOo »

Като цяло играта ми харесва,се едно играя някъв mix между 1.6 и source
User avatar
kramer
Потребител
Потребител
Posts: 132
Joined: 09 Apr 2010, 19:18
Favorite version: CS: 1.6

Re: Какви са впечатленията Ви от CSPromod?

Post by kramer »

NiKoLaI wrote:Като цяло играта ми харесва,се едно играя някъв mix между 1.6 и source
Ами то ProMod е геймплея на 1.6 и графиката на Source :D

Иначе ПроМод за мен е поредната хубава игра на Valve. Не съм я играл много, но все пак съм останал с добри впечатления от нея...
Locked

Return to “CSPromod”