EnderGoD Release v2

Всичко за играта Minecraft.
Post Reply
User avatar
VANQUISH
Потребител
Потребител
Posts: 559
Joined: 14 Oct 2011, 15:07
Skype: YoRabbit1995
CS Nick: kaPiShH!!
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: WorldWarZBG
Contact:

EnderGoD Release v2

Post by VANQUISH »

EnderGoD PvP v2 набира екип!

IP: EnderGoD.ddns.net


Image
Повече информация за сървъра и всичко останало може да видите като цъкнете на "Покажи скрития текст" !
Сигурно доста от вас - запалените Minecraft gamer-и помнят EnderGoD, който 2013 беше един от успешните сървъри?
И дойде моментът, в който се пуска v2 release!

Сървърът е Survival PvP, с Factions.
Правила като цяло няма, единственото изискване е толерантност - без обиди,псуване.
Има PvP арени за хората, които търсят само PvP,а не желаят в survival света да се бият.
На всеки 1 час (60 минути) около Spawn-ът се хвърля Create - сандък с доста добри предмети.
При гласуване за сървъра (/vote) получавате пари,предмети и ключ на Create сандък,който се намира от лявата страна на Spawn точката.
Image
Сървъра има изградени ранкове с различни привилегии - Ender, Donator, Legend, EvilGoD, MegaMi .
Всеки от ранковете има различни плюсове, но най много се различават по Kit-овете.
Kit Ender
Image

Kit Donator
Image

Kit Legend
Image

Kit EvilGoD
Image

Kit MegaMi
Image

Image
Търся човек, който се занимава с Minecraft,тъй като аз отдавна не се занимавам и съм загубил всякакви връзки. Ще бъде назначен на пост,на какъвто съм и аз - owner. Аз ще се занимавам с develop-мента на сървъра и т.н., от него искам единствено промотиране/канене на хора и следене на реда в играта.
Нямам изисквания за години/град/опит и т.н., условието е да сте в minecraft средите и да имате контакти.
Не смятам да слагам форма за кандидатура - просто не е нужна, съвръра работи от днес и нямам чак такъв избор на екип.

Търси се Admin/Moderator ,като има по 1-2 свободни места от позиция.
Разликата между Admin и Moderator е в правата, като Модератора е длъжен да следи реда в сървъра.
Всичко е до допълнителна уговорка.

Молбата ми е при интерес да се свързвте с мен по Discord: DankataBG#3190 !
Другият вариант е тук, в темата или на лично съобщение - влизам редовно.

Хора,които дори не са влезли в сървъра, само да го разгледат, моля просто да не отправят запитвания, а да не говорим за кандидатури.
Всичко е описано ясно,както в "Скритият текст", така и тук,където се търси екип за проекта.
User avatar
ZanSumm
Потребител
Потребител
Posts: 35
Joined: 10 Sep 2011, 18:42
Skype: devzansumm
CS Nick: ZanSumm
Favorite version: CS: Global Offensive
Steam Community ID: ZanSumm
Location: Санкт Петербург, Русия

Re: EnderGoD Release v2

Post by ZanSumm »

Само да попитам, имаш ли уебсайт и Discord сървър?

Успех!
User avatar
VANQUISH
Потребител
Потребител
Posts: 559
Joined: 14 Oct 2011, 15:07
Skype: YoRabbit1995
CS Nick: kaPiShH!!
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: WorldWarZBG
Contact:

Re: EnderGoD Release v2

Post by VANQUISH »

Здравей.
Сайта е mc.el-cam.com (Избирам си CMS безплатна,защото не ми допадат,а и не разбирам особено), дискорд има - https://discord.gg/Dn6qGp !
Post Reply

Return to “Minecraft”