fnatic & GODSENT сменят 3-ма

Дискусии относно Counter-Strike: Global Offensive
Post Reply
User avatar
kr9pton
Потребител
Потребител
Posts: 656
Joined: 10 Jan 2014, 19:35
Favorite version: CS: Global Offensive
Location: Пловдив

fnatic & GODSENT сменят 3-ма

Post by kr9pton »

User avatar
hypn0s2k
Потребител
Потребител
Posts: 34
Joined: 28 Nov 2014, 15:24
CS Nick: HypN0s
Favorite version: CS: Source
Steam Community ID: bloomquist_BG
Location: Sofia

Re: fnatic & GODSENT сменят 3-ма

Post by hypn0s2k »

flusha според мен винаги играе силно и не знам за какво им е тоя wenton след като не е на това топ ниво като другите,нещо като RpK в G2 ми прилича
User avatar
okislitel
Потребител
Потребител
Posts: 319
Joined: 24 Aug 2012, 10:35

Re: fnatic & GODSENT сменят 3-ма

Post by okislitel »

hypn0s2k wrote:flusha според мен винаги играе силно и не знам за какво им е тоя wenton след като не е на това топ ниво като другите,нещо като RpK в G2 ми прилича
wenton до колкото знам в момента е stand-in за pauf. Иначе... new fnatic ez, щеше да е по-добре да махнат JW и да сложат znajder.
User avatar
kr9pton
Потребител
Потребител
Posts: 656
Joined: 10 Jan 2014, 19:35
Favorite version: CS: Global Offensive
Location: Пловдив

Re: fnatic & GODSENT сменят 3-ма

Post by kr9pton »

okislitel wrote:
hypn0s2k wrote:flusha според мен винаги играе силно и не знам за какво им е тоя wenton след като не е на това топ ниво като другите,нещо като RpK в G2 ми прилича
wenton до колкото знам в момента е stand-in за pauf. Иначе... new fnatic ez, щеше да е по-добре да махнат JW и да сложат znajder.
не :D wenton ще играе за fnatic
а сега най-гадното е, че fnatic ще трябва да играят на следващия minor FeelsBadForOlofMan
User avatar
okislitel
Потребител
Потребител
Posts: 319
Joined: 24 Aug 2012, 10:35

Re: fnatic & GODSENT сменят 3-ма

Post by okislitel »

kr9pton wrote:
okislitel wrote:
hypn0s2k wrote:flusha според мен винаги играе силно и не знам за какво им е тоя wenton след като не е на това топ ниво като другите,нещо като RpK в G2 ми прилича
wenton до колкото знам в момента е stand-in за pauf. Иначе... new fnatic ez, щеше да е по-добре да махнат JW и да сложат znajder.
не :D wenton ще играе за fnatic
а сега най-гадното е, че fnatic ще трябва да играят на следващия minor FeelsBadForOlofMan
Lekr0 ftw, don't worry fnatic fanboy, но ми е интересно защо pauf няма да играе?
User avatar
CityLife
V.I.P
V.I.P
Posts: 842
Joined: 26 Mar 2013, 13:54
Steam Community ID: kajikvostanae60
Location: ВАИ Холдинг.

Re: fnatic & GODSENT сменят 3-ма

Post by CityLife »

hypn0s2k wrote:flusha според мен винаги играе силно и не знам за какво им е тоя wenton след като не е на това топ ниво като другите,нещо като RpK в G2 ми прилича
RpK не беше на ниво в началото, но ако следваш в момента ще видиш, че даже играе понякога по-добре от самия отбор. А, реално погледнато е динамичен играч и трудно може да се сравнява на моменти.

П.Т: Мисля, че Olof ще се чувства като s1mple в HR. Не съм голям фен на Fnatic, но така само объркаха двата отбора и ми се струва, че след време ще бъде същата "история" като EnVyUs.
User avatar
Legendary
Потребител
Потребител
Posts: 24
Joined: 24 Jan 2010, 18:44

Re: fnatic & GODSENT сменят 3-ма

Post by Legendary »

Всички гледат Fnatic,което е разбираемо де...Никой не обръща внимание на потенциала,който придобиват Godsent,като събират старите съотборници,които играха до преди година заедно,защото реално погледнато ,доколкото аз съм запознат с историята pronax,flusha,JW Са играли около 2 години заедно и Krimz се присъединява след първата година..Така ,че ще ми е интересно да видя как ще се развият нещатата там :)
Post Reply

Return to “Counter-Strike: Global Offensive”