Ранг в CS:GO

Дискусии относно Counter-Strike: Global Offensive
Post Reply
User avatar
Andrianov_97
Потребител
Потребител
Posts: 2
Joined: 26 Jan 2018, 09:53

Ранг в CS:GO

Post by Andrianov_97 »

Здравейте,
Скоро минах от 1.6 на Го и все още не съм напълно запознат с играта. След като направих 10 победи ме пусна Силвър Елит Мастър. Вече имам 23 и се адаптирах от 1.6 към ГО, на 1.6 играх постоянно 5ци и имах опит, сега след като се адаптирах в ГО и играя със силвър и голд нова 1, ги нося буквално. Всеки мап 30+ киллс (7-8 МВП), да не говоря, че напоследък често правя и над 40 убийства, имах резултати 44/2/12 и 47/4/20 със 11 значки МВП. Дори когато губя съм с най-много точки и пак си седя Силвър Елит Мастър. Цъкам за кеф, не за ранг, но като играя с мои приятели, които са голд нова 3 или 4 и като видят, че съм силвър, чувам "оо, не, със силвър ли ще цъкаме?". Не ми е приятно като знам, че не им се цъка с мен само заради ранга ми, но като играя с тях се представям добре и винаги съм втори в отбора, но ги дразни, че съм силвър... Та да попитам как да кача, чета, че се трупа от МВП, убийства, а буквално всяка карта, която правя със силвъри и голд нова 1 ги спуквам, даже 2 репорт-а събрах за хак, а имам 60 часа игра в ЦС:ГО, уменията са ми от 1.6 и бързо се адаптирах към ГО. Просто искам да вдигна ранга, за да не е единствената пречка заради, която не искат да играят с мен... Обяснете ми как седят нещата с тоя ранг и какво да правя, за да го вдигна...
User avatar
Kendall
Потребител
Потребител
Posts: 39
Joined: 23 May 2014, 17:24
Skype: naiden254
CS Nick: Kendall
Favorite version: CS: Global Offensive
Steam Community ID: DeepS1
Location: България

Re: Ранг в CS:GO

Post by Kendall »

Най-лесният начин да вдигнеш ранк, и също най-бързият е да тиймваш с по високи ранкове от теб, така получаваш повече "Ело" точки, и също вдигаш ранк по-бързо.
User avatar
Zeratuul0P
Потребител
Потребител
Posts: 3
Joined: 19 Dec 2018, 17:32
CS Nick: YeahBoiBeast
Favorite version: CS: 1.6
Contact:

Re: Ранг в CS:GO

Post by Zeratuul0P »

Какво мога да направя. Просто не мога да сваля моя "Silver 4" ранг
Post Reply

Return to “Counter-Strike: Global Offensive”