• Дискусии относно Counter-Strike: Global Offensive •

Дискусии относно Counter-Strike: Global Offensive
Post Reply
User avatar
¦•••SHERIFA•••¦
• STEAM ¦ EA ¦ BATTLE.NET ¦ TOP SELLER •
• STEAM ¦ EA ¦ BATTLE.NET ¦ TOP SELLER •
Posts: 979
Joined: 24 Nov 2009, 23:07
CS Nick: ¦•••SHERIFA•••¦

Re: • Дискусии относно Counter-Strike: Global Offensive •

Post by ¦•••SHERIFA•••¦ »

chrisworld wrote:Сега има ли някакви недостатаци от сорта на това, че няма да мога да ползвам маркета и тнт ?
Поздрави !
Да, има. Самият ти си ги написал.

https://support.steampowered.com/kb_art ... -edfm-2932
https://support.steampowered.com/kb_art ... -IAGK-7663 > акаунтът ти е Limited.
User avatar
chrisworld
Потребител
Потребител
Posts: 8
Joined: 24 Mar 2015, 19:24
CS Nick: FriX
Favorite version: CS: Global Offensive
Steam Community ID: Frix

Re: • Дискусии относно Counter-Strike: Global Offensive •

Post by chrisworld »

Значи съм си прецакан... ок благодаря за линка.
User avatar
Yoroto
Потребител
Потребител
Posts: 4
Joined: 06 Jun 2015, 12:21

Re: • Дискусии относно Counter-Strike: Global Offensive •

Post by Yoroto »

Бан системата на CS:GO е много, ама много шибана..... :x 4-ри пъти по 7 дена ме банват (в момента чакам още 6 дена) задето компа ми се прееба... еми не могат да разберат, че няма как за по-малко от 2 минути да ми се рестартира компа и да включа веднага цс. Вчера случаен токов удар отново ме прати в 7 дневна почивка. Само това куца.
User avatar
¦•••SHERIFA•••¦
• STEAM ¦ EA ¦ BATTLE.NET ¦ TOP SELLER •
• STEAM ¦ EA ¦ BATTLE.NET ¦ TOP SELLER •
Posts: 979
Joined: 24 Nov 2009, 23:07
CS Nick: ¦•••SHERIFA•••¦

Re: • Дискусии относно Counter-Strike: Global Offensive •

Post by ¦•••SHERIFA•••¦ »

Да си чувал за устройствата, нарачени като: SSD (Solid-State-Disk), както и UPS захранване, спасяващ те от токови удари? Малко примери, а за SSD - най-добрите в съотношение цена:производителност:актуланост са тези на Crucial.

С Win-8.1 (скоро 10) на SSD и ще рестартираш под 2 мин., и като има токов удар НЯМА да ти спре токът на компютъра, а ще си продължи да работи нормално. Ако спре тотално токът, имаш 10-15-20 мин. (според това колко СКЪП UPS си взел, логично, и за колко Watts харчещ машината + монитор + всички компоненти взети заедно, обикновено между 400-750W по-силните) време, през които PC ще ползва „токът“ от UPS-а, докато той се източи (ще мига, ще имаш звукова сигнализация и пр.). Предостатъчно време за свършване на дадената игра и изключване на PC, докато дойде токът пак и се презареди UPS-а.

Влез малко в 2015г. и поразгледай какви и други хубави „джаджи“ има. Тези 2-те (SSD/UPS) дори не са модерни и актуални към днешна дата, btw. Приемат се като нещо „по default“.
User avatar
G-Welcome
Потребител
Потребител
Posts: 165
Joined: 19 Jan 2014, 17:21
Skype: the_welme
CS Nick: too fasT
Favorite version: CS: 1.6

Re: • Дискусии относно Counter-Strike: Global Offensive •

Post by G-Welcome »

Не съм сигурен дали тук е правилното място да пиша относно въпроса ми, но ако не е ще помоля модераторите/администраторИТЕ да не ми трият мнението, искам само отговор, моля ви.

Въпроса е дали ми се записва демо, когато играя Competitive (моля отговорете дали на competitive се записва) Casual, Deathmatch, Arms Race или Demolition. Плюс ако се записва да ми кажете къде и как мога да го гледам/да го спра/да го пусна на пауза.
User avatar
Hydraa
Потребител
Потребител
Posts: 19
Joined: 28 Sep 2013, 20:30
CS Nick: Hydraa
Favorite version: CS: Global Offensive

Re: • Дискусии относно Counter-Strike: Global Offensive •

Post by Hydraa »

G-Welcome wrote:Не съм сигурен дали тук е правилното място да пиша относно въпроса ми, но ако не е ще помоля модераторите/администраторИТЕ да не ми трият мнението, искам само отговор, моля ви.

Въпроса е дали ми се записва демо, когато играя Competitive (моля отговорете дали на competitive се записва) Casual, Deathmatch, Arms Race или Demolition. Плюс ако се записва да ми кажете къде и как мога да го гледам/да го спра/да го пусна на пауза.
Записва се само на competitive,можеш да го видиш от Наблюдаване/Watch предполагам,че е на английски,влизаш във Вашите мачове и там намираш мача,който искаш да изтеглиш и цъкаш Download,като се изтегли ако искаш да гледаш пълния мач -->Наблюдаване в GOTV/Watch on GOTV,ако искаш да гледаш най-добрите си моменти цъкаш -->Гледайте своите най-добри моменти/Watch your best moments на английски предполагам,а има и Watch your lowlights/Тва е да гледаш твоите лоши моменти.
За да го паузираш докато гледаш демото влизаш в конзолата и май се пишеше demo_pause,но незнам не съм сигурен!
User avatar
nN.
V.I.P KobbaN
V.I.P KobbaN
Posts: 32
Joined: 21 Apr 2012, 08:22
Skype: На лично
Favorite version: CS: 1.6

Re: • Дискусии относно Counter-Strike: Global Offensive •

Post by nN. »

Shift+F2 е за паузи,маузи,даване напред, назад и т.н. ^
User avatar
Legendary
Потребител
Потребител
Posts: 24
Joined: 24 Jan 2010, 18:44

Re: • Дискусии относно Counter-Strike: Global Offensive •

Post by Legendary »

И аз не видях тема свързана с моя въпрос,затова питам тук.От скоро играя,около 2 седмици..Успях някак си да кача 3 ниво и започнах да играя съревнователни мачове.До тук добре ,но на всеки 2 мача ми изписва ,че немога да играя и трябва да чакам по 20-24 часа за да се калибрират успехите и възможностите ми,което си е кофти при положение,че имам един ден почивен през уикенда и вместо да разцъквам в него аз чакам да мине време.Има ли начин да се избегне това,или поне да се намали времето,защото си е адски досадно.
User avatar
¦•••SHERIFA•••¦
• STEAM ¦ EA ¦ BATTLE.NET ¦ TOP SELLER •
• STEAM ¦ EA ¦ BATTLE.NET ¦ TOP SELLER •
Posts: 979
Joined: 24 Nov 2009, 23:07
CS Nick: ¦•••SHERIFA•••¦

Re: • Дискусии относно Counter-Strike: Global Offensive •

Post by ¦•••SHERIFA•••¦ »

Мини от тук и от тук за отговори.
Not Arbiter [url=http://steamcommunity.com/app/730/discussions/0/624076027541696700/#c624076027542016963]тук[/url] wrote:until you get your rank you can only play 2 games every 24 hours, after you get your first 10 wins this restriction is removed
User avatar
Slav King
Потребител
Потребител
Posts: 148
Joined: 25 Oct 2014, 18:37
Steam Community ID: fucka1339

Re: • Дискусии относно Counter-Strike: Global Offensive •

Post by Slav King »

А как мога да рестартирам абсолютно всички настройки на цс:го през Steam клиента?
User avatar
¦•••SHERIFA•••¦
• STEAM ¦ EA ¦ BATTLE.NET ¦ TOP SELLER •
• STEAM ¦ EA ¦ BATTLE.NET ¦ TOP SELLER •
Posts: 979
Joined: 24 Nov 2009, 23:07
CS Nick: ¦•••SHERIFA•••¦

Re: • Дискусии относно Counter-Strike: Global Offensive •

Post by ¦•••SHERIFA•••¦ »

Затривайки целият Steam folder БЕЗ Steam.exe (!). После го стартираш това .exe, обновява се всичко, логваш се у акаунтът си, сваляш наново играта и всичко би следвало да е reset-нато.
User avatar
terodorg
Потребител
Потребител
Posts: 1
Joined: 07 Jan 2016, 17:03

Re: • Дискусии относно Counter-Strike: Global Offensive •

Post by terodorg »

https://www.youtube.com/watch?v=Zq1G98EdSAs Това е фрагмовие на един приятел. Дано ви харесва :) :tease: :tease: :tease:
User avatar
Tumbac
Потребител
Потребител
Posts: 1039
Joined: 24 Jun 2012, 15:26
Skype: valkata2012
CS Nick: Tumbac
Favorite version: CS: Global Offensive
Steam Community ID: suplexcitybg5
Contact:

Re: • Дискусии относно Counter-Strike: Global Offensive •

Post by Tumbac »

Бахти педалската игра напрао ше са самоубия не издържам от тея лапета
преди малко 4 р*зани 12 годишни лапенца, не стига че ги керих цялата игра и накрая ма кикнаха..
бахти преебаната игра.. тея лапета да хоат си играя цс 1.6..
Не ми е за тъпата победа ама заради тях ся иам 1 ден бан и не мога да си цъкам кат хората competitive

Тая игра по някакъв начин трябва да се ограничи от бавни мозъци

-- 10 Яну 2016 17:26 --

Тея мишки ако ги намеря напрао ше ги изкормя
Last edited by CityLife on 10 Jan 2016, 17:34, edited 2 times in total.
Reason: Нарушена т.7 от правилата на форума!
Post Reply

Return to “Counter-Strike: Global Offensive”