CS-bg.info - форумът на CS-bg :: Counter-Strike фен сайт

Скиновете на iPlay.bg Deathrun [FREE ALL]

Всичко за скиновете - тук

Модератори: Екип C-Strike, Помощник-модератори

Скиновете на iPlay.bg Deathrun [FREE ALL]

Мнениеот ScriptarA » 07 Мар 2015, 18:53

Здравейте потребители от CS-BG.Info видях ,че доста хора търсят тези скинове и реших да ги споделя! (4бр.)
1. Изображение
v_knife.rar
(156.25 KiB) 17 пъти

2. Изображение
v_knife.rar
(185.44 KiB) 32 пъти

3.Изображение
v_knife.rar
(227.02 KiB) 22 пъти

4.Изображение
v_knife.rar
(98.03 KiB) 20 пъти
Последна промяна ScriptarA на 07 Мар 2015, 20:55, променена общо 2 пъти
ScriptarA

Аватар
Потребител
Потребител

[ Профил в сайта ]

Re: Скиновете на iPlay.bg Deathrun [FREE ALL]

Мнениеот OciXCrom » 07 Мар 2015, 19:54

"Слагате ги един по един докато не намерите този, който търсите"? Ако ще правиш нещо, прави го като хората. Можеше да си направиш труда и да качиш снимки от въпросните скинове и да обясниш кой файл какво представлява. Ако може да ми обясниш каква е целта на темата, защото си мисля, че се опиташ да направиш нещо срещу мен/веригата, обаче в момента освен реклама, нищо друго не правиш, за което ти благодаря.
OciXCrom

Аватар
OciXCrom™ Official Profile
OciXCrom™ Official Profile

Профил в Steam
[ Профил в сайта ]

Мнениеот ScriptarA » 07 Мар 2015, 20:26

OciXCrom написа:"Слагате ги един по един докато не намерите този, който търсите"? Ако ще правиш нещо, прави го като хората. Можеше да си направиш труда и да качиш снимки от въпросните скинове и да обясниш кой файл какво представлява. Ако може да ми обясниш каква е целта на темата, защото си мисля, че се опиташ да направиш нещо срещу мен/веригата, обаче в момента освен реклама, нищо друго не правиш, за което ти благодаря.

Не колега в сървъра гледам ,че много хора немогат да ги намерят реших да ги сложа тук на едно място! :D
UPDATE!
ScriptarA

Аватар
Потребител
Потребител

[ Профил в сайта ]

Мнениеот Robin Hood » 07 Мар 2015, 22:05

Кое не могат да намерят ? Нали им тегли моделите в папката models е момче, какво говориш... Просто да си отворят папката и да потърсят, а дали ще ги намерят си е техен проблем със зрението.
Последна промяна ZERO. на 08 Мар 2015, 08:37, променена общо 1 път
Причина: Безсмислен коментар/мнение.
Robin Hood

Аватар
Потребител
Потребител

[ Профил в сайта ]

Мнениеот ZERO. » 08 Мар 2015, 08:43

@d2public - От чисто гледна точка, можеше да попиташ някого като @OciXCrom какво мисли и дали няма проблем да споделиш тези скинове. Все пак са положили труд момчетата, а по този начин малко се пренебрегва.
@OciXCrom - Ако пожелаете, темата може да бъде изтрита. Но си прав, няма лоша реклама.
@ANormall - Безсмислено ти е мнението, защото има хора не играят този мод, но много биха искали да си сложат скиновете и да си играят Classic-а. Само пример давам.
ANormall >>> F.O.: Пакет, сламка, лична карта, хек, пейка и китарка. Every day да съм свежарка в клуба или в парка. :music:

Темата може за някои да не е в помощ, но само за някои и за сега остава. Ще помоля да не я превръщате в конфликтна тема, а да се обръщате по тези въпроси на ЛС. :o
Последна промяна OciXCrom на 08 Мар 2015, 15:38, променена общо 1 път
Причина: Не ми пречи темата, все пак скиновете не съм ги правил аз, пък и с нищо не пречи на самата верига.
ZERO.

Аватар
Модератор
Модератор

Профил в Steam
[ Профил в сайта ]

Мнениеот Robin Hood » 09 Мар 2015, 22:22

Да, някой не го играят мода и искат моделите, но в сървъра има sv_downloadurl и ще им отнеме 2 минути за да свалят моделите и после да ги открият. Няма нищо сложно. Ако и това мнение е безсмислено го смали, но просто да се изяснят нещата. Нямам нищо против него или теб, но просто няма смисъл от темата като по-бързо ще намериш моделите в папката отколкото темата в сайта. Лека вечер :)
Robin Hood

Аватар
Потребител
Потребител

[ Профил в сайта ]

Ето че в края на този месец се навършват точно 10 години от официалното пускане на българския CS фен сайт.
ESEA имат удоволствието да обявят сезон 25 на своята лига, който ще включва повече дивизии за някои региони, както и редица подобрения базирани на обратната връзка от сезон 24.
DreamHack потвърдиха, че Ninjas in Pyjamas и Virtus.pro са получили покани за тяхното събитие Masters в Малмьо.

Назад към Скинове