Как се слага ръкав на скин?

Всичко за скиновете - тук
Post Reply
User avatar
cTmoNe
Потребител
Потребител
Posts: 3
Joined: 25 May 2015, 18:45

Как се слага ръкав на скин?

Post by cTmoNe »

Здравейте, надявам се това да е правилната локация за конкретната тема.
Въпросът ми е следният: с каква програма мога да сложа ръкав на дадено оръжие? Не ме разбирайте погрешно, не става дума за обикновената текстура, наричана най-често view_skin. С Half-Life Jed's Viewer нещата не се получават, просто липсва опция от сорта на view_sleeve. Надявам се тази снимка да Ви даде по-голяма представа относно самата мистерия:
http://cs2.gamemodding.net/posts/2013-0 ... ke0000.jpg
User avatar
OciXCrom
OciXCrom™ Official Profile
OciXCrom™ Official Profile
Posts: 585
Joined: 21 Mar 2013, 14:21
Skype: doctor.crom1234
CS Nick: OciXCrom
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: OciXCrom
Location: jb.iplay.bg:27015
Contact:

Re: Как се слага ръкав на скин?

Post by OciXCrom »

Точно това си е - view_skin. Всеки един скин съдържа такава текстура, съответно трябва да редактираш нея за да се получи нещо като ръкав. Скинът на снимката е различен - този ръкав е добавен с редактиране на самия модел.
User avatar
cTmoNe
Потребител
Потребител
Posts: 3
Joined: 25 May 2015, 18:45

Re: Как се слага ръкав на скин?

Post by cTmoNe »

Доколкото разбрах, нужният файл за желаната модификация се казва hands_ref, който, след като бъде намерен, се подлага на проекция съобразно опцията compile/decompile. Имаш ли идея къде се помещава файлчето, понеже след 10 безуспешни опита се отказах да го търся. ;]
User avatar
OciXCrom
OciXCrom™ Official Profile
OciXCrom™ Official Profile
Posts: 585
Joined: 21 Mar 2013, 14:21
Skype: doctor.crom1234
CS Nick: OciXCrom
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: OciXCrom
Location: jb.iplay.bg:27015
Contact:

Re: Как се слага ръкав на скин?

Post by OciXCrom »

Мне, не съм запознат с изработката на модели, както и не мисля, че това става толкова лесно.
User avatar
Fan77a
V.I.P
V.I.P
Posts: 12
Joined: 22 Sep 2012, 13:59
Skype: ЛС.
CS Nick: hyBridD.
Favorite version: CS: 1.6
Location: В нас.

Re: Как се слага ръкав на скин?

Post by Fan77a »

Има два вида модели единия е примено: "p_ak", а другия е "v_ak".Едното е само ти да си виждаш скина, а друго и играчите да го виждат.Ако скина ти е за твоята "цс" ще ти трябва "p_ak", ако е за сървър и искаш и други да го виждат слагаш и двата.
Ако имаш желание пиши ми скаип да ти помогна с каквото мога.

Skype : "ilia_vasi1"
User avatar
OciXCrom
OciXCrom™ Official Profile
OciXCrom™ Official Profile
Posts: 585
Joined: 21 Mar 2013, 14:21
Skype: doctor.crom1234
CS Nick: OciXCrom
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: OciXCrom
Location: jb.iplay.bg:27015
Contact:

Re: Как се слага ръкав на скин?

Post by OciXCrom »

Fan77a wrote:Има два вида модели единия е примено: "p_ak", а другия е "v_ak".Едното е само ти да си виждаш скина, а друго и играчите да го виждат.Ако скина ти е за твоята "цс" ще ти трябва "p_ak", ако е за сървър и искаш и други да го виждат слагаш и двата.
Ако имаш желание пиши ми скаип да ти помогна с каквото мога.

Skype : "ilia_vasi1"
Как успя да измислиш подобни глупости?. :) По-добре изтрий мнението докато някой не е повярвал.
User avatar
drakonuid5
Потребител
Потребител
Posts: 75
Joined: 22 Aug 2015, 13:30

Re: Как се слага ръкав на скин?

Post by drakonuid5 »

Fan77a wrote:Има два вида модели единия е примено: "p_ak", а другия е "v_ak".Едното е само ти да си виждаш скина, а друго и играчите да го виждат.Ако скина ти е за твоята "цс" ще ти трябва "p_ak", ако е за сървър и искаш и други да го виждат слагаш и двата.
Ако имаш желание пиши ми скаип да ти помогна с каквото мога.

Skype : "ilia_vasi1"
Ти като пък не знаеш нищо не се обаждай. p разширението е от player, това е моделът който останалите играчи виждат, w от world е този модел който стои на земята и не бива държан от никой, а v view модела е този който виждаш ти от първо лице. От малуимни същества които не знаят и тръгват да обясняват ми писна.
User avatar
Fan77a
V.I.P
V.I.P
Posts: 12
Joined: 22 Sep 2012, 13:59
Skype: ЛС.
CS Nick: hyBridD.
Favorite version: CS: 1.6
Location: В нас.

Re: Как се слага ръкав на скин?

Post by Fan77a »

drakonuid5 wrote:
Fan77a wrote:Има два вида модели единия е примено: "p_ak", а другия е "v_ak".Едното е само ти да си виждаш скина, а друго и играчите да го виждат.Ако скина ти е за твоята "цс" ще ти трябва "p_ak", ако е за сървър и искаш и други да го виждат слагаш и двата.
Ако имаш желание пиши ми скаип да ти помогна с каквото мога.

Skype : "ilia_vasi1"
Ти като пък не знаеш нищо не се обаждай. p разширението е от player, това е моделът който останалите играчи виждат, w от world е този модел който стои на земята и не бива държан от никой, а v view модела е този който виждаш ти от първо лице. От малуимни същества които не знаят и тръгват да обясняват ми писна.
Объркал съм се, защото писах от телефона ми, за което се извинявам.Нямах достъп до компютъра за да погледна, иначе попринцип знам как да едитна текстурите на модела.За това съм дал скаип.
Post Reply

Return to “Скинове”