CS-bg.info - форумът на CS-bg :: Counter-Strike фен сайт

Проблем с бот плъгини

За проблеми и въпроси, свързани с вашите сървъри...

Проблем с бот плъгини

Мнениеот FirePlayPlayer » 19 Фев 2021, 17:02

Здравейте! Отскоро започнах да си сглобявам нов сървър. Набързо се научих как да слагам плъгини и всичко да върви идеално.
Всичко се получаваше, докато не дойде момента, в който реших да сложа ботове, за да има постоянен поток, а и са добро решение за прохождащ сървър.
Намерих този плъгин - https://cs-bg.info/plugin/500/, сложих го, направих всички cvar неща, но ботове няма и няма.. Рових, рових.. попадах на разни теми, дето се занимаваш с metamod, резархивираш папка с файлове в addons, редактираш liblist.gam и тн, но пак не става и не става.. Много се рових, дават инсталации хората, правя всичко, но пак не успявам..
Казаха ми, че дори само с този плъгин, който споделих, мога да добавям ботове, но явно аз някъде пропускам нещо..
Моля ви за някакво съдействие как да инсталирам тези ботове..
Благодаря предварително
FirePlayPlayer

Потребител
Потребител

[ Профил в сайта ]

Re: Проблем с бот плъгини

Мнениеот Radeon » 20 Фев 2021, 09:38

Ето ти ботове които работят https://yapb.ru/. Лесна инсталация имат. Не товарят процесора дори и 32 бота да пуснеш. Имат много опции и настройки, дори симулират че са истински играчи.
Но все пак ще получиш бан от gametracker заради употреба на повече от 2 бота и сървъра ти няма да се вижда.
Radeon

Потребител
Потребител

[ Профил в сайта ]

Мнениеот FirePlayPlayer » 20 Фев 2021, 11:52

С това първо пробвах и не стана. И това казах по-горе, че явно аз някъде бъркам с инсталирането им.. Проблемът е, че търся хубава статия как се инсталира и настройва всичко едно-по-едно и после как се пускат, защото аз тук греша някъде, а никъде в нета не намирам статия подходяща за бавни типове като мен..
Пробвах и с FakeFull плъгина, но ботовете стоят само СПЕК, а виждам от други сървъри, че ползват също FakeFull плъгин, но с ботове в игра
FirePlayPlayer

Потребител
Потребител

[ Профил в сайта ]

Мнениеот Radeon » 22 Фев 2021, 09:51

Ами напиши ми на лично как да се свържа с теб и с teamviwer ще ти ги инсталирам. Ето ги инструкциите , те са си на сайта. https://docs.yapb.ru/en/latest/installation.html
Аз ги инстарирах като метамод плъгин и вървят супер на windows
Radeon

Потребител
Потребител

[ Профил в сайта ]

Назад към Помощ и въпроси за сървъри