Предназначение на раздела „Помощ и въпроси за сървъри“

За проблеми и въпроси, свързани с вашите сървъри...
Locked
User avatar
DeviLeR
Потребител
Потребител
Posts: 292
Joined: 06 Jun 2009, 15:36
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: TheRealDeviLeR

Предназначение на раздела „Помощ и въпроси за сървъри“

Post by DeviLeR »

За да няма неразбрали, пускам тази тема, за да ви обясня какво е прадназначението на новия раздел „Помощ за сървъри“.

- Разделът „Помощ и въпроси за сървъри“ е създаден само и единствено за вашите проблеми или въпроси относно сървърите ви.
- Разделът „Помощ и въпроси“ ще бъде само за проблеми с игрите CS/CZ/CS:Source.
- Разделът „Counter-Strike 1.6“ е разделът за въпросите ви относно играта.


Нека сега ви онагледя чрез примери:

Примерни заглавия на теми, чието място е в раздел „Помощ и въпроси за сървъри“:
Защо не ми работи dproto?;Как да увелича FPS на сървъра си?;Как да добавя скинове на оръжия в сървъра си?;Защо не ми работи следния плъгин?;Картата не се сменя след изтичане на Map Time Limit?!?;Играчите ми имат голям ping?!?;Как да увелича парите в сървъра си?и други подобни теми, свързани със сървърите ви!!!

Примерни заглавия на теми, чието място е в раздел „Помощ и въпроси“:
Дава ми грешка при пускане на играта?!?;Нямам мерник на zoom-а на AWP?!?!;Изхвърля ме от играта при определена карта?!?!;Имам проблем със следния модел;Имам много lag в повечето сървърии други подобни теми, свързани с проблемите с играта ви!!!

Примерни заглавия на теми, чието място е в раздел „Counter-Strike 1.6“:
Как да си уголемя мерника?;Как да си сложа друг спрей?;Как да си добавя ботове в играта?;Как да сменя скиновете на оръжията?;Как да сменя шрифта на GameMenu-то си?и други подобни теми, свързани с въпросите ви относно играта!!!

Надявам се сте разбрали предназначението на новия раздел и ще пускате на правилно място темите си! :)
User avatar
lamer4e7o
Потребител
Потребител
Posts: 1879
Joined: 13 Aug 2007, 10:24
Favorite version: CS: 1.6
Location: Горна Оряховица

Re: Предназначение на раздела „Помощ за сървъри“

Post by lamer4e7o »

Строго препоръчително е хората от екип Поддръжка да прочетат тази тема, да я запомнят и осмислят!


Last bumped by lamer4e7o on 24 Feb 2012, 12:30.
Locked

Return to “Помощ и въпроси за сървъри”