CS-bg.info - форумът на CS-bg :: Counter-Strike фен сайт

Две игри подред с Unranked играчи

Всичко за популярната алтернатива на DotA

Модератори: Екип Развлечение, Помощник-модератори

Две игри подред с Unranked играчи

Мнениеот martoigracha » 13 Мар 2017, 22:36

Здравейте на всички. Загубих последните си две игри при положение, че играх почти феноменално. И в двете игри аз бях най-добрият играч от отбора и се опитвах да нося на гърба си целият отбор, но както знаете това не винаги се получава. Както и да е. Това, което ми направи впечетление е, че всичките мои съотборници бяха супер мега слаби. Проверих им профилите в един лол сайт и се оказа, че всеки един от тях е Unranked. Искам да ви попитам това нормално ли е? Защото ми изглежда като rigged. Искам да кажа какво по дяволите? Каква е вероятността две игри подред да се паднеш с unraked съотборници? Според мен е много малка, особено пък две игри една след друга. Тъкмо бях се изкачил до Бронзе 2 и хопаа смъкнаха ме в 3 отново. Какво мислите? Започвам да си мисля, че това е rigged(системата) и мисля да спра да играя.
martoigracha

Аватар
Потребител
Потребител

[ Профил в сайта ]

Re: Две игри подред с Unranked играчи

Мнениеот HeMcku -Betch Mode » 14 Мар 2017, 16:34

То.. те съсипаха всичко в тази игра...
HeMcku -Betch Mode

Аватар
Потребител
Потребител

Профил в Steam
[ Профил в сайта ]

Мнениеот martoigracha » 15 Мар 2017, 13:11

Всички казват, че преди е била много по-забавна и интересна. За съжаление аз я открих съвсем наскоро. Играта ми харесва, но тази ранк система ми се вижда "наредена". Май само нормалките си заслужават, също и да играеш с фр-та, от тая ранк система няма смисъл.
martoigracha

Аватар
Потребител
Потребител

[ Профил в сайта ]

Мнениеот joantasov » 16 Мар 2017, 09:30

Има смисъл и то точно заради такива като теб. Вместо да изиграеш 1000 игри и да се научиш да играеш, ти блеймваш всекиго, но не и себе си. Успех в бронза, заслужил си го.
joantasov

Аватар
Потребител
Потребител

Профил в Steam
[ Профил в сайта ]

Мнениеот martoigracha » 17 Мар 2017, 02:21

Приятел в тази игра, дори фейкър да си не можеш да носиш на гърба си 4-ма играча, че дори да сте двама добри в отбора, ако другите 3 накрая са 9/18, 5/20 и 6/12(този пример е от последната ми ранк игра). Просто не е възможно тъй като другите стават прекалено "феднати". Когато печеля игри(в ранк) ги печеля, защото аз съм играл много добре + моите съотборници са играли прилично или много добре. Никога никой не ме носи на гръб и никога не си губя лейна. Но, когато губя винаги е, защото и 4мата са некадърници с резутат като горепосочения. Просто се убедих, че това не е случайно. Твърде рядко ми се случва да играя нормална игра(добър срещу добър отбор), защото или моят е с некадърници или на противникът и дори не е забавно да ги унижавам с лебланк, талон и т.н. С талон в ранк си правя редовно 20/2/16 и тем подобни, но дори не е фън, защото тази ранк система пуска нарочно много некадърници в един отбор с 1 или максимум 2 добри, но това се случва на всеки и е ад да се вдигнеш в дивизиите. Не знам разбираш какво искам да кажа. Аз за мен съм си направил изводите. То като си challenger поздравления.
martoigracha

Аватар
Потребител
Потребител

[ Профил в сайта ]

Мнениеот joantasov » 21 Мар 2017, 17:38

Исках да кажа, че ако наистина беше по-добър от "некадърните" си съотборници, то щеше да ги носиш без проблем. Или пикваш герой, който не може да носи, или просто това ти е дивизията. Даже първото играе малка роля в това дали ще победиш, или не в low elo. Като цяло разбрах, че си шитпостнал някаква глупост, но всеки с неволите си.
joantasov

Аватар
Потребител
Потребител

Профил в Steam
[ Профил в сайта ]

Мнениеот asusbg » 22 Мар 2017, 22:38

Играй с приятели,които са на твоето ниво.Също така бих ти препоръчал да играеш само jungle до gold V,понеже хората забряват да слагат лардове и са ez ganks,естествено ако знаеш как.Също така героите,които могат да носят игра в тази дивизия,са:
Master Yi,Tryndamere,Fizz,Katerina,Zed,Talon,Swain.
Това е от мен.
asusbg

Аватар
Потребител
Потребител

[ Профил в сайта ]

Ето че в края на този месец се навършват точно 10 години от официалното пускане на българския CS фен сайт.
ESEA имат удоволствието да обявят сезон 25 на своята лига, който ще включва повече дивизии за някои региони, както и редица подобрения базирани на обратната връзка от сезон 24.
DreamHack потвърдиха, че Ninjas in Pyjamas и Virtus.pro са получили покани за тяхното събитие Masters в Малмьо.

Назад към League of Legends