CS-bg.info - форумът на CS-bg :: Counter-Strike фен сайт

Търси се отговорник за CS-bg.info Deathrun

Временно място за всички изтрити теми.

Модератори: Екип C-Strike, Екип Технологии, Екип Развлечение, Екип Програмиране, дизайн и проекти, Помощник-модератори

Търси се отговорник за CS-bg.info Deathrun

Мнениеот gloBi » 07 Яну 2017, 21:17

Здравейте, търсим читав и интелигентен човек, който има желание да се присъедини към екип Сървъри и да отговаря конкретно за сървъра Deathrun.

Ако искате да кандидатствате за тази позиция, напишете в свободен текст защо бихте искали вие да сте на това почитно място!

Не забравяйте, че ОПИТ ви е нужен на 100% !

Надяваме се бъдещият отговорник да е наистина ОТГОВОРЕН към работата си!

Поздрави, ЕКИП СЪРВЪРИ !
gloBi

CS-bg.info Server Manager
CS-bg.info Server Manager

[ Профил в сайта ]

Re: Търси се отговорник за CS-bg.info Deathrun

Мнениеот phenomenal » 07 Яну 2017, 21:48

Искам да съм на това място за да помагам на екипа и да помагам с развитието на сървъра.
Имам нужният опит и свободно време да се занимавам със сървъра.
Знам ,че съм нов потребител във форума но това едва ли ,ще пречи да ми се даде шанс.
phenomenal

Мнениеот RadoBGG » 07 Яну 2017, 23:51

Здравейте , аз съм Админ в текущия Deathrun , та така , бих желал да заема това място защото виждам че почти месец няма OWNER , та кандидатирам се за да помагам най-вече на новите играчи с мода + и на новите Админи , играя Deathrun от горе долу 9 месеца и съм наясно с Правилата на Мода/сървъра , надявам се с тази кандидатура да имам успех , лек ден/вечер ви желая и успех на всички! :)
RadoBGG

Аватар
VIPa ;d
VIPa ;d

Профил в Steam
[ Профил в сайта ]

Мнениеот Fatall_Error » 08 Яну 2017, 00:23

Здрасти , аз съм Йордан по познат като @cs_4ever искам да съм отговорник на Deathrun сървър понеже точно с този мод съм се занимавал като дете и все още се интересувам от него . И знам как да играя и не само да играя знам да правя този мод не мога да пиша плъгини което тъпо но познавам хора който могат да ми помагат но не и да им давам достъп . В екип съм на *** , но това не ми пречи там вече няма какво толкова да правя всичко е направено от моя страна . Цялото ми време ще отделям тук или по голямото от него . Найстина съм сериозен човек и казано чесно не знам как ще приемеш тези думи но ако беше ( търсене на друг мод ) нямаше да пиша тук .
Последна промяна sLaughtereD- на 08 Яну 2017, 21:46, променена общо 1 път
Причина: Премахнат линк. Ненужна реклама.
Fatall_Error

Аватар
Потребител
Потребител

Профил в Steam
[ Профил в сайта ]

Мнениеот psychopath. » 08 Яну 2017, 05:25

Здравейте, казвам се Илиян, на 17 години съм. Кандидатирам се за поста, защото най-вече имам някакво свободно време, бих могъл да се грижа що годе добре за сървъра. Не мога да пиша плъгини, но смятам че и без подобни знания, ще се справя. Ще обръщам внимание на предложенията и критиките към мода, все пак всичко в името на добрата и качествена игра. Също така смятам, че мога да работя в екип.
psychopath.

Аватар
Потребител
Потребител

Профил в Steam
[ Профил в сайта ]

Мнениеот FEEL MY STYLE » 08 Яну 2017, 10:39

Здравейте,казвам се Александър.Бих желал да поема сървъра и да застана на този пост, защото искам да го направя по-добро място за игра.Ще се старая да го поддържам в добра форма, както си е сега.В сървъра съм админ от 3/4 месеца и играя в него близо година, горе-долу знам как стоят нещата, какви са плъгините, какви са играчите, и какви са админите, имам предвид като поведение(засега нямам оплаквания), но това е друг въпрос..Този сървър се нуждае от сериозен отговорник, който да се заеме с всички нужни задачи и грижи по сървъра.Плюс това и трябва някой да гледа раздела, за оплаквания,предложения,кандидатури и т.н.Всичко това, което изброих, аз смятам, че мога да се справя!А и това ми е един от любимите сървъри за игра.
Та ви гарантирам, че заема ли се с нещо, не се отказвам толкова лесно!! Може да ми се има доверие!
Надявам се да получа отговор. :)
Поздрави!!
Последна промяна FEEL MY STYLE на 08 Яну 2017, 20:23, променена общо 7 пъти
FEEL MY STYLE

Аватар
Потребител
Потребител

Профил в Steam
[ Профил в сайта ]

Мнениеот BayerN » 08 Яну 2017, 17:18

Здравейте, казвам се Илиан. Бил съм в два екипа във форума, Екип C-Strike и Сървъри (Aimmax),както поддържах някои от сървърите на hds.bg. Мисля, че през времето прекарано на тези постове съм научил доста и ще съм ви само от полза. Deathrun е един от любимите ми модове, както е един от най-играните модове в последно време (ако бъде направен добре мода). От към страна на сериозност, мога да кажа, че съм сериозен и отговорен. Пускам кандидатурата си, не за да ми светне ника, а за да помагам. Ако не ме одобрите, не ме одобрите. Успех на всички. :o
BayerN

Аватар
Потребител
Потребител

Профил в Steam
[ Профил в сайта ]

Мнениеот impossibleartist » 08 Яну 2017, 21:06

Мисля, че съм се доказал, че съм сериозен, вече близо 6 месеца съм в екип програмиране, дизайн и проекти. Занимавам се с CS от както съм се регистрирал, разбирам от плъгини, също разбирам от скриптирането на средно ниво. Държал съм сървъри преди години, развивал съм ги достатъчно. Няма какво друго да казвам, половин година съм в екип програмиране, дизайн и проекти, това доказва колко съм сериозен. Пускам си кандидатурата защото няма много работа в разделите, които модерирам и имам достатъчно време да се занимавам и с Deathrun-а, тамън ще помогнем за развитието на CS-BG.INFO.
impossibleartist

Аватар
Потребител
Потребител

Профил в Steam
[ Профил в сайта ]

Днес, 18 окт 2018, стартирахме новите CS 1.6 сървъри на един от най-старите проекти за Counter-Strike в България.
Ето че в края на този месец се навършват точно 10 години от официалното пускане на българския CS фен сайт.
ESEA имат удоволствието да обявят сезон 25 на своята лига, който ще включва повече дивизии за някои региони, както и редица подобрения базирани на обратната връзка от сезон 24.

Назад към Recycle Bin