Проблем с форума

Раздел за взаимопомощ по готовите системи.
Locked
User avatar
Lihonq
Потребител
Потребител
Posts: 54
Joined: 08 Oct 2013, 19:41
CS Nick: Lihonq
Favorite version: CS: 1.6

Проблем с форума

Post by Lihonq »

Проблемите са два.
Първият е когато пробвам да пиша в тема независимо какво и коя ми излиза тази грешка

Code: Select all

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 696: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4762: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3897)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4764: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3897)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4765: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3897)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4766: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3897)
Снимка : http://prikachi.com/images.php?images/555/9711555p.png

Вторият проблем е когато пробвам да променя описанието на някоя от групите и ми излиза това : http://prikachi.com/images.php?images/557/9711557J.png

Версия на форума: 3.0.14 (Знам, че е стара просто тази е единствената която ми тръгва другите не стават)
Хост : 000webhost
User avatar
iVoka
CS-bg.info Admin
CS-bg.info Admin
Posts: 1324
Joined: 29 Jun 2007, 12:21
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: ivobg92
Contact:

Re: Проблем с форума

Post by iVoka »

Каква е сървърната версия на PHP? Вероятно трябва да ползваш малко по-стара.
User avatar
Lihonq
Потребител
Потребител
Posts: 54
Joined: 08 Oct 2013, 19:41
CS Nick: Lihonq
Favorite version: CS: 1.6

Re: Проблем с форума

Post by Lihonq »

PHP Version 7.2.18
User avatar
iVoka
CS-bg.info Admin
CS-bg.info Admin
Posts: 1324
Joined: 29 Jun 2007, 12:21
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: ivobg92
Contact:

Re: Проблем с форума

Post by iVoka »

Lihonq wrote:PHP Version 7.2.18
Ако имаш Version Select в контролния панел на хостинга, пробвай 5.6 примерно.

Иначе щом ползваш модерен хостинг, би грябвало да ти върви и най-новата версия на phpBB
User avatar
Lihonq
Потребител
Потребител
Posts: 54
Joined: 08 Oct 2013, 19:41
CS Nick: Lihonq
Favorite version: CS: 1.6

Re: Проблем с форума

Post by Lihonq »

iVoka wrote:
Lihonq wrote:PHP Version 7.2.18
Ако имаш Version Select в контролния панел на хостинга, пробвай 5.6 примерно.

Иначе щом ползваш модерен хостинг, би грябвало да ти върви и най-новата версия на phpBB
Нямам избор на версия в панела, а на новите версии на phpBB ми излизат някакви грешки на всякъде има "COLN" примерно Потребителско имеCOLN Ранг на потребителяCOLN Създаване на групаCOLN
User avatar
iVoka
CS-bg.info Admin
CS-bg.info Admin
Posts: 1324
Joined: 29 Jun 2007, 12:21
Favorite version: CS: 1.6
Steam Community ID: ivobg92
Contact:

Re: Проблем с форума

Post by iVoka »

Това може би не са грешки, а е от езиковия пакет (предполагам не е 100% преведен все още)
User avatar
Lihonq
Потребител
Потребител
Posts: 54
Joined: 08 Oct 2013, 19:41
CS Nick: Lihonq
Favorite version: CS: 1.6

Re: Проблем с форума

Post by Lihonq »

iVoka wrote:Това може би не са грешки, а е от езиковия пакет (предполагам не е 100% преведен все още)
Промених платформата на : Board version: 3.2.8
Когато беше на бг излизаше това COLON, и когато се Log aut-на не ми даваше да влезна от компютъра, пробвах от телефона, от там стана и промених езика на английски и се оправи вече го няма това. Благодаря може да локвате. Благодаря отново много !
Locked

Return to “CMS - проблеми, въпроси, заявки”